[PL] Leona Lobo, Kabuki Models

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Leona Lobo, Kabuki Models

Post by mahon »

Kamuflaż i karabin malowane wg otrzymanego wzoru Colonial Marines.

A fotki na tradycyjnym tle się nie sprawdzały tak dobrze jak na czarnym.... Ale o tym chyba była już mowa w temacie u Maru - moda na "fantazyjne" tła chyba nie do końca ma pokrycie w tym jakie tło rzeczywiście się sprawdza.... Ja zawsze lubiłem proste tła - a najbardziej prosty gradient niebiesko-biały. Ale tam gdzie chce się zwrócić uwagę na sposób oświetlenia, to gradient nie jest aż tak dobry... No i stanęło na czarnym tle :P
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Leona Lobo, Kabuki Models

Post by Nameless »

cycki! :WOW:

oj,. wyrwalo mi sie :oops: pojde do angielskiej czesci, tu mi juz wstyd pisac :bonk:
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] Leona Lobo, Kabuki Models

Post by Flameon »

Model jest mega a drzewo wprawiło mnie w osłupienie już jakiś czas temu :D Oczywiście bardzo mi się podoba choć płynność kontrastu już nie taka jak kiedyś, dużo brutalniej to wygląda, choć oczywiście może to być kwestia zjdęcia ;) Ogólnie model jest super, jedyne co jeszcze średnio mi podchodzi to bardzo pomarańczowy kolor twarzy, u mnie w liceum kilka dziewczyn które nakładało sobie tonę tapety na twarz miało taki kolor <lol>
Kuzyn

Re: [PL] Leona Lobo, Kabuki Models

Post by Kuzyn »

Zagięcie czasoprzestrzeni!!! :D Model mega, najlepsza twarz i spodnie, ale reszta też niczego sobie :clap: :dance: :D Jedyne czego jej brakuje to OSL'a żeby podążała za trendami. Przeszła moda na enememy to teraz wszystko co świeci jest fajne :bonk:
przemosz.
Posts: 1318
Joined: 6 Jun 2006, o 14:55

Re: [PL] Leona Lobo, Kabuki Models

Post by przemosz. »

Super praca! Swietny kontrast! No i wielkie gratki za jednoczesne "mamowanie" i malowanie :clap: !
dead
Posts: 998
Joined: 19 Oct 2005, o 23:41
Location: Wejherowo
Contact:

Re: [PL] Leona Lobo, Kabuki Models

Post by dead »

Aniu adoptuj mnie :D (tylko tyle mi zostalo bo zajeta juz jestes :P) troche ze mnie stare dziecko ale obiecuje ze bede grzeczny :P.

Naprawde patrzac na sama paniusie to po prostu dla mnie jest to masakra (w pozytywnym tego slowa znaczeniu). Spodenki miodzio skora miodzio bron miodzio no i sa cycki do tego to czego chciec wiecej :P (moze obcego jakiegos :P). eh zostalem pozytywnie zmasakrowany na dzisiaj tak jak 3 dni temu zostalem zmasakrowany modelem (a raczej modelami) Bohuna tak teraz Twoja panienka ;) ... ciekawe czy pod koniec tygodnia jeszcze bede mogl sie ruszac :D.
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Leona Lobo, Kabuki Models

Post by Nameless »

jakos mnie nikt nie gratuluje jednoczesnego tatowania i malowania :bonk: znow dyskryminacja ojcow w polsce ;)

przy okazji - szczelba miala wygladac na marmurowa czy tak tylko wyszlo?
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Leona Lobo, Kabuki Models

Post by mahon »

:lolsign: wyszlo

ja tez czuje ze ojcowie sa dykryminowani! sa miejsca dla matki z dzieckiem, ale dla ojca z dzieckiem to juz nie... :snooty:
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
dead
Posts: 998
Joined: 19 Oct 2005, o 23:41
Location: Wejherowo
Contact:

Re: [PL] Leona Lobo, Kabuki Models

Post by dead »

A moze tez chcialbys karmic piersia ;) ??
O albo z tych mniej przyjemnych to miec okres zachodzic w ciaze i rodzic :D ??
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Leona Lobo, Kabuki Models

Post by Nameless »

chcesz powazna odpowiedz?
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Post Reply