[PL]Moje Kulfony :)

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Post Reply
Renaw

[PL]Moje Kulfony :)

Post by Renaw »

Postanowiłem pokazać moje "kulfony" w tym dziale i tu je teraz umieszczać. Na razie to co juz pokazałem gdzie indziej

zielony
ImageClick to see full-sized image

kolorowy
ImageClick to see full-sized image

Malowanie nie jest moją mocną stroną chociaż czasem mam ochotę coś tam maznąć. Za to czuję się lepiej w lepieniu, klejeniu...jak kto woli to określać.

tu jeszcze eldarski staroć...
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
Renaw

RE: [PL]Moje Kulfony :)

Post by Renaw »

Konwertowane orki z fantasy na 40k do giercowania

ImageClick to see full-sized image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

RE: [PL]Moje Kulfony :)

Post by mahon »

1. pan w złocie - mi się akurat podoba. fotka trochę mała żeby ocenić jakość malowania, ale kolorki ładne :D

2. nie podoba mi się eldarski pojazd. jakoś nie trafiają do mnie portrety na czołgach obcej rasy... bardziej pasują mi na płótno albo na plakat z pokoju nastolatki.

3. orki fajnie skonwertowane, nieźle pomalowane. nie do końca podoba mi się "żabowata" nasycona zieleń - ale to już kwestia gustu a nie jakości. nie przekonują mnie za to "ziemskie" flagi i nazwy państw na ich ubraniach. takie to przesadne mieszanie konwencji. może gdyby był to jakiś pojedynczy model, a nie armia do 40k. jakoś dla mnie to odrębne światy... Death Korps to nie Niemcy, Valhalla to nie Sowiety, Eldarzy to nie emo, Orki to nie polscy menele spod budki z piwem czy hoolsi ze stadionów.

o jakości malowania trudno coś powiedzieć bo fotki maleńkie...
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Post by Gildor »

Patriota :curtain: Fajne orki, Polsko-Brytyjska(emigranci jacyś?) armia. :D
Image
Kuczek

RE: [PL]Moje Kulfony :)

Post by Kuczek »

Smykałkę do malowania to ty masz. Widać to po pierwszej figurce. ;) Konwersja mi się podoba. Co do falcona to ta buźka jest fajna (a nie jestem już nastolatką :curtain: ) Ale faktycznie wydaje mi się, że do klimatu gry zbytnio nie pasuje.
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

RE: [PL]Moje Kulfony :)

Post by mahon »

Nie mówię, że buźka nie jest fajna, tylko że jak dla mnie nie pasuje do modelu i klimatu.

To tak jak pomalować Murzynowi skórę na fioletowo w różowe ciapki, albo czołg w chmurki i słoneczka. Pewnie, że można - tylko czy o to chodzi?
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Renaw

RE: [PL]Moje Kulfony :)

Post by Renaw »

Dzięki mahon za krytyke.Orką się słusznie dostało.:) Jedyne co moge dodać na usprawiedliwienie to że nie potraktowałem ich poważnie tylko "beczkowato".Miałem juz dość klimatów powagi,grozy,itp. Z reszta widać że są pomalowani niedbale bo szaleją na stołach i kto ich zobaczy to zanosi się śmiechem i taki był cel.Do porównan nawet do głowy mi nie przyszło z jednym wyjątkiem...ale zdjęcia tego wyjątku są okropne i mógłbym je zaprezentować w ostateczności :) Ale fakt że często gracze porównują Np:SM do rzymu czy Eldarów do grecji itd.
Jakość zdjęć jest kiepska.Ale jak będę miał sposobnośc to to poprawie sorki.

Wielkie dzięki mahon :D
Kuczek

RE: [PL]Moje Kulfony :)

Post by Kuczek »

To tak jak moje misie na tarczy high elfa :bonk:
Renaw

RE: [PL]Moje Kulfony :)

Post by Renaw »

Muszę się przyznać że wszystkie 5 armi jakie posiadam jest bardzo klimatyczne i pasują do znudzenia Klimatem.Dlatego orków postanowiłem zrobić na parodialnych (np.koszulka w serduszka,groty z wermachtu...) :D
Puki co nie maluje dla nikogo figurek to mam nieciekawe a wiadomo własnych się nie chce malować (są wyjątki) :)
Renaw

RE: [PL]Moje Kulfony :)

Post by Renaw »

Chciałbym zobaczyc tą tarcze :D
Post Reply