[PL] Spotkanie Malarzy

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
Camelson
Jarek Wędrowniczek
Posts: 406
Joined: 13 Dec 2008, o 22:49
Contact:

[PL] Spotkanie Malarzy

Post by Camelson »

Tak siedzę, maluję i myślę... :D

Co wy na to żeby jakoś bliżej wakacji zrobić jakieś takie ogólnopolskie spotkanie malarzy z kraju i ze świata. :)
Nie chodzi o spotkanie przy okazji konkursy jakiegoś, bo tam nigdy wszystkich i tak nie ma... ale o takie żeby umówić się w jednym mieście, gdzie można wynająć jakąś sale, zabrać swój majdan i zrobić spotkanie połączone z malowaniem i jakąś imprezką :)

Jednocześnie poza samą integracją środowiska, można wymienić się na żywo doświadczeniami, uwagami itp., a zarazem pogadać i napić się piwka. :)

Piszę o tym już teraz, żeby można było dogadać się co do terminu i miejsca tak, żeby jak najwięcej osób mogło.

Proszę piszcie co o tym sądzicie i czy jesteście chętni na takie spotkanie? :)

Pozdrówki!
Daith

Re: [PL] Spotkanie Malarzy

Post by Daith »

wiesz mozna zrobic coś takiego np w jakims domu wczasowym gdzieś w jakimś dobrym miejscu.
tam są sale napewno mozna zarezerwowac ją i pokoje i zrobic taki zjazd a przy okazji sa warunki zeby poimprezować
Camelson
Jarek Wędrowniczek
Posts: 406
Joined: 13 Dec 2008, o 22:49
Contact:

Re: [PL] Spotkanie Malarzy

Post by Camelson »

Pomysł spoko, ale ja myśle raczej o spotkaniu które nie bedzie kosztowało bógwieile.
Bo:
Daith wrote: w jakims domu wczasowym gdzieś w jakimś dobrym miejscu.
to może nie każdego być stać na takie spotkanie, a chodzi o to zeby jak najwiecej osób było, tak po taniości :)

Ale poczekamy aż wszyscy powracają z uczelni i z pracy i napiszą coś w tym temacie.

;)
Kuzyn

Re: [PL] Spotkanie Malarzy

Post by Kuzyn »

Podobne akcje chyba massivevoodoo organizowało nie? Po 30 malarzy i więcej. Ja jestem jak najbardziej za taką inicjatywa, bo już się zarzekam że was wszystkich poznam i ciągle daje du** :banghead:

Peace! :dance:
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Spotkanie Malarzy

Post by przemo »

jestem za!
może początek lipca?
tylko w wakacje to trudno może być z frekwencją... wyjazdy i inne sprawy mogą ją obniżyć.

Ja jestem chętny. Jeżeli zebrałaby się spora liczba osób to można by było trochę pokombinować. Jakaś prezentacja, gry i zabawy :D
Camelson
Jarek Wędrowniczek
Posts: 406
Joined: 13 Dec 2008, o 22:49
Contact:

Re: [PL] Spotkanie Malarzy

Post by Camelson »

dokładnie!:D
eeeeeeeeejjjjj weterani CoC piszcie! :D
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

Re: [PL] Spotkanie Malarzy

Post by IRKUCK »

u mnie wszystko zależy od terminu ;) ale ogólnie fajna inicjatywa :D
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Spotkanie Malarzy

Post by mahon »

probowalismy takie cos kiedys nagrac. najpierw jest wielki entuzjazm, potem cos rezerwujesz wg tego ile bylo zainteresowanych, potem polowa rezygnuje. albo cos im wypadlo, albo szkoda kasy, albo czasu.
albo bierzesz od ludzi zaliczki na rezerwacje - wtedy masz malo zainteresowanych

ciezko ludzi zgrac terminami. poza tym maja rozne oczekiwania - jeden chce spac na podlodze, inny w schronisku, a trzeci musi miec pokoj w hotelu z lazienka.

pomysl fajny, nam za bardzo na razie nie wychodzilo - chyba ze przy okazji jakiegos konwentu/konkursu.
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Re: [PL] Spotkanie Malarzy

Post by Gildor »

Fajny pomysł ;D
Ja tam się nie wypowiem na temat tego czy będę czy nie bo na dobrą sprawę byłem tylko raz na GD w 08 i większość czasu przesiedziałem w Ikei :bonk:
Ale ewentualnie jakby się wszystko u mnie zgrało to czemu nie...


No i pomysł z przedpłatami nie jest moim zdaniem zły. Zawsze będzie można odwołać imprezę i odesłać kasę w odpowiednim momencie. Lepsze to niż nieudana impreza :mrgreen:
Image
loler
Posts: 350
Joined: 11 Jun 2009, o 15:06
Location: Poland
Contact:

Re: [PL] Spotkanie Malarzy

Post by loler »

sam pomysł bardzo mi się podoba:) Jakby było nie za daleko ode mnie i termin dobry to na pewno bym przyjechał.
Image
Post Reply