[PL] Galeria qc

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
quidamcorvus
Posts: 1078
Joined: 18 Apr 2009, o 18:15
Location: Żory/Katowice, Silesia, Poland

Re: [PL] Galeria qc

Post by quidamcorvus »

Image
quidamcorvus
Posts: 1078
Joined: 18 Apr 2009, o 18:15
Location: Żory/Katowice, Silesia, Poland

Re: [PL] Galeria qc

Post by quidamcorvus »

Rycerze Zakonni stanowią główną siłę militarną Kultu Sigmara wykorzystywaną przez hierarchów Świątyni Sigmara w czasie krucjat, przydzielaną do ochrony świątyń, wiernych oraz dygnitarzy Kultu, takich jak Inkwizytorzy czy Przeorysze Sióstr Sigmara, a także utrzymywania porządku na ziemiach Imperium.

Dobrze wyszkoleni i zaufani Templariusze Sigmara włączani są do osobistej straży Wielkiego Mistrza. Rycerze, którym udało się dowieść swej lojalności i wierności Sigmarowi werbowani są przez Zakon Pięści, który wyznacza im specjalne, utrzymywane w tajemnicy zadania.

ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image

Wpis dostępny jest także na blogu DansE MacabrE.
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Galeria qc

Post by Slawol »

Szaleństwa qc ciąg dalszy: nastąpił, następuje i następować będzie po wsze czasy :D
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
JerzyK
Posts: 601
Joined: 13 Oct 2009, o 09:20
Location: Krakow

Re: [PL] Galeria qc

Post by JerzyK »

Wiedziałem że na zdjęciu grupowym będą wyglądali super!
quidamcorvus
Posts: 1078
Joined: 18 Apr 2009, o 18:15
Location: Żory/Katowice, Silesia, Poland

Re: [PL] Galeria qc

Post by quidamcorvus »

Dziękuję Panowie! :)
Image
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Re: [PL] Galeria qc

Post by sea.man »

nic zarzucic im nie mozna, swietnie wygladaja.
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
quidamcorvus
Posts: 1078
Joined: 18 Apr 2009, o 18:15
Location: Żory/Katowice, Silesia, Poland

Re: [PL] Galeria qc

Post by quidamcorvus »

Po przerwie na malowanie Rycerzy Zakonnych powróciłem do warsztatu do prac na Pomnikiem Gloria Invicta w Oldenlitz.

Postanowiłem umieścić Pomnikiem Gloria Invicta na odpowiednim piedestale i tak zrodził się pomysł zbudowania Mauzoleum Morra.

Makietę mauzoleum zbudowałem ze styroduru i umieściłem na podstawie o wymiarach 300x150 mm. Natomiast bruk wyrzeźbiłem w gipsie, a obramowania drzwi zrobiłem tak, by przypominały Bramę jeden z symboli Morra, pana umarłych i snów w uniwersum Warhammer Fantasy.

Osadzone w bramach drzwi zrobiłem tak samo jak wrota do domu bogatego mieszczanina.

Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć pokrytą czarnym podkładem, gotową do malowania makietę.

ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
Image
JerzyK
Posts: 601
Joined: 13 Oct 2009, o 09:20
Location: Krakow

Re: [PL] Galeria qc

Post by JerzyK »

Ciekawy pomysł, fajne wykonanie - bardzo podobają mi się Twoje dioramki. Wyglądają fajnie nawet niepomalowane ;) Patrząc na to sam mam ochotę pomalować sobie jakiś budyneczek...
quidamcorvus
Posts: 1078
Joined: 18 Apr 2009, o 18:15
Location: Żory/Katowice, Silesia, Poland

Re: [PL] Galeria qc

Post by quidamcorvus »

JerzyK wrote:Ciekawy pomysł, fajne wykonanie - bardzo podobają mi się Twoje dioramki. Wyglądają fajnie nawet niepomalowane ;) Patrząc na to sam mam ochotę pomalować sobie jakiś budyneczek...
Dzięki :) Mi makiety maluje się nieco przyjemniej niż figurki, więc polecam :)

Prace nad Mauzoleum Morra, pana umarłych i snów trwają.

Farbami akrylowymi i chemią od AK Interactive pomalowałem drzwi, które zrobiłem tak samo jak wrota do domu bogatego mieszczanina.

Pomalowałem także pomniki strażników, które z kolei zrobiłem z figurkowego złomu, który jakiś czas temu otrzymałem w prezencie od Dudersona.

Modele, sądząc po herbach na tarczach z LotRa nie posiadały ostrzy mieczy, które uzupełniłem zgromadzonymi w skrzynkach bitsami.

ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image

Zobacz wpis na DansE MacabrE.
Image
Post Reply