[PL] Galeria qc

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
quidamcorvus
Posts: 1078
Joined: 18 Apr 2009, o 18:15
Location: Żory/Katowice, Silesia, Poland

Re: [PL] Galeria qc

Post by quidamcorvus »

Demi_morgana wrote:Konkret :D
Dzięki :)
Nameless wrote:jakby nie mial tego calego badziewia na dachu, to by mi sie bardzo podobal. tylko karoca, jakis polzywy albo niezywy woznica, i koniki ciagnace ja w powietrze...
a teraz to wyglada jak autobus w indiach - wiecej na dachu niz w srodku
Sporo nad tym "spojlerem" myślałem, jednak stwierdziłem, że fura ma być na wypasie :idea: :dance:
Image
gimiak
Posts: 181
Joined: 27 Jan 2010, o 21:41
Location: Opole
Contact:

Re: [PL] Galeria qc

Post by gimiak »

Zapewne fajnie będzie się to przenosić. ;)
Kramik z różnościami Gimiaka... czyli mrocznyraj.pl.
Image
quidamcorvus
Posts: 1078
Joined: 18 Apr 2009, o 18:15
Location: Żory/Katowice, Silesia, Poland

Re: [PL] Galeria qc

Post by quidamcorvus »

gimiak wrote:Zapewne fajnie będzie się to przenosić. ;)
Z witryny do pokoju gdzie mam stół do Warheim mam całe dwa metry, więc sądzę, że jakoś to ogarnę logistycznie ;) :)
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Galeria qc

Post by Slawol »

Otwórz gablotę i model sam pofrunie, przecież nawet kura potrafi ze 2 metry przelecieć :mrgreen:

A model na bogato, ładnie się to prezentuje w efekcie końcowym, ale nawaliłeś masakrycznie :D
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Galeria qc

Post by Nameless »

fura na wypasie

Image
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
quidamcorvus
Posts: 1078
Joined: 18 Apr 2009, o 18:15
Location: Żory/Katowice, Silesia, Poland

Re: [PL] Galeria qc

Post by quidamcorvus »

E tam, twoje to po prostu przeładowany autobus.

To jest fura na wypasie:

ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Galeria qc

Post by Slawol »

Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Galeria qc

Post by Nameless »

quidamcorvus wrote:E tam, twoje to po prostu przeładowany autobus.
a twoje to przeladowana karoca, i ja wlasnie o tym. zadna to roznica czym przeladowana :)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
quidamcorvus
Posts: 1078
Joined: 18 Apr 2009, o 18:15
Location: Żory/Katowice, Silesia, Poland

Re: [PL] Galeria qc

Post by quidamcorvus »

Nameless wrote:
quidamcorvus wrote:E tam, twoje to po prostu przeładowany autobus.
a twoje to przeladowana karoca, i ja wlasnie o tym. zadna to roznica czym przeladowana :)
Nie no, do pustynnego jeża to jeszcze trochę brakuje ;)
Image
quidamcorvus
Posts: 1078
Joined: 18 Apr 2009, o 18:15
Location: Żory/Katowice, Silesia, Poland

Re: [PL] Galeria qc

Post by quidamcorvus »

Żadna z wampirzych linii krwi nie jest tak znana ludzkości jak przeklęty i znienawidzony ród Von Carstein. Przystojni, aroganccy, charyzmatyczni, i dumni, Von Carsteinowie stanowią prawdziwą arystokrację nocy.
Vlad von Carstein był pierwszym z rodu, który przyniósł klątwę wampiryzmu na nieszczęsną ziemię Sylvanii. Von Carstein przemierzył całą prowincję, zatrzymując się na dworach lokalnej szlachty, gdzie przemieniał w podobnych sobie lub zabijał nieposłusznych, dotychczasowych władców Sylvanii.
W długiej historii Imperium Von Carsteinowie wielokrotnie prowadzili niezliczone armie ożywieńców pustosząc ziemie Imperium. Choć do tej pory ludziom zawsze udawało się odeprzeć inwazje, to wojny z Wampirzymi Książętami na zawsze utożsamiły Sylvanię z przeklętą ziemią, gdzie zmarli nie spoczywają w pokoju, a nazwisko Von Carstein stało się w Imperium synonimem wojny, okrucieństwa i ostatecznego upadku.
Ha! Jak szanowne państwo-draństwo z pewnością zauważyło, udało mi się pomalować modele bohaterów służące w szeregach Nieumarłej świty hrabiego Von Carstein. Co oznacza, że powoli zbliżam się do końca prac na Nieumarłymi do Warheim FS.

O samych modelach jak i malowaniu poszczególnych elementów figurek napisałem już wcześniej - zainteresowanych zachęcam do lektury TEGO i TEGO wpisu.

Natomiast w ramach uzupełnienie dodam, że:
- Biały malowałem podobnie jak w przypadku Hierofanty Kolegium Światła.
- Z kolei szare szaty Nekromanty oraz czarne ubrania Dregów pomalowałem używając schematu, jaki zastosowałem kiedyś malując figurkę Magistra Cienia.
- Płaszcze Wampirów, kamizelki Nekromanty i Dregów oraz kropierz konia bojowego malowałem farbami ze starej palety GW. Postawa to Liche Purple, rozjaśniana następnie kolorami Warlock Purple, Blood Red. Wzory malowałem farbą Tentacle Pink rozjaśnianą kolorem Skull White. I na koniec delikatny wash Leviatan Purple.
- Bryłka Upiorytu osadzona na szczycie laski Nekromanty to Dark Angels Green ze starej palety GW, rozjaśniany nowymi farbami Warpstone Glow i Moot Green oraz Skull White.

Z kolei więcej na temat podstawek szanowne państwo-draństwo znajdzie TUTAJ.

Malując bohaterów służących w kompanii hrabiego Von Carstein postanowiłem poeksperymentować nieco z ubraniami na figurkach. Ogólnie jestem zadowolony z efektu, płaszcze, kamizelki i kropierz wyszły całkiem fajnie. Za to nie do końca podobają mi się tarcze herbowe na kropierzu, biała linia wyszła nieco za gruba i całość kojarzy mi się trochę z oknami...

To tyle, zapraszam do oglądania, komentowania i rozpowszechniania.

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image

Zobacz także na BLOGU.
Image
Post Reply