[PL] Siedziba Flameona ;)

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
przemosz.
Posts: 1318
Joined: 6 Jun 2006, o 14:55

Post by przemosz. »

Ladny ten Jezus, ale skoncz cos wreszcie:)
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Post by Flameon »

Tym razem skończę :twisted:

A oto i dwa zdjecia:

pierwsze, zwykłe:

ImageClick to see full-sized image

i drugie z tłem:

ImageClick to see full-sized image

które ładniejsze? :)
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

figurka bardzo ładna (chyba)

zdjęcia oba niedoświetlone, ale chyba wolę to pierwsze... na drugim widzę tylko ciemne plamy, na pierwszym łatwiej się czegoś doszukać. przy tak ciemnej figurce to ciemne tło nie ułatwia sprawy... :roll:

poza tym pierwsza jest bardziej ostra, a druga jakaś nienaturalnie rozmyta... :(

taka nieśmiała próba:

ImageClick to see full-sized image
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Post by Flameon »

Spokojnie, to jeszcze wip, jak go skończę to będę walczył o jak najlepsze foty, akurat od jutra będę miał mega wypasiony aparat pod ręką to myślę ,ze zrobię naprawdę dobre zdjęcia. Tak w ogóle to ciężko dobrze oświetlić czarny pancerz, przynajmniej ja mam z tym problem.
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Post by Flameon »

:O:O:O:O:O:O:O jak ty to rozjaśniasz? Jak ja chcę coś rozjaśnić w gimpie to mi obraz jakis taki przymglony wychodzi.
Kotlet_Schabowy

Post by Kotlet_Schabowy »

Flameon wrote:Spokojnie, to jeszcze wip, jak go skończę to będę walczył o jak najlepsze foty, akurat od jutra będę miał mega wypasiony aparat pod ręką to myślę ,ze zrobię naprawdę dobre zdjęcia. Tak w ogóle to ciężko dobrze oświetlić czarny pancerz, przynajmniej ja mam z tym problem.
Myślę ,że nawet mega-hiper aparatem bez odpowiedniego oświetlenia nie da się zrobić dobrych zdjęć...
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Post by Ana »

My robimy zdjęcia na balkonie :D Wyczekujemy dobrego światła i już ...

Figurka jest wycackana :D Bardzo podoba mi się ... wszystko co przykuwa wzrok (napierśnik, szachownica, miecz) Bardzo fajnie wyglądają złote paski na naramiennikach, bo to jest dobry myk z tym wyłaniającym się kolorem :dance:
Mam nadzieję, że reszta pancerza będzie równie fajna i że okurzysz mu trochę nogi, żeby pasował do podstawki :bandana:
-- Ańa

Image
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Post by Flameon »

Witajcie, dawno mnie nie było na stronie i równie dawno niczego nie pomalowałem ;) Ale ostatnio zebrałem się do pomalowania Theodena do Lotra. Była to jedna z pierwszych figurek jakie pomalowałem i pierwszy bohater dlatego darzę go wielkim sentymentem :) narazie zdjęcie tylko z przodu gdyż tył jest nadal wip. Co o nim myślicie? :)

ImageClick to see full-sized image

Ps. Mahoń, chyba nauczyłem się przez ten czas robić lepsze zdjęcia ;P
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

nie tylko zdjęcia, ale i jaki NMM :clap: :clap: :clap:
teraz to głównie te przerośnięte mchy przeszkadzają mi w cieszeniu się widokiem - może bym się do czegoś przyczepił przy większym zdjęciu, ale na tym nic do uczepienia się nie widzę...
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Renaw

Post by Renaw »

Super pomalowany.Szczególnie miecz ładnie lśni nie lśniąc :) odwraca uwage.
Jedynie czego można się przyczepić to brak ramki wokół zdjęcia :bonk:
Post Reply