[PL] Konkurs malarski przy DMP 2012 w WH40k

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Re: [PL] Konkurs malarski przy DMP 2012 w WH40k

Post by szczurek_ »

No ja niestety odpadam ... :/
Image
metalfan

Re: [PL] Konkurs malarski przy DMP 2012 w WH40k

Post by metalfan »

Szkoda :(

Udało mi się wydobyć najważniejsze:

Sobota: Przyjmowanie prac i wystawa (będziemy od 9 do 21).

Niedziela: Rozstrzygnięcie w godzinach popołudniowych i odbiór prac. Będzie to na pewno po 13, ale bardziej precyzyjnie nie mogę teraz określić. W każdym razie my po 16:30 będziemy już sprzątać :)

Zapraszam.
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Konkurs malarski przy DMP 2012 w WH40k

Post by Slawol »

No i jak? No i jak? :)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
lisius
Posts: 97
Joined: 29 Jan 2011, o 15:28
Location: Stolica

Re: [PL] Konkurs malarski przy DMP 2012 w WH40k

Post by lisius »

Witam,
Co do organizacji to nie wypowiadam, bo dała radę - w sobotę zawiozłem modele -> wstawiłem w gablotkę, dostałem telefon do organizatora żeby jutro dowiedzieć się dokładną godzinę rozstrzygnięcia no i następnego dnia w zacnej ekipie przyjechaliśmy po nagrody :bonk:

Modeli było niewiele:
Z autorów co kojarzę prace:
Przemo (4 prace - wszystkie kategorie, oddział SM, nurgle lord, inkwizytor i samochodzik z gorka morki)
Ja - (2 prace - pojazd i single, tau pirania oraz nurglowy lord)
Rychu (http://www.coolminiornot.com/artist/RYC ... id=1344832) - blood angelsowe szaleństwo, na żywo o wiele bardziej mi się podobają niż na zdjęciach

A resztę autorów prac nie kojarzę :P

Z modeli co na wywołały jako taki Wou efekt to niepozorna kanonesa i psiker w puszcze( śmiesznie przerobiony pojaździk ze space hulka).

Zdjęcie daję tylko poglądowe bardziej :P
ImageClick to see full-sized image

Większość nagród zgarnął Przemo, i po jednej Rychu i Ja oraz jeszcze chyba dwóch gości, których nie znam i kojarzę po coolmini czy innym konkursom.
Inkwizotor Przemka ma naprawdę zacny freehand czacho podobny, ale niech on sam o tym napisze i zaprezentuje :D
Red goz FASTA wiz Da Hamsta!!!
metalfan

Re: [PL] Konkurs malarski przy DMP 2012 w WH40k

Post by metalfan »

Dzięki za przybycie i udział - wystawa była niewątpliwie bardzo ciekawą dodatkową atrakcją, a prac było przynajmniej tyle żeby można było z kwadrans na nie popatrzeć ;)

Jako gracze turniejowi nie wiedzieliśmy do końca jak ugryźć ten temat, był to w zasadzie pomysł Grześka (ogłaszał zwycięzców), ale za późno się za to zabrał i nie zadbał o promocję. Gdybym nie wrzucił tu tematu, a było to dla mnie dosyć oczywiste, to naprawdę było by słabo. Ostatecznie uważam, że było poprawnie i może nie jest to jakiś sukces na tle innych konkursów, ale fajnie, że Grzesiek coś takiego wykombinował, załatwił gablotkę i zadbał o nagrody. Wy chyba na tym nie straciliście :)

Chciałem żeby Micro Arts Studio przekazało jakieś prace graczom z Trójmiasta, ale ekipa była zajęta przygotowaniami do Salute i na tym chcieli się skupić.
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Konkurs malarski przy DMP 2012 w WH40k

Post by Maru »

a ja niestety utknąłem w pracy .... no nic :) jakaś galeryjka wzdęć jest moze ??
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Konkurs malarski przy DMP 2012 w WH40k

Post by Nameless »

brawo dla Przema, calej reszty ktora sie zglosila i dla organizatorow tez :)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Konkurs malarski przy DMP 2012 w WH40k

Post by przemo »

Niedługo będę się łapał za aparat bo musze cyknąc fotki rzeźby na konkurs :) Więc przy okazji mogę cyknąć i tarczę :) Ale na razie trzeba szybko rzeźbić bo zostało mi tylko 5 dni!

Gratki lisius za pojazd :) Szkoda tylko, że tak mało osób się pofatygowało na konkurs :(
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Konkurs malarski przy DMP 2012 w WH40k

Post by przemo »

Wrzucam fotkę raczy inkwizytora z konkursu - za rozkazem Lisiusa :)

ImageClick to see full-sized image

W mojej galerii także wrzuciłem na szybko robioną fotkę orkowego trucka:
viewtopic.php?f=13&t=3279&p=155007#p155007
Post Reply