[PL] Różne malowanki

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Post Reply
Reynevan
Posts: 106
Joined: 11 Feb 2012, o 12:01

Re: [PL] Różne malowanki

Post by Reynevan »

Slawol wrote:A ja ponarzekam za to :)
Malkontent! ;)
Zasadniczo trudno się nie zgodzić z zasadnością narzekań. Leżał sobie ten model u mnie od roku, wygrany gdzieś na zawodach, i nie zachęcał, tym bardziej po słyszanych tu i tam opiniach że te sklejanki to złooo. Fakt, rzeźba nie zachwyca, całość jest sztywna i mało anatomiczna, na dodatek z błędami logiczno-merytorycznymi (np. w dłoniach luger i granat - co wyklucza użycie granatu, bo do odbezpieczenia potrzeba luźnej drugiej dłoni).
Zatem - nie pociłem się. To zaledwie druga w "karierze" figurka w tej skali, większych nie malowałem. Takoż póki starczało mi weny i zainteresowania to się starałem, a potem już tylko żeby skończyć - bo i tak sobie zdaję sprawę że niedostatków o których wspomniałem i tak nie ukryję. Z ciekawości wystawiłem go na ebaju, jak się nie sprzeda (a pewnie się nie sprzeda) to zapewne wrócę doń i popoprawiam.
A tył jest nieciekawy, nie ma co pokazywać. I jest na CMON :D

Bardziej się staram przy tej pani, bo to na półeczkę, a nie na handel. Małe toto jak cholera:
ImageClick to see full-sized image
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Różne malowanki

Post by Slawol »

Reynevan wrote:
Slawol wrote:A ja ponarzekam za to :)
Malkontent! ;)
:pfff:

Czekaj Ty, czekaj... ;)
Reynevan wrote:A tył jest nieciekawy, nie ma co pokazywać. I jest na CMON :D
ImageClick to see full-sized image

A Brandy niezła jest. To ta z kluczem. Sympatyczny model. Podoba mi się jeszcze ten gośc z widłami, no i oczywiście Wuja Mięcho, ale tego już znamy. Na razie podobają mi się oczy i gładkość skóry na twarzy :)

A ja to bym jeszcze chciał sobie kupić Daisy z tej serii :)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Reynevan
Posts: 106
Joined: 11 Feb 2012, o 12:01

Re: [PL] Różne malowanki

Post by Reynevan »

Takie tam:
Image
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Różne malowanki

Post by Slawol »

Żołnierzyk jest super :clap: NMM przeze mnie omijany, tutaj wyszedł bardzo wiarygodnie, zniszczenia też. W sumie wszystko mi się podoba w tej pracy.

Prawie wszystko...

[malkontent mode on]

Podstawki zaczynają się robić nudne, urżnięty narożnik i to wszystko. Zrób coś innego :P

[malkontent mode off]

Post Słavolum
Cieszy mnie też widok figurki z każdej strony :mrgreen:
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Reynevan
Posts: 106
Joined: 11 Feb 2012, o 12:01

Re: [PL] Różne malowanki

Post by Reynevan »

Dzięki za opinię, cieszę się że się podoba (choć ebaj nie potwierdził tego, póki co) :D

Wiem że podstawki są jakie są, szczerze mówiąc jak robię komercyjnie to mi się nie chce aż tak przykładać do podstawki (tym bardziej że zawsze można usłyszeć żeby przełożyć na standardową).

Ta lepsza? :)
ImageClick to see full-sized image
Image
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Różne malowanki

Post by przemo »

Biedny zegarek :P

A podstawka prezentuje się ciekawie, tylko jest na tyle delikatna, że przydałaby się jej jakaś delikatna figurka, a nie jakiś ogromny orkas czy coś. A co na niej postawisz?
Reynevan
Posts: 106
Joined: 11 Feb 2012, o 12:01

Re: [PL] Różne malowanki

Post by Reynevan »

przemo wrote:Biedny zegarek :P
I to niejeden - kupiłem na alledrogo zestaw kilkunastu zepsutych i rozszabrowałem :)

Będzie na tym stała panienka z miniature factory (ta z kluczem, fotka jest parę postów wcześniej)
Image
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Różne malowanki

Post by Maru »

nie gra nie kręci sie i nie dzała jak pozytywka - nah ... ;)
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
Gazza
Posts: 307
Joined: 1 Nov 2005, o 14:27
Location: Poznan, Poland

Re: [PL] Różne malowanki

Post by Gazza »

Slawol wrote: [malkontent mode on]

Podstawki zaczynają się robić nudne, urżnięty narożnik i to wszystko. Zrób coś innego :P

[malkontent mode off]
A ja dla zrównoważenia dodam, że mnie się podobają te ascetyczne acz klimatycznie dopasowane do modeli podstawki. :clap:
Pzdr!
Cold "Strobe Light Network"
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Różne malowanki

Post by Slawol »

Reynevan wrote:Wiem że podstawki są jakie są, szczerze mówiąc jak robię komercyjnie to mi się nie chce aż tak przykładać do podstawki (tym bardziej że zawsze można usłyszeć żeby przełożyć na standardową).
To rób taką z gniazdem do wkładania i wyciągania, wtedy będzie i na półkę i do grania model :P
Reynevan wrote:Ta lepsza? :)
Ujdzie ;)

Jak nie w jedną, to w drugą... Podstawka albo prosta albo wykręcona :) Niezła jest, naprawdę, napracowałeś się. Ale czy nie za duża dla tej laski? I bardziej by mi pasowała z tymi trybikami do Steampunka, niż do tej pani mechanik (chociaż w sumie ona ma duży klucz) no ale zobaczymy, co tam dalej wykombinujesz - ja tam kibcuję! :)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Post Reply