[PL] KONKURS IDEALNY - totalna burza mózgów

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile

Re: [PL] KONKURS IDEALNY - totalna burza mózgów

Post by Slawol »

mahon wrote:
Camelson wrote:ja sie potrafie dostosowac :) jak zmienicie termin, to i tak wiedzac o tym jakis czas wczesniej postaram sie przyjechac jak zawsze :)
na rangę zasłużył jak nic :mrgreen:
Dokładnie, Jerry Walker ;)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Camelson
Jarek Wędrowniczek

Post by Camelson »

mahon wrote: na rangę zasłużył jak nic :mrgreen:
wow dzięki :D jaram sie :D :dance:
mahon
Super Villain
Super Villain

Post by mahon »

nie na darmo wędrujesz jak prezes PTTK :mrgreen:
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile

Post by Slawol »

Avatar byś sobie wstawił, Blada Twarzy! :snooty:

;)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Camelson
Jarek Wędrowniczek

Post by Camelson »

Slawol wrote:Avatar byś sobie wstawił, Blada Twarzy! :snooty:

;)
Yarrrr! Done! :)
Grabz

Post by Grabz »

czlowiek.morze wrote:
Z pomysłów które mi przychodzą do głowy to:
1. kategoria oddział
2. nagroda publiczności - każdy zwiedzający mógłby oddać głos, ktoś chętnie przyjdzie nie tylko popatrzeć ale i oddać swój głos i będzie czuł, że ma wpływ na konkurs
3. co jakby zorganizować mega bitwę w WFB/wh40k/PP/Confrontation :) zaprosić graczy i niech każdy z nich przyniesie co ma. wystawimy armię dobro vs. zło na kilkadziesiąt tysięcy pkt! fluff sie do tego dopisze ;) ludzie wcześniej będą mogli się deklarować ile pkt ktoś będzie mógł przynieść. lepsze oddziały/bohaterów weźmiecie na konkurs.
terany i stoly trzeba by bylo poszukac, ale w warszawie musza byc jakies kluby.

Podział na beginners i pro jest świetną sprawą i super się sprawdza (wiecej wygranych = wieksza mobilizacja), ale pod jednym warunkiem - musi być dużo zgloszeń :)
1. Jak najbardziej za, graczy "za uszy" powyciągać i niech startują. Jeśli Pro chce startować w łatwej kategorii to czemu nie, zawsze ładny regon byłby do zobaczenia.
2. Ciekawy pomysł, choć z takimi głosowaniami bywają problemy. Może okazać się konkursem popularności.
3. Bardzo dobry pomysł, możliwość ściągnięcia większej liczby ludzi. Ktoś musiałby jednak zająć się takim projektem od A do Z. Organizacja graczy, miejsca, terenu, flafu i wreszcie reklamie takiego wydarzenia.
Nameless
The Better Choice
The Better Choice

Post by Nameless »

@Grabz
Ad.1 - to jest konkurs. czy ekipa bobslejowa z Jamajki startowala z polowy toru bo nie miala szans z Kanada i Niemcami?
jakies kategorie osobne dla doroslych ludzi wydaja mi sie po prostu ponizajace. nie uznaje w konkursie podzialu "pro" i "beginner". moglbym zrozumiec wydzielenie kategorii "masters" - dla Bohuna, Ani i tego typu malarzy - gdyby nasza spolecznosc bylaby duzo wieksza i rozwinieta.
sa kategorie typu "oddzial" praktycznie na kazdym polskim konkursie i kazdy gracz jest zapraszany i zachecany do wystawienia sie.

Ad. 2 mam podobne obawy

Ad. 3 problemy z organizacja sa widoczne. poza tym - taka bitwa wylacza uczestnikow na wiele godzin. nie bardzo widze jak to sie ma do konkursu malarskiego i integracji :)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Grabz

Post by Grabz »

@Nameless
Ad.1.Też nie widzę możliwości podziału na "pro" i "beginner", więcej byłoby z tym problemów niż korzyści. Stworzenie kategorii dla"graczy" daje pewne możliwości. Nie wystarczy jednak samo istnienie takowej, trzeba jeszcze "powyłapywać" co ciekawsze prace i wysłać zaproszenie. Łatwiej wmówić sobie że takie konkursy to nie dla mnie niż odmówić na oficjalne zaproszenie.
Ad.3.To tylko parę godzin ;) , szkoda tego co koło nosa przeszłoby w międzyczasie.
Do samego konkursu nijak, to taka dodatkowa atrakcja która może ściągnąć więcej ludzi.
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile

Post by Slawol »

Ad. 1. Kategoria "oddział" była i kicha. Ciąganie za uszy nie działa. Sprawdzone und potwierdzone przeze mnie :mrgreen:

Ad. 2. Pomysł nie jest zły, to działa na konkursach modelarskich, ale istnieje ryzyko, o którym wspomniał Grabz.

Ad. 3. Tak, jak Nameless mówi - potrzeba dodatkowych rąk.

Pro & beginners - nigdy. Konkurs jest dla wszystkich i wszyscy są równo traktowani. O tym już pisałem wcześniej w swojej dłuższej wypowiedzi.

Wszystko można zrobić, byleby było komu i dla kogo.

A tak ode mnie - może by tak zapożyczyć kilka pozycji z konkursów modelarskich? Tu też się rozchodzi o liczbę zgłoszeń, ale wpadło mi do głowy kilka uniwersalnych nagród/medali/pucharków/statuetek poza klasyczną rywalizacją o podium:

- najlepszy model pojazdu kołowego,
- najlepszy model pieszy w kosmicznym pancerzu,
- najlepszy model żeński,
- najlepsze metaliki,
- najlepszy weathering,
- najczystsze malowanie,
- najbogatsze freehandy.

I tak dalej...
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Ignis

Post by Ignis »

Slawol wrote:
A tak ode mnie - może by tak zapożyczyć kilka pozycji z konkursów modelarskich? Tu też się rozchodzi o liczbę zgłoszeń, ale wpadło mi do głowy kilka uniwersalnych nagród/medali/pucharków/statuetek poza klasyczną rywalizacją o podium:

- najlepszy model pojazdu kołowego,
- najlepszy model pieszy w kosmicznym pancerzu,
- najlepszy model żeński,
- najlepsze metaliki,
- najlepszy weathering,
- najczystsze malowanie,
- najbogatsze freehandy.

I tak dalej...
Hm..warte przemyślenia, ale chyba tylko w wypadku gdzie zgłoszonych prac jest ok 60 i więcej.
Image
Post Reply