[PL] Nowe CMON

Offtop - wiecie, wszystko i nic...
Camelson
Jarek Wędrowniczek
Posts: 406
Joined: 13 Dec 2008, o 22:49
Contact:

[PL] Nowe CMON

Post by Camelson »

Co sądzicie o nowym CMON? mi osobiscie będzie potrzebne troche czasu zeby sie przyzwyczaić, podoba się mniej ze względu na szare tło które chyba jest niezmienne, albo mam aż takiego dałna że nie wiem jak to zrobic :P

I ogolnie jednolita czcionka jest mniej przejrzysta. Nie wiem, ale dobrze że zostało old.coolminiornot.com :)

A co wy sądzicie?

pozdrówki!
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Re: [PL] Nowe CMON

Post by Gildor »

Nie podoba mi się.
Tzn zaczęło mi przeszkadzać jak przeglądałem obrazki, chodzi o komentarze, miejsce na aukcje i rating. Ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia.
Nic wielkiego tam nie zrobili, bardziej chyba dla picu zaczęli w tym grzebać niż w jakiś większych celach.
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Nowe CMON

Post by Slawol »

Dla mnie różnica niewielka. Wygląda to jak zamiana stron: lewej z prawą ;) Belka menu się trochę zmieniła, a poza tym nic szczególnego ogólnie...

I nie podoba mi się ten układ, w ogóle GUI i funkcjonalność CMON leży jak dla mnie i to nie od dzisiaj...
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] Nowe CMON

Post by Marta »

Mnie raczej irytuje. W mojej galerii mam wszystkie nicki ktore maja Asha w sobie, co jak dla mnie jest sporym bugiem. Do tego wkurza mnie to tlo jasnoszare, do przegladania fot wole ciemne.
Ponoc mozna ogladac osobno oceny czlonkow i reszty ktora glosowala niezalogowana, ale ja nie widze tego.
Ogolnie jestem na razie na nie, ale i tak malo z cmona korzystam wiec pewnie jakos to przezyje;]

m.
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Camelson
Jarek Wędrowniczek
Posts: 406
Joined: 13 Dec 2008, o 22:49
Contact:

Re: [PL] Nowe CMON

Post by Camelson »

widze że uważacie tak jak ja :) no mam nadzieje że dopracują wszystkie bugi, bo jest ich sporo, np. top artist, przeglądanie galerii sie czasami wali itp. Mam nadzieje że to poprawią i bedzi fajno, No i te tło to fakt, lepsze było to ciemne.
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Nowe CMON

Post by Slawol »

Była kicha, jest jeszcze większa kicha... Tak kiepsko zagospodarowanej przestrzeni to już dawno nie widziałem... Galeria to Porażka Roku, a jeśli nie zmienią, to i 100-lecia.

Jedynie nowe logo CMON (które już jakiś czas wisi zresztą) samo w sobie nawet mi się podoba. Ale do niczego go nie można ani przyszyć ani przyłatać.
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Nowe CMON

Post by mahon »

szare tło to porażka, wielki font przeszkadza, układu nie rozumiem. zamiast naprawić to co było w miarę, zepsuli... do tego zabugowana wyszukiwarka knoci całość.

poprawiona funkcjonalność nie rekompensuje fatalnego layoutu.
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Mike

Re: [PL] Nowe CMON

Post by Mike »

W ogole nie podoba mi się zmiana :roll: .
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] Nowe CMON

Post by Marta »

old.coolminiornot.com - dla tych co wola stare CMON.
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Nowe CMON

Post by mahon »

o dzięki ci!!
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Post Reply