[PL] Hussar 2011 - Warszawa, 22.10.2011

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
yaro
Posts: 75
Joined: 24 Sep 2006, o 23:32
Location: pulawy.pl
Contact:

Re: [PL] Hussar 2011 - Warszawa, 22.10.2011

Post by yaro »

mr_Denial wrote:No to wygrałem zawody w siedzeniu po nocy :D

wygrałem, nie spałem wcale ;]
za pół godziny teleport do warszawy, może w busie trochę odrobię.
praca powiedzmy, że skończona, ale tak na minimalne minimum.
do zobaczenia na miejscu!
chrisyaro.blogspot.com
Tula

Re: [PL] Hussar 2011 - Warszawa, 22.10.2011

Post by Tula »

Gratulacje dla wszystkich, miło było Was poznać, Ana dzięki za warsztaty z malowania twarzy, myślę, że bardzo mi pomogą :) bardzo żałuję, że nie wystartowaliśmy w konkursie...żywica na dioramie o 13 była jeszcze płynna....po powrocie do domu myślałam, że mnie coś strzeli...zastygła....zabrakło tych 5-6 godzin. No nic pojedziemy pewnie do Lublina w listopadzie :)
Ignis
Posts: 172
Joined: 8 Oct 2010, o 23:05

Re: [PL] Hussar 2011 - Warszawa, 22.10.2011

Post by Ignis »

Dzięki za udaną imprezę, warto było przyjechać. Miło było spotkać znajome i nowe twarze no i oczywiście pooglądać świetnie pomalowane figurki. Gratulacje dla zwycięzców.
Mamy nadzieję, że niedługo zobaczymy się ponownie, tym razem w Lublinie :)

Iga i Oskar

PS. Dzięki temu wyjazdowi i opowieściom Bohuna znowu nabrałem ochoty na malowanie tak więc dzięki :) - Oskar
Image
LONGER_TOM
Posts: 59
Joined: 20 Jan 2011, o 01:28
Location: Wa-wa
Contact:

Re: [PL] Hussar 2011 - Warszawa, 22.10.2011

Post by LONGER_TOM »

Ja także gratuluję wszystkim nagrodzonym :clap:, a także sobie za zdobycie wyróżnienia :D. Idealna motywacja na następny rok!
Świetne uczucie poznać ludzi z forum po tak długim czasie, móc z wami pogadać, wymienić opinie, dostać rady, pożartować :D. Dzięki za wspaniałą atmosferę, świetną organizację imprezy (tyle się działo!) i genialne prace do podziwiania. Gdy wracałem miałem parcie na malowanie, ale stop! Najpierw obowiązki (studia) potem fun :P ... ale przygotowania na Hussar2012 zacznę już od pierwszego mojego następnego modelu ;) .

Dzięki i pozdrawiam!
L_T

Ps Dodaje do zakładek (będę śledził i nadrabiał) dział o fotografii bo dostałem ostro po dupsku za te zdjęcia co wam tu pokazuję :mrgreen:. A Maru mnie nauczyyy :D
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Hussar 2011 - Warszawa, 22.10.2011

Post by mahon »

@LT - ty sie bojbtego co cie Maru nauczy ^^

a najwieksze gratulacje dla naszego dobra narodowego - Flameon nasza inwestycja w kulture!

dzieki wszystkim obecnym, organizatorom (Janusz, rzadzisz!) i sedziom, oraz gospodarzom party i afterparty.
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Zahor
Posts: 184
Joined: 18 Oct 2006, o 09:43

Re: [PL] Hussar 2011 - Warszawa, 22.10.2011

Post by Zahor »

Ja powiem że słowami nie umiem wyrazić radości jaką było dla mnie zobaczenie się z wieloma z starych znajomych. Oczywiście też niesamowicie fajnie było poznać i nowych malarzy a niektórym nawet wybaczyć stare grzechy :D , nadto oglądanie kuppy fajnych prac przyniosło też sporo emocji jak dyskusje o nich. Gratulacje dla wszystkich zwycięzców :clap: :clap: . Dla organizatorów i sędziów wielki pokłon za to że im się chce organizować Hussara :clap: :clap:. Na koniec powiem że już nie mogę się doczekać kolejnej edycji.
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Hussar 2011 - Warszawa, 22.10.2011

