[PL] V Wymiana Figurek Chest of Colors

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
Nameless
The Better Choice
The Better Choice

Re: [PL] V Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by Nameless »

20 zgloszen...
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Bizon
(Forum newbie)

Post by Bizon »

Niestety mam za mało postów :(
Nameless
The Better Choice
The Better Choice

Post by Nameless »

:mrgreen:
istotnie ;) ale nie martw sie - sciagnales na forum, zaczniesz byc aktywny, na nastepna wymiane zalapiesz sie na pewno :)
Nameless Painter Blog
Image
mahon
Super Villain
Super Villain

Post by mahon »

pamiętaj, że do wymiany kwalifikują się forumowicze aktywni (posty) i pomocni (podziękowania). na pewno dasz radę!
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
dead

Post by dead »

Tak sie zastanawiam czemu nie ma tego zapisu co rok temu ze osoby ktore juz startowaly i przeszly pozytywnie wymiane tez moga brac w niej udzial (choc raczej zakladam ze Ci co startowali maja wystarczajaca ilosc postow by spelnic warunek "pisarski"). W ogole czy algorytm losujacy przewiduje fakt ze "ktos juz dla kogos cos zmalowal w poprzednich edycjach" ? Czy jest to "wolna amerykanka" i mozna w sumie malowac dla kogos kolejna figse?
Nameless
The Better Choice
The Better Choice

Post by Nameless »

1. dlatego ze chcemy zeby Wymiana byla "nagroda" dla aktywnych forumowiczow. a tak, czesc ludzi mialaby dozywotni wstep do wymian bez zadnej aktywnosci forumowej. w chwili obecnej Mahon zrobil zrzut bazy danych na dzien ogloszenia tej wymiany, wiec kolejna bedzie miala jeszcze inne wymagania - X postow od tej wymiany do nastepnej. w ten sposob elimnujemy ttych ktorzy 5 lat temu byli aktywni i wracaja tylko po pomalowana figse ;)
2. niestety, za duzo juz tych par bylo, zebym pamietal albo zeby chcialo mi sie sprawdzac recznie czy juz takiej pary nie bylo.
Nameless Painter Blog
Image
Marta

Post by Marta »

Nameless wrote:1. dlatego ze chcemy zeby Wymiana byla "nagroda" dla aktywnych forumowiczow. a tak, czesc ludzi mialaby dozywotni wstep do wymian bez zadnej aktywnosci forumowej. w chwili obecnej Mahon zrobil zrzut bazy danych na dzien ogloszenia tej wymiany, wiec kolejna bedzie miala jeszcze inne wymagania - X postow od tej wymiany do nastepnej. w ten sposob elimnujemy ttych ktorzy 5 lat temu byli aktywni i wracaja tylko po pomalowana figse ;)
I prawidlowo. Dzieki temu, ze w wymianach biora udzial ludzie aktywni spada ryzyko wtop z niewyslanymi figsami.
Miedzy wymianami jest tyle czasu, ze kazdy zdarzy natrzaskac wymagana ilosc postow, jesli w miare regularnie sie udziela.
Nameless wrote:2. niestety, za duzo juz tych par bylo, zebym pamietal albo zeby chcialo mi sie sprawdzac recznie czy juz takiej pary nie bylo.
Szkoda troche. Fajnie byloby 'poszerzac horyzonty'.
To moze chociaz Ci co sie zglosili sami zeznaja w pmie dla kogo malowali i od kogo dostali figsy?

'eM
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile

Post by Slawol »

Bywało różnie w przeszłości z WF, więc trzeba było się nieco zabezpieczyć na przyszłość przed tymi, którzy nie bawili się jak należy...

A co do powtórek - przyjemniej by było malować za każdym razem dla innej osoby :) Myślę, że oficjalna lista zgłoszonych (jak już się pojawi) pokaże nam, kto się zgłosił, a sami uczestnicy chyba pamiętają, komu malowali i jeśli (już po losowaniu) chcieliby to zmienić - to chyba nie jest to problem, żeby powtórzyć komuś losowanie albo żeby się ta osoba z kimś zamieniła? :) Taka luźna myśl tylko.

Mi to osobiście naprawdę nie przeszkadza :)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
yaro

Post by yaro »

ja brałem udział w dwóch poprzednich i dwa razy malowałem dla Skrita :)
chrisyaro.blogspot.com
Nameless
The Better Choice
The Better Choice

Post by Nameless »

a wiecie ile by to bylo roboty dopasowywac wszystko do tego zeby sie nie powtorzylo :shock:
to by w zasadzie bylo wybieranie par, a nie losowanie :)
Nameless Painter Blog
Image
Post Reply