[PL] Galeria JerzyKa

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Post Reply
JerzyK
Posts: 601
Joined: 13 Oct 2009, o 09:20
Location: Krakow

Re: [PL] Galeria JerzyKa

Post by JerzyK »

Cieszę się, że się Wam podoba.

Zdjęcia na białym tle zamieszczę dopiero w weekend. Przy sztucznym świetle wiem, że fotki wyjdą mi nie bardzo, a niestety jak wracam do chałupy na tygodniu, to już jest ciemno... Na pocieszenie powiem, że wtedy pewnie zrobię zdjęcia wszystkim trzem paskudom :wink:

Podstawki są takie trochę z braku pomysłu. Miały być szybkie i przyjemne :) Trudno wymyślać inną dla każdej figurki - samych Mid-Nor-owców mam 78 :shock: , a są jeszcze inne armie. Chcę, aby dla każdej armii podstawki miały inny klimat. Akurat dla nich podpasował mi stary kamienny bruk zalegający w ich podziemnych korytarzach, ale może zaproponujecie coś innego pasującego do opętanych krasnali... Może urozmaicę kolejne podstawki dodając trochę gruzu, desek czy zardzewiałych łańcuchów.
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Galeria JerzyKa

Post by Nameless »

no, i juz sobie sam wymysliles urozmaicenie :)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
JerzyK
Posts: 601
Joined: 13 Oct 2009, o 09:20
Location: Krakow

Re: [PL] Galeria JerzyKa

Post by JerzyK »

Tak jak obiecałem, prezentuję trzeciego warriora:

ImageClick to see full-sized image

Trzej amigos razem:

ImageClick to see full-sized image

... i coś dla zwolenników białego tła:

ImageClick to see full-sized image

Na ostrzach poćwiczyłem "efekt 3D" przy wzorkach - teraz moim zdaniem wygląda ciekawiej.
Na najnowszym włosy chyba lepiej wycieniowane, a podstawka dalej nudna :twisted:
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Re: [PL] Galeria JerzyKa

Post by Gildor »

Noo wypas :clap:
Image
Renaw

Re: [PL] Galeria JerzyKa

Post by Renaw »

Po prostu...Bajka! Bardzo fajni i "nie przyjemni" :)
Ładne
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Re: [PL] Galeria JerzyKa

Post by Ana »

No fajnie się razem prezentują :) Miejscami brakuje mi wyraźniejszego oddzielenia elementów (tak jak paznokcie u nóg u tego z lewej) wiesz te linie podziału - czasem jak byś o nich zapomniał.

Fajna banda, gratuluję.
-- Ańa

Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Galeria JerzyKa

Post by Slawol »

Masz parę do malowania tych kurdupli :) Bardzo staranne malowanie, efektownie wygląda cała grupka. Może jako urozmaicenie popróbowałbyś następnym razem porozjaśniać włosy i rogi na końcach, żeby na całej długości nie były takie same? Ot, taka luźna sugestia :)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
JerzyK
Posts: 601
Joined: 13 Oct 2009, o 09:20
Location: Krakow

Re: [PL] Galeria JerzyKa

Post by JerzyK »

Żeby nie było że się obijam :wink: Z braku natchnienia do czegoś innego, maluję powoli wesołą kompanię Imperium z WH. Na razie WIP, na efekt finalny przyjdzie Wam (i mi) jeszcze trochę poczekać, bo wątpię żeby zdzierżył malowanie całego oddziału bez przerw... Mój cel to przede wszystkim ćwiczenie NMM (i dobra zabawa :) )
ImageClick to see full-sized image

...i zbliżenie:
ImageClick to see full-sized image

Planuję zróżnicowane uzbrojenie (miecze, halabardy, piki, ...), a malowanie w miarę jednolite. Do końca roku (2010) powinienem skończyć :twisted:
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] Galeria JerzyKa

Post by Flameon »

Nieno wyglądają elegancko :clap: nmm na tym panie z prawej wygląda na prawdę dobrze, no i ogólnie kolorystycznie bardzo fajni, + te podstawki, cały regiment będzie wyglądał super ;)
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Re: [PL] Galeria JerzyKa

Post by Gildor »

Jak cała ekipa będzie na takim poziomie to będzie niezły pocisk! Czekam na więcej!
Image
Post Reply