Post by Maru »

no dobra takie tam wczesne fotki :)

-buidzie więcej bo i ludzów było sporo z pstrykaczami i nie obrobiłemjescze połowy fotek .. anad polowa sie zastanawiać czy postować czy wysłać bezpośrednio do sportretowanych .. :P
ale zaczynamy /
Lorer - out of focus out o gammut (taki dowcip wewnętrzny )
ImageClick to see full-sized image
z kartata go !
ImageClick to see full-sized image
ląd widzie ląd !!
ImageClick to see full-sized image
warsztat
ImageClick to see full-sized image
Parówka ??
ImageClick to see full-sized image
przychylne spojrzenie sędzowskie
ImageClick to see full-sized image
camer images 2011
ImageClick to see full-sized image
corpus delikti
ImageClick to see full-sized image
a tera dłubiemy oczko
ImageClick to see full-sized image
young blood
ImageClick to see full-sized image
WAAAAAAA ZAP !!!!!!
ImageClick to see full-sized image
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Hussar 2011 - Warszawa, 22.10.2011

Post by przemo »

No to kolejny Hussar się udał i chyba idzie to w dobrym kierunku, tylko więcej prac malować ludziska! :D

Dzięki wielkie Januszowi i całej reszcie organizatorów oraz uczestników za to, że jesteśmy w stanie raz do roku poprzyjeżdżać z różnych zakątków kraju (a czasami i spoza jego granic :) ) , zorganizować konkurs i spotkanie w tak fantastycznym gronie :clap:

Mam nadzieję, że w przyszłym roku znowu się to uda, że będzie jeszcze więcej ludzi i jeszcze więcej prac :)
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Hussar 2011 - Warszawa, 22.10.2011

Post by Maru »

up ka zrobiłem dałem złe fotki .. ale takie bardzo złe,,,,:P
acha - fotki prac z speed painting :)
i niech mi ktoś powie że nie można pomalować ludka w 45 minut
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
Last edited by Maru on 23 Oct 2011, o 17:02, edited 2 times in total.
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
mr_Denial
Posts: 364
Joined: 28 Sep 2010, o 11:15

Re: [PL] Hussar 2011 - Warszawa, 22.10.2011

Post by mr_Denial »

Na początku to podziękuje organizatorom, a w szczególności Januszowi, który ma niezłomną cierpliwość i chęć do organizowania tej imprezy.

Dzięki za pokazy rzeźbienia, malowania i za sędziowanie panom w loży szyderców zwanej jury ;)

Gratki dla zwycięzców, wyróżnionych i generalnie uczestników, cieszę się, że w kraju mamy takich zacnych malarzy :D

To co mi się podoba najbardziej w tym "evencie", to to, że jest fajnie, po prostu fajnie. Cieszę się, że w jednym miejscu raz do roku mogę spotkać prawie wszystkie znajome gęby, wymienić uszczypliwości :) pogadać o malowaniu i też niekoniecznie.
Zobaczyć Maczo i Maczowską z Poznania :D, Sławola z Gorzowa, Morskiego Człowiek co Niemce mu nie straszne, Marte z dalekiego JuKieja, ekipę z Lubelandu, moich lokalnych kochanych Warszawskich wieśniaków, którzy zawsze poratują "dobrym słowem" i wszystkie nowe twarze, które mam nadzieje zobaczyć za rok.

Fajnie zobaczyć jest tych wszystkich niewyspanych ludzi, którzy z definicji około południa powinny paść jak muchy z wycieńczenia, ale wbrew prawom fizyki i natury potrafią wykrzesać z siebie tyle pozytywnej energii.

Dzięki!!


Ps. Żeby nie było tak słodko - Flameonie, w następny weekend prosimy o raport z postępu prac nad naszą inwestycją narodową :bonk:
Post Reply