[PL] Siedziba Flameona ;)

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by Gildor »

Masakra, oglądam Twoje prace od czasów Twierdzy Lotr albo i nawet Sródziemia. Bardzo przyjemnie patrzy się na Twoje postępy. Trzymam kciuki za wyniki! :clap:
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by Slawol »

No, bardzo ciekawa praca! :)

Technicznie to mi wszystko pasuje, bo się wyrobiłeś, ale kurczę no nie do końca grają mi te wszystkie kolory razem... Jakoś ten OSL od lampionu mi się wydaje nienaturalny, poza tym figurka ma na sobie sporo różnych kolorów i dla mnie jest taka tęczowa trochę.

Za to podstawka rewelacyjna! Polerowałeś może ścianki wody? Bo nie do końca są takie idealnie przezroczyste. Ale efekt mokrych macek jest super :clap:

Trochę mi się kotwica z łańcuchem zlewa z płytkami, ponadto trochę taka czarna, no ale taka miała być.

Twarz i opaska to moje ulubione elementy figurki. Bardzo bogate freehandy, tutaj też się popisałeś :)

Fotka udana, o wiele lepsza, niż to, co nam w tym roku znów CMON pokazuje...
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Off
Posts: 31
Joined: 30 Mar 2008, o 13:46
Location: Neustadt
Contact:

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by Off »

gratki drugiego miejsca ^^
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by Flameon »

Wróciłem! Co prawda tak na dobrą sprawę jestem w Polsce już od tygodnia le bardzo dużo rzeczy się działo, dzieje i będzie działo więc piszę dopiero teraz ;) Również dopiero teraz skończyłem obrabiać zdjęcia mojej figurki i jako pierwszym pokazuję ją wam. A oto i ona:

ImageClick to see full-sized image

Spędziłem nad nią masę czasu i to również była moja pierwsza przygoda z żywicą oraz żelem do robienia fal który delikatnie mówiąc nie zadziałał tak jak się oczekiwałem. Następnym razem będzie lepiej. A teraz powoli będę starał się wrócić do pisania na forum. ;)
arctica
Too fast for the rest of us
Posts: 3257
Joined: 26 Dec 2007, o 18:33
Location: UK

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by arctica »

You just keep getting better and better :D this is my favourite one from you so far, i love all the detailing and the base. I think my only comment would be to try and lighten his face colour so that it becomes the focal point of the mini cos atm it's very similar to the rest and so you lose it a little in all the awesomeness ! :)
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by szczurek_ »

Jest moc :) napisze coś konkretnego później ... ;)
Image
Reynevan
Posts: 106
Joined: 11 Feb 2012, o 12:01

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by Reynevan »

Ja tam nic konkretnego nie napiszę, poza tym że genialne :)
Image
Grabz
Posts: 56
Joined: 9 Nov 2011, o 00:24

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by Grabz »

Nic ciekawego powiedzieć niemożna poza tym że to piekielnie udana praca. Jestem zachwycony mackami, wyglądają jak żywe.
Gratuluję.
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by Maru »

no konkret a masz moze fotkę wipa ?? co by mozna było zobaczyć co tam dorobiłes ??
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by przemo »

Malarsko świetna praca! Technika, freehandy i wszystko. Miodzio! Kontrasty są świetne, kolorystyka tez fajna. Podstawka, efekt wody i macki super wykonane. Naprawdę świetnie się to prezentuje.

Jeżeli miałbym narzekać to tylko na:
- wg mnie zbyt wysoką tą wodę - podstawka robi się przez to taka duża, a wg mnie niepotrzebnie
- OSL - cos nie wyszedł najlepiej
- cały koncept pracy jakoś do mnie nie trafia - nie rozumiem w ogóle co tu się dzieje na tej scence
- czy ja dobrze widzę, że on ma lewy but normalny a prawy jakiś metalowy?

Gratulacje wyniku na Crystal Brush! I jeszcze raz :clap: za piękną pracę
Post Reply