[PL] V Wymiana Figurek Chest of Colors

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
dead
Posts: 998
Joined: 19 Oct 2005, o 23:41
Location: Wejherowo
Contact:

Re: [PL] V Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by dead »

Wiecie tak naprawde sam nie jestem jakims mega aktywnym (pod wzgledem pisania) userem :P. Przerzucilem sie na tryb czytany juz jakis czas temu. Po prostu tak wiele madrych slow piszecie na forum ze wrecz wyczerpujecie wszelkie rady i sugestie - a glupio jest sie powtarzac badz piac z zachwytu :D w nieboglosy ^^. No ale wiem do czego zmierzacie :D. Chcecie by to byla zabawa na zasadzie zgranej paczki znajomych "z jednej klasy" a nie "calej szkoly".
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] V Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by Marta »

dead wrote: No ale wiem do czego zmierzacie :D. Chcecie by to byla zabawa na zasadzie zgranej paczki znajomych "z jednej klasy" a nie "calej szkoly".

Wydaje mi sie ze to troche nie tak.
Raczej chodzi o wyeliminowanie ludzi,ktorzy sie zapisuja, a potem nie wywiazuja ze zobowiazania. Ludzi 'z ulicy' ktorzy sie podjarali idea wymiany, ale zabraklo im pary do realizacji, czy tez po prostu gdzies znikneli we mgle, a ktos zostal na lodzie bez figsy.
Takie jest moje zdanie, moze organizatorzy widza to jeszcze inaczej.

'eM
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] V Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by Slawol »

Tak, właśnie tak to widzimy.

Cała szkoła ma to do siebie, że nie wszyscy jednakowo się przykładają do zadań domowych, więc trzeba było wprowadzić obowiązkowe identyfikatory i mundurki ;)

Nie ma ani grupy "wybrańców", ani szeroko otwartej bramy (już była w sumie), a złoty środek ciężko znaleźć, więc jakieś ograniczenia dla dobra nas wszystkich musiały się pojawić. A jak wiemy - nie bez przyczyny...

I to chyba tyle z tłumaczenia, bo co więcej można powiedzieć...

Bawcie się dobrze! :)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
yaro
Posts: 75
Joined: 24 Sep 2006, o 23:32
Location: pulawy.pl
Contact:

Re: [PL] V Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by yaro »

dokładnie, bawcie się dobrze ;)
w tym roku mam za mało postów. a szkoda.
chrisyaro.blogspot.com
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] V Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by mahon »

Myślę, że chodzi też o taki "motywujący" aspekt wymiany. Możliwość udziału w wymianie ma chyba przysługiwać ludziom, którzy w jakiś sposób wnoszą coś do tutejszej społeczności.

Stąd dwa rodzaje kryteriów:
- albo jesteś pomocny (i dostaniesz 20 podziękowań)
- albo jesteś aktywny (niezależnie od wartości postów, po prostu w miarę regularnie pisujesz na forum, czyli masz 100 postów)

100 postów to wcale nie tak wiele. Zakładając że w roku byłyby nawet 2 wymiany, to 100 postów na pół roku daje raptem 16 postów miesięcznie. To nie jest tak dużo, biorąc pod uwagę, że w niektórych tematach posty płyną dość szybko, a dyskusja jest raczej potoczysta.

Z kolei 20 podziękowań to dość łatwe do osiągnięcia - wystarczy wrzucić linki do kilku dobrych newsów, poinformować ludzi o znalezionych w necie tutorialach czy recenzjach, wrzucić informację o konkursie i często dostaje się 4-5 podziękowań za 1 post. Czyli wystarcza 4-5 takich postów i warunek spełniony.

To nie są wielce wygórowane wymagania. Myślę, że kto ma ochotę, ten bez problemu załapie się na udział w kolejnej edycji. Zwłaszcza, że Nameless uprzedził już o planowanej zmianie kryteriów udziału w 6 wymianie.
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Re: [PL] V Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by Ana »

Ja się cieszę na te zasady :) Nie uczestniczę po to żeby dostać pomalowaną figurkę, ale dlatego, że chcę dostać figurkę od kumpla z forum.
Ja się wpisuję na listę!
-- Ańa

Image
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] V Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by Flameon »

Ja w tym roku nareszcie mam więcej czasu więc też wezmę udział w wymianie :)
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] V Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by Nameless »

25 uczestnikow... no chyba ze sie okaze po sprawdzeniu ze sie ludzie nie lapa na wymagania :)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Re: [PL] V Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by Ana »

No to potrzebujemy przynajmniej jeszcze jedną osobę, żeby było parzyście ^^
-- Ańa

Image
DEMON_COLOR

Re: [PL] V Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by DEMON_COLOR »

To może i ja bym coś komuś zmalował ^^ da rade ^^ ?
Post Reply