[PL] Siedziba Flameona ;)

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Post Reply
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Post by Ana »

chmmm mnie by sie podobały takie monochromatyczne powtarzane wywijaski, albo lewą stronę zrobić z cieniutką lamówką na wykończeniu, a prawy płat dodatkowo pokryć delikatnym haftem sugerujący okrągły znak rodowy :roll:

Grinstafowy ludek podoba mi się w kompozycji - upozowaniu, ale chłopaki mają rację, tunika pod paskiem jest jakoś nienaturalnie ufałdowana (sam Ścibor też w tym temacie idzie na łatwiznę :P) Co mnie się rzuciło w oczy jako I, to kaptur :banghead: w porównaniu z resztą wygląda biednie.

Czekam na CD :metal:
-- Ańa

Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

co do Gil-Galada to twarz trochę mało wyrazista - w przeciwieństwie do NMM.
a wzorki? możesz spróbować np. jaśniejsze wywijaski, motywy kwiatowe, itd - jakby hafty tą samą nicią. i jak wolisz: albo niewiele dużych (np. po jednym na stronę) albo sporo drobnicy jako wzór pokrywający całą tkaninę. a inny pomysł: np. czerwona linia wzdłuż krawędzi szaty - np. 1 milimetr od krawędzi.
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Eliash

Post by Eliash »

no kaptur zielonego wygląda biednie;P jak napisala Ania:p reszta jest fajna, i na pierwszy rzut okna mi tez przypomnia troche prace Scibora, tzn sam nago;lennik i kiecka:P
a co do gil- galada, na raze jest spoko:)
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Post by Flameon »

Uwaga teraz taki mały przerost formy nad treścią ;) i zarazem prośba o pomoc. Jak przybrudzić ten NMM żeby to jakoś fajnie wyglądało? :D
ImageClick to see full-sized image
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Post by Flameon »

ImageClick to see full-sized image
A czemu mi sie obrazek nie chce tam wyświetlać? przepraszam za nabijanie ale niestety nie ma opcji "edytuj"
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

O jaki ładny!!!! A kto to!?

Świetny NMM - reszta się trochę co prawda świeci i to zasłania efekt, ale NMM aż wali po oczach. Czyli moim zdaniem sukces!

Nabijanie postów nic nie daje, więc zarazem nie ma problemu z tym, że ktoś je nabija :D

co do przybrudzania - polecam bardzo rozcieńczony SMOKE z vallejo model color (choć obecnie GW i vallejo game color też mają odpowiedniki, nawet o podobnych nazwach) i tym nałożyć kolejno parę cienkich glaze'ów.
wyjdzie taki zbrązowiały, zaolejony, brudny metal.
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Post by Demi_morgana »

ja tam widze obrazek :think:
a co do malowania - bardzo demoncolorowy nmm - czekam na wiecej :)
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

Demi_morgana wrote:bardzo demoncolorowy nmm
PRZEEEEMOOOOOSZ.!!!! :o
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Post by Flameon »

No to jest.... Gnoblar :D a w sumie tylko Nmm zrobiony, a glazy umiejscowić w ciemniejszych częściach metalu czy gdzieś na rozbłyskach? Sory ,ze tak dokładnie sie dopytuję ale w brudzeniu NMM w ogóle nie mam praktyki ;)
przemosz.
Posts: 1318
Joined: 6 Jun 2006, o 14:55

Post by przemosz. »

O zesz w morde.Flameon, ten nmm jest rewelka!!Jesli chcesz go przybrudzic to jets sposob:
- w cienie (czyli tam gdzie masz najwiecej czerni :D ) mozesz wrzucic hawk turquise- oczywiscie glazem (czyli bardzo rozwadniamy ale na pedzlu zostawiamy tyle farby ze miec kontrole nad tym gdzie dany kolor ma sie znalesc, wasrtwy cienikie ale w duzej ilosci , najwieksza intensywnosc tego koloru wrzuc w najglebsze cienie)
-przy uchwycie-w zaglebienia mozesz dac smokey inka(tez rozwodniony )lub blazing orange
-nity - wokol nitu daj hawk turquise i znowu rozswietl nita
-mozesz tez sprobowac zrobic rdzae plamy na mieczy -czyli wybierasz miejsca i nakladasz na nie snakebite-bestial-bestial i coraz iwecej blood reda
czekam na skonczony model:)
Post Reply