[PL] Mega Paint Set

Tu możemy rozmawiać o ciekawych produktach przydatnych w naszym hobby, o tym co chcielibyśmy zobaczyć, co nam się nie podoba...
Pedro
(Forum newbie)
Posts: 18
Joined: 28 May 2010, o 21:55

[PL] Mega Paint Set

Post by Pedro »

Czy nie wiecie, gdzie można dostać jeszcze ten bajer?
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

Re: [PL] Mega Paint Set

Post by IRKUCK »

Nie wiem czy uda Ci się go dostać bo nawet na stronie GW nie mogę znaleźć, więc pozostaje Ci na znalezienie go albo na allegro albo na ebayu....
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
Mike

Re: [PL] Mega Paint Set

Post by Mike »

Nie wycofali go przypadkiem ze sprzedaży przez zmianę pojemniczków cytadelek? Zapewne wróci w nowym wydaniu po ich premierze.
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] Mega Paint Set

Post by Flameon »

Hmmm? Jakie nowe pojemniczki?
maciejrusztyn

Re: [PL] Mega Paint Set

Post by maciejrusztyn »

takie same jak te fundation ale przeźroczyste są tak lipne że chyba będe skrupulatnie zmieniał na dobre producenta farbek... Te pojemniczki są dramatyczne niedawno trzymałem to w reku nie mozna za mocno otworzyc bo sie wylewa tyłem, zasycha strasznie na brzegach lipa po całości... najlepsze są jednak buteleczki... aha i oczywiscie żeby otworzyc to to trzeba przejsc wszelakie kursy...
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] Mega Paint Set

Post by Flameon »

A może podrzuciłbyś jakiegoś linka? Bo nie mogę takowego ustrojstwa w necie znaleźć :P Osobiście mam kilka fundationów i muszę powiedzieć ,że nie mam ,żadnych problemów z pudełeczkiem, żadne z wymienionych przez ciebie wad nie dotyczą moich farb. Czy to tylko te nowe cytadele mają tą wadę?
Ja osobiście wolałbym farb nie zmieniać, bo Cytadele u mnie sprawdzają się świetnie :)
maciejrusztyn

Re: [PL] Mega Paint Set

Post by maciejrusztyn »

Masz tutaj
http://www.tabletopgamingnews.com/2010/05/29/36532

Może masz krótko te farbki ale w washami i fundationami jest straszna gehenna... .
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] Mega Paint Set

Post by Flameon »

Nie wiem, z washów nie korzystam, a z fundationy jak mówiłem problemów mi nie sprawiają, co prawda faktycznie mam je niecałe pół roku no ale nie wydaje mi się żeby miały się popsuć. A nowe pojemniczki jeżeli będą z twardego plastiku to jak dla mnie fajnie bo będę z góry widział jaki kolor mam w pudełku :P
Wojteq
Posts: 110
Joined: 28 Aug 2010, o 14:05
Location: Radom/Kraków

Re: [PL] Mega Paint Set

Post by Wojteq »

http://www.games-workshop.com/gws/catal ... rod900170a
Dodano z powrotem Mega Paint Set. Farbki przepakowano do nowych pojemniczków, są wszystkie Washe i Fundationy IMO super :wink:
Mike

Re: [PL] Mega Paint Set

Post by Mike »

Zbierałem się z zakupem Mega Paint Setu aż go zabrakło w internecie...

Jest może u kogoś w stacjonarnym sklepie?
Post Reply