[PL] zUe sklepy

Tu możemy rozmawiać o ciekawych produktach przydatnych w naszym hobby, o tym co chcielibyśmy zobaczyć, co nam się nie podoba...
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Re: [PL] zUe sklepy

Post by Gildor »

Slawol, rzeczywiście musiałeś niefartownie trafić. Też parę razy od nich zamawiałem modele i akcesoria. Raz miałem taką sytuację że musieli ściągać ale zostałem o tym poinformowany odpowiednio szybko.
Image
Adasko
Posts: 127
Joined: 9 May 2010, o 15:52
Location: Września, PL

Re: [PL] zUe sklepy

Post by Adasko »

Kumple kupowali ostatnio figsy Mantica na mgla.pl
Astem na naszym kołchozowym forum wrote:Dotarło do mnie i Michała zamówienie ze sklepu Mgla (http://www.mgla.pl/). Nie jestem zachwycony. Do tego stopnia, że dobrze się zastanowię zanim ponownie coś u nich zamówię. Część kartoników z figurkami, które od nich zamówiliśmy była pootwierana. Jeden był wręcz podarty. O, proszę:
Image
A co do własnych opinii o zuych sklepach: nie lubię cytadeli, od czasu kiedy zamawiałem boxa gw za 8 dych i farbkę za dychę (+przesyłka 10), po czym dostałem maila "wysłaliśmy panu tylko farbkę bo nie było boxa, proszę podać numer konta to zwrócimy kasę". Nigdy wcześniej ani później nie zapłaciłem za farbkę citadel 20zł...
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] zUe sklepy

Post by Maru »

boxy były wysłane kurierem czy poczta polska ??
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
Adasko
Posts: 127
Joined: 9 May 2010, o 15:52
Location: Września, PL

Re: [PL] zUe sklepy

Post by Adasko »

Chyba pocztą
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] zUe sklepy

Post by mahon »

no to chyba wiesz kogo winić?
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Greebo

Re: [PL] zUe sklepy

Post by Greebo »

Ja mam ostatnio problem ze sklepem monolith-icon. Już prawie miesiąc czekam na figurke, która podobno jest w magazynie. Zero kontaktu, na maile nie odpowiadają, formularz kontaktowy nie działa, numeru telefonu nigdzie nie ma (chyba, że nie potrafię znaleźć na ich fikuśnej stronce)...

Może po prostu pechowo się trafiło i mają jakis problem. Wszystko zrozumiem i jestem cierpliwy, ale ten brak kontaktu mnie denerwuje. Do tego rozmawiałem ze znajomym, który twierdzi, że czekał na przesyłkę od nich 3 miesiące, więc wychodzi, że mój przypadek nie jest odosobniony.

Macie jakieś doświadczenia z tym sklepem?
Rentall
Posts: 913
Joined: 9 Apr 2007, o 23:01
Location: Poland

Re: [PL] zUe sklepy

Post by Rentall »

niet
Adasko
Posts: 127
Joined: 9 May 2010, o 15:52
Location: Września, PL

Re: [PL] zUe sklepy

Post by Adasko »

Ja za to nie pierwszy raz czytam o problemach z nimi, za kazdym razem takich samych.
mr_Denial
Posts: 364
Joined: 28 Sep 2010, o 11:15

Re: [PL] zUe sklepy

Post by mr_Denial »

To ja mam problem ze sklepem www.bitspudlo.com

Zamówiłem u kolegów trochę kształtek z plasticardu.
Na początku było wszystko pięknie, dostałem generycznego maila ze sklepu z moim zamówieniem, to było w lipcu - 23.07
Potem kolejnego, że wszystko zostało wysłane 17.08(Czas realizacji, bez komentarza :doh: )

Potem była cisza, nie dostałem paczki, więc biorąc poprawkę na naszą Pocztę Polską wysłałem maila/kilka z zapytaniem co z moim zamówieniem. Odpowiedzi doczekałem się dnia 24.08 z adnotacją od admina, że coś tam im się stało i nie czytał maili, że paczka wyszła.
Z punktu widzenia klienta mogę powiedzieć, a co to mnie obchodzi, że macie problemy z serwerem, pocztą czy czymkolwiek innym. Dokonałem zamówienia, zapłaciłem i czekam na towar i normalną komunikację. Natomiast jesteśmy ludźmi, więc jeszcze przez chwilę byłem cierpliwy :)

Dnia 17.10 koledzy się deklarowali, że mieli poszukać numeru nadawczego i reklamować na poczcie.

Do dnia dzisiejszego(czyli kawałek) nie otrzymałem paczki, nie otrzymałem odpowiedzi na maila, poprosiłem o zwrot pieniędzy(nie otrzymałem), ale jest totalna cisza.
Zamówienie było rzędu 85 zł, to nie jest majątek, ale osłabiają mnie tego typu praktyki i olewanie klienta.

Nie wiem, nie widziałem żeby ktokolwiek inny miał z nimi podobny problem,
natomiast Ja po moich doświadczeniach mocno odradzam! :x

Także mam nadzieje, że google dobrze zaindeksuje tego posta, dla przypomnienia
koledzy są ze sklepu http://www.bitspudlo.com

Dziękuje za uwagę, tyle w temacie ;)
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] zUe sklepy

Post by przemo »

Kupowałem kiedyś u nich trochę bitsów. Pamiętam, że robiłem kilka zamówień i za każdym razem wszystko było szybko i porządnie. Kontaktowałem się nawet z nimi mailowo żeby podpytać o kilka bitsów i poznać szczegóły - dostawałem szybko rzeczowe odpowiedzi. Zakupy u nich wspominam jak najlepiej. Co prawda było to co najmniej z rok temu. Może od tego czasu coś się zmieniło albo po prostu miałeś Daniel wielkiego niefarta.
Post Reply