[PL] W co i czym gracie ?

O tym co małe ludziki robią na polach, eee... stołach bitewnych ;)
Post Reply
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Post by przemo »

A ja sobie gram w Infinity armią Haqqislam. No i jeszcze WFB orkami i goblinami. Ale ifinity na razie mnie zuroczyło. Ktoś jeszcze moze gra w ten system?
Slipper

Post by Slipper »

Demi_morgana wrote:to w koncu Michał czy Slipper?
Człowieku ... ! Michał to imię, a Slipper to ksywa ... Więc żadna różnica czy Michał, czy Slipper :)
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Post by Nameless »

przemo wrote:A ja sobie gram w Infinity armią Haqqislam. No i jeszcze WFB orkami i goblinami. Ale ifinity na razie mnie zuroczyło. Ktoś jeszcze moze gra w ten system?
figurki zawsze mnie ciagnely, po pokazach przeprowadzonych przez Borsa na Dragonie chyba sie wciagne w te gre :) Tylko na razie nie umiem sie zdecydowac na armie :)
Slipper wrote:Człowieku ... ! Michał to imię, a Slipper to ksywa ... Więc żadna różnica czy Michał, czy Slipper
Demi, to ci Slipper/Michal pojechal :P :lol:

@Slipper - Demi to nie czlowiek, co zostalo juz udowodnione ;)


EDIT:
to moderator... :twisted:
wiadomo kto
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Slipper

Post by Slipper »

Ok, wróce jeszcze na chwilę do rozmowy o moim powrocie do Lotr'a. Powracam dlatego : bo, mam dość dużo kolegów grających w niego, armię do 40k będę zbierał troche i nie będę miał w co grać ... Narazie w 40k mam ok. 450 punktów ... ;)
Tomi

Post by Tomi »

To może teraz ja. Widzę, że sporo odbiegam od reszty bo gram narazie tylko w LOTRa. Obecna Armia to Gondor, ale w fazie zbierania (czyt. brak Elity).
System, zaiste prosty, ale dający mi radość z grania.

Co do innych systemów jak WH40, WFB, Mordheim czy co tam jeszcze jest...
Kusi mnie Mordheim i WH40 lecz:
1. Nie mam z kim grać. nawet by pograć sobie w LOTRa musze jechać do Ostrowa Wlkp :( A tam nikt nie gra w WH40, tylko w LOTRa i chyba ktoś tam pyka w WFB tylko, zę termin mi nie pasi.
2. Ciężko się samemu nauczyć zasad bez podręcznika w WH40, to mnie lekko odstrasza. Że nie mam nauczyciela a nie wszysttko da się wyjaśnić na forum.
Z chęcią pouczył bym się "na żywca" na jakimś turnieju czy konwencie.
3. Trochę to hobby kasy zabiera, sami wiecie. A jak narazie mam problem by uzbirać na Elitę i na DF jadę już o bohaterach i szeregowych jednostakach.

To tyle od "nowego" ;)

Tomi
Karpiu

Post by Karpiu »

A to i ja sietutaj dopisze.

Ja glownie gram w battla mniej koncentruje sie na malowaniu ale powoli sie to zmienia.

Puki co w mojej skromnej kolekcji uzbieralo sie Chaosu na jakies 15 K w tym Beastmenow na jakis 1 albo 1.5 K.
Kurcze przydalaby mi sie jakas odmiana w armiach.

Hmmmm moze jakies szczury albo nieumarli :]
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Post by Demi_morgana »

o w pyte!!! :shock: 15.000??? :drool:
jak po weekendzie nei zobacze zdjec tej hordy mozesz sie na forum nie pojawiac :snooty: :wink:
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
kacpero
Posts: 2287
Joined: 1 Dec 2005, o 16:27
Location: Poznan, Poland

Post by kacpero »

15K to rzeczywiscie w pyte ;) ja rowniez chetnie zobacze fotki :metal: pewnie jest to imponujacy widok :)
Stop competing with others. Start competing with yourself.
Image
przemosz.
Posts: 1318
Joined: 6 Jun 2006, o 14:55

Post by przemosz. »

15k??WOW!Dawaj foty:D
Karpiu

Post by Karpiu »

No dobr musze to fotografowac :P:P Tylko nie wszystko jest mazniete ale skromnie to wyglada :] Musze tylko znalesc odpowiedni stol :] Puki co macie jeszcze niekompletna liste gratow ktore mi polke zawalaja :]

http://blast.pl/~karpiu/subpages/army_l ... hny_mi.htm

Brakuje w spisie chyba tak:

2x 16 Maruderow pieszych
2x 5 Maruderow konnych
1x 12 Warriorow
Be'lakor
Azazel
BSB ze Storma
2 demonetki
sorcerer limit
champion maruderow limit
oraz 4 screamersy

Walne foty jak dorwe sie tylko do aparatu !!
Last edited by Karpiu on 1 Aug 2007, o 09:33, edited 3 times in total.
Post Reply