[PL] V Wymiana Figurek Chest of Colors

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
Post Reply
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

[PL] V Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by Nameless »

V Wymiana Figurek Chest of Colors

Image

Tak jest, możecie już szykować farbki, pędzle i jedną figurkę! Zaczynamy kolejną już, 5 edycję Wymiany Figurek :) Mamy rocznicę, postarajcie się ją uświetnić :)

Niniejszym zapraszamy Was do wzięcia udziały w V Wymianie Figurek Chest of Colors. Przeczytajcie uważnie zasady przed zgłoszeniem swojego udziału.

V Wymiana Figurek Chest of Colors - zasady

1. W celu zgłoszenia swojego udziału, prześlijcie poniższe dane na mój adres philm(at)poczta.onet.pl do 9 listopada:
- nick na Chest of Colors
- imię i nazwisko
- adres domowy.

Przepraszamy, ale musicie spełnić co najmniej jeden z poniższych warunków, żeby Wasze zgłoszenie mogło zostać przyjęte:
- członkostwo w Chest of Colors Painting Studio lub w grupie Chest of Colors
- co najmniej 100 postów na forum CoC,
- co najmniej 20 „podziękowań” na forum CoC.

Powyższe wymagania muszą być spełnione już w dniu ogłoszenia Wymiany. Przykro mi, ale szybkie nabijanie licznika postów nie pomoże wam dostać się do Wymiany. Tym niemniej, zachęcam do dalszej aktywności - mamy zamiar organizować kolejne wymiany...

Nie przyjmuję zgłoszeń w prywatnych wiadomościach, na forum, przez telefon itd. Potrzebuję powyższe dane przesłane mailem, nawet jeśli znam je dobrze :)

Odpiszę z potwierdzeniem przyjęcia każdego zgłoszenia.

2. Odbiorcy dla wszystkich uczestników zostaną wybrani w sposób losowy do 13 listopada. Każdy uczestnik otrzyma maila z danymi osoby, dla której będzie malować. Nie będziecie znali osoby, która maluje dla Was.

3. Na pomalowanie pieszej figurki w skali 25-35mm macie ponad 2 miesiące. Termin wysłania figurek to poniedziałek, 9 stycznia. Wyślijcie mi proszę informacje o wysyłce i odbiorze figurek (adres e-mail jak wyżej).

Postarajcie się dotrzymać terminu. Wiemy, że życie kopie nas często w ( ! ) Tym niemniej, 2 miesiące to czas w zupełności wystarczający na pomalowanie figurki. Poinformujcie mnie, jeśli będziecie mieli problemy z ukończeniem malowania w wyznaczonym czasie. Nie znikajcie z pola widzenia, znajdziemy razem jakiś sposób, żeby jakoś wyjść z takiej sytuacji.

Bardzo proszę, przemyślcie swoje zobowiązania na najbliższy okres. Czy jesteście pewni, że pomalujecie figurkę w 2 miesiące?

4. Do Was należy wybór figurki, którą pomalujecie. Nikt nie spodziewa się konkursowego poziomu, ale odrobina wysiłku jest mile widziana. Celem Wymiany jest zabawa, zaskoczenie i obdarowanie znajomych malarzy i członków forum Chest of Colors.

5. Lubimy element zaskoczenia w naszych Wymianach. Nie zdradźcie się dla kogo i co malujecie.

6. Zróbcie zdjęcie pomalowanej przez Was figurce. Otworzymy specjalny temat, który posłuży nam za galerię figurek z Wymiany. Nie komentujcie tam proszę, to tylko galeria. Oczywiście nikt nie będzie zabraniał pokazania figurek w osobnym temacie na forum, jeśli będziecie chcieli posłuchać opinii lub po prostu pochwalić się.

7. Figurki muszą być wysłane jako przesyłki rejestrowane (list polecony, paczka). Przechowajcie dowód wysłania, może się przydać na wypadek zagubienia przesyłki.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości kontaktujcie się ze mną bądź skorzystajcie z tego tematu.

Dzięki za poświęcony czas. Powodzenia, jeśli zdecydujecie się dołączyć do zabawy!

======
Wymagania w przyszłości pewnie lekko się zmienią. Do uczestnictwa zakwalifikują się osoby z odpowiednią liczbą postów lub podziękowań w okresie między tą, a następną wymianą... zacznijcie być aktywni... :)
Last edited by mahon on 5 Nov 2011, o 23:16, edited 3 times in total.
Reason: Dodałem "[PL]" w temacie :)
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Re: V Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by Gildor »

Super! :clap:
Image
dead
Posts: 998
Joined: 19 Oct 2005, o 23:41
Location: Wejherowo
Contact:

Re: [PL] V Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by dead »

Jak co roku obecny ;)
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] V Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by Nameless »

jak na razie 10 uczestnikow... jeszcze bardzo daleko do rekordu :)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
dead
Posts: 998
Joined: 19 Oct 2005, o 23:41
Location: Wejherowo
Contact:

Re: [PL] V Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by dead »

Gdyby nie facebook to bym nawet nie zobaczyl ze jest V ME. Dajcie ogloszenie na strone glowna + moze porozsylajcie maile do osb ktore braly udzial ze jest V edycja to wtedy ludzie moze zaczna sie zglaszac. W ogole musisz tez zwrocic uwage ze "temat wisi" dopiero 2 dni :D a na zgloszenia zostal jeszcze tydzien jakos :D.
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] V Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by mahon »

bede przy komputerze to ouszcze info. z komorki niewygodnie...
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] V Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by Nameless »

Dead, ja nie narzekam, tylko poganiam :P
bedzie i ogloszenie i maile :)

a przy okazji - ja juz maluje figse... nie wiem kto ja dostanie, ale moze byc co nieco zaskoczony...
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] V Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by Marta »

Nameless wrote:
a przy okazji - ja juz maluje figse...
ja poczekam na odbiorce, mam kilka pomyslow, ktore bym chciala zrealizowac, ale wole sie wstrzymac i wziac pod uwage komu bede malowac:)

'eM
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
dead
Posts: 998
Joined: 19 Oct 2005, o 23:41
Location: Wejherowo
Contact:

Re: [PL] V Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by dead »

Wybierz mnie wybierz mnie ;)(szkoda ze to tak nie dziala) - teraz pora na to by jakas KOBIETA mi cos zmalowala ;)
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] V Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by Nameless »

oj, a kobiety to potrafia zmalowac :doh:
chyba nie wiesz o co prosisz ;)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Post Reply