[PL] 1 2 3... proba pedzla

Miejsce na prezentację i omawianie modeli, nad którymi ciągle pracujecie.
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat nie ukończonych modeli. Jeśli macie fotki gotowych prac, to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z WIPami.
lisius
Posts: 97
Joined: 29 Jan 2011, o 15:28
Location: Stolica

Re: [PL] 1 2 3... proba pedzla

Post by lisius »

Witam,

Mi się to bardzo podoba. Właśnie grubość i równomierność powinna być lekko nierówna - dla tego to fajnie wygląda. Ja bym raczej jedynie zasugerował to że liq-GS ma taką lekko chropowatą powierzchnię a blizny zwykle są gładkie (nierówne niejednolite ale gładkie) ale pewnie mr. surfacer i kilka warstw rozwodnionej farby wygładzi wszystko.

PS. specjalnie nawet odwinąłem spodnie i zerknąłem na tatuaże i blizny... i efekt na tym panu podobny... No może ja mam tylko z cyrklem nabijane:)

PS.PS. jak moja żona robiła tatuaż to u niej jakoś dziwnie to się goiło i wyszło, że miała kawałek wklęsły a nie wypukły rysunku... Taki kraterek. Więc może zrób gdzieś wgłębienia lekkie - zetrzyj gdzieś liq GS do żywicy.

Pozdrawiam i wesołych świąt!

A to co do gojenia i tatuaży nacinaniem czyli - Tatuaż bliznowy (skaryfikacja)

ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
Red goz FASTA wiz Da Hamsta!!!
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] 1 2 3... proba pedzla

Post by Marta »

O ja... wlasnie jadlam jak otworzylam tego posta i zrobilo mi sie gorzej:p Szczegolnie na to cus co jest wokol pepka na pierwszym zdjeciu mnei zemdlilo z lekka.

@Slawol: Gsem tez mi poszlo tak jak chcialam, celowo robilam tak, zeby linia blizny nie byla rowna ani na szerokosc ani na wysokosc. Mozliwe, ze po wyrownaniu koloru podkladem, wyjda jakies fafoly i bede to wyrownywac, ale na razie jestem zadowolona z efektu.
Tym bardziej, ze metody ktorymi kiedys doprowadzano skary do wybrzuszania, byly ostro niehigieniczne i z lekka masakryczne, wiec i efekt nie byl jednolity i przewidywalny. Teraz to jest wszystko duzo bardziej pod kontrola jak sie domyslam.

@Lisius: Tam juz sa nierownosci na wysokosc, wiec nie wiem czy bede robila jeszcze jakies wglebienia. Pamietajmy, ze to tylko urywek calosci jest to co widoczne na ramieniu.
No ale wszystko okaze sie po zapodkladowaniu, wiec sie nie zarzekam...
lisius wrote:jak moja żona robiła tatuaż to u niej jakoś dziwnie to się goiło i wyszło, że miała kawałek wklęsły a nie wypukły rysunku...
Twoja zona ma skary??????

'eM
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] 1 2 3... proba pedzla

Post by Slawol »

Ja się chciałem podroczyć, to wszystko mi popsuliście :snooty:

;)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] 1 2 3... proba pedzla

Post by Marta »

Slawol wrote:Ja się chciałem podroczyć, to wszystko mi popsuliście :snooty:

;)
plasiam... :hug:


A co do skary to mi sie 'umyla' podczas mycia mydlem w celu odtluszczenia, wiec musialam zrobic nowa, lepsza:D (przynajmniej mi sie bardziej podoba)
Moze uda mi sie jeszcze dzisiaj zrobic fotke i wrzucic.


Edit:
fota nowej skary, wydaje mi sie ze ta ma rowniejsze kolka.
Slady po olowku i ewentualne roztarcia gsu zostaja, bo nie zamierzam robic tego wzorka 3 raz. Pod podkladem nie powinny byc widoczne.
ImageClick to see full-sized image

'eM
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] 1 2 3... proba pedzla

Post by Maru »

o słoneczko - albo tarcza - tu strzelać :D
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] 1 2 3... proba pedzla

Post by Marta »

Marta wrote:Bede go robic w stylu wojownikow poludniowo-amerykanskich (majowie, aztekowie i takie tam) wiec zdecydowalam sie na motyw slonca na ramieniu.
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
lisius
Posts: 97
Joined: 29 Jan 2011, o 15:28
Location: Stolica

Re: [PL] 1 2 3... proba pedzla

Post by lisius »

@Marta Niestety wyszło tak że mojej żonie lekko zwalono tatuaz - koles w jednym miejscu zrobil wiecej niz trzeba presc i zamiast gladkiego rusuku wyszlo tak ze w jednym miescu wyszedl kolorowy scar:) :bonk:
No i model i koncepcja na 100% fajne sloneczko
Red goz FASTA wiz Da Hamsta!!!
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] 1 2 3... proba pedzla

Post by Marta »

No to jeden z powodow, dla ktorych nie mam zadnych dziar. Sladow po piercingu jednak latwiej sie pozbyc.

Co do pana G to wyglada on teraz tak (po wstepnym zapodkladowaniu i pod mocno kierunkowym swiatlem 'zenitalnym' coby uwypuklic skare):
ImageClick to see full-sized image

Wiem, ze postep prac niewielki, ale glownie dlubie teraz figse na wymiane, a tego niestety nie moge pokazac.

'eM
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] 1 2 3... proba pedzla

Post by Slawol »

Marta wrote:
Slawol wrote:Ja się chciałem podroczyć, to wszystko mi popsuliście :snooty:

;)
plasiam... :hug:
Może być :P

No! Teraz mi się bardziej nowy wzorek podoba! I bogatszy i równiejszy (ale nie taki od linijki czy innego kątomierza - o to chodziło!). Super. A motyw z trójkącikami ekstra wpasowałaś. A poka poka jeszcze klatę od przodu :)


Mi tam się podoba i kształt i pomysł i grubość i wsio.

Gud dżab!

Post Słavolum
Nawet nie mam, jak dokuczyć tym razem ;)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] 1 2 3... proba pedzla

Post by Marta »

Postanowilam wrocic i wykonczyc jedna ze starszych prac, Waltera od Maow.

tak sie chlopak prezentuje na chwile obecna:
ImageClick to see full-sized image

Dla porownania i przypomnienia, poprzednia fota:
ImageClick to see full-sized image

Ostatno przemalowalam troche jego pancerz, poglebilam kolor, a dzisiaj popracowalam nad rekawkami. Z tylu lepiej widac na nich rozjasnienia, ale malowalam rowno z obu stron:)
Skore czeka jeszcze sporo pracy. Oczka zostana takie jakie sa, chyba ze po wykonczeniu wszystkiego beda wygladaly zbyt blado.

pzdr
'eM
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Post Reply