[PL] Konkurs malarski GREY SEER 2011 - Gorzów Wlkp. 13.08.11

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
Camelson
Jarek Wędrowniczek
Posts: 406
Joined: 13 Dec 2008, o 22:49
Contact:

Re: [PL] Konkurs malarski GREY SEER 2011 - Gorzów Wlkp. 13.0

Post by Camelson »

dokładnie! :D
mr_Denial
Posts: 364
Joined: 28 Sep 2010, o 11:15

Re: [PL] Konkurs malarski GREY SEER 2011 - Gorzów Wlkp. 13.0

Post by mr_Denial »

Ana wrote:Skoro Wojto daje radę z Ostrołęki to i ja spakuję tyłek do auta :dance:
NICE!! Chętnie zobacze twoje prace na żywca ;)
No! Mamy nadzieje ze was nie zabraknie! To widze że szykuje się konkurencja na naprawdę wyśmienitym poziomie! nic tylko malować!
Heh, nie ma to jak zdrowy wjazd na ambicje i motywator :D Ide mordować drugiego felka w takim razie.

"Jeśli twoje dziecko maluje flaki na małych lalaeczka, zbiera armie składającą się z samych mężczyzn, to wiedz, ŻE COŚ SIĘ DZIEJE"

ImageClick to see full-sized image

Tak tylko dygresja :bonk:

Jeśli chodzi o niedziele, to podłączam się pod pytanie Camela, bo powrót generalnie może być słaby, no i w poniedziałek trzeba by sponiewierany do roboty iść.
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Konkurs malarski GREY SEER 2011 - Gorzów Wlkp. 13.0

Post by przemo »

Sobota byłaby 1000 razy lepsza. I możnaby wtedy zrobić jakieś wieczorne spotkanie połączone z nocowaniem :) Ale będzieeee :bonk:
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Konkurs malarski GREY SEER 2011 - Gorzów Wlkp. 13.0

Post by Slawol »

No przecież od początku mówiłem, że konkurs jest w sobotę, Miśki! :) Mówiąc o rozkładzie jazdy, miałem na myśli program dnia, ale sam konkurs będzie w sobotę. Zresztą w temacie jest data dokładna.
przemo wrote:W ogóle to niezła ekipa zapowiada się na Gorzów! Naprawdę spora. Szykuj się Sławek na tłum dzikich malarzy 8)
Dawać, Dzikusy, dawać, będzie na kim się powyżywać! :twisted:

Aniu, postaraj się w takim razie tyłek Mahonia też wpakować ;) Jeśli będziecie pewni przyjazdu, to może zagonię Mahonia do jakiejś roboty :think: :twisted:

@mr_Denial - :lolsign:
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Wojto
Posts: 351
Joined: 2 Apr 2009, o 19:49

Re: [PL] Konkurs malarski GREY SEER 2011 - Gorzów Wlkp. 13.0

Post by Wojto »

Postaram się zjawić .Z racji tego że ostatnią zaniedbałem malowanie , nie dam rady przygotować czegoś sensownego na GD Germany 2011 , ale za to postaram się jak najlepiej przygotować na Grey Seer'a .Nie wiem jak tam z moją formą bo dawno nic nie dokończyłem , jednak myślę że dam radę wypracować coś sensownego przez miesiąc mazania .
No cóż pozostaje mi tylko życzyć wam miłej pracy nad modelami i jak mam nadzieje do zobaczenia na konkursie :wink:


Pozdrawiam
Zbuduj z nami nową lepszą ePolske
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Konkurs malarski GREY SEER 2011 - Gorzów Wlkp. 13.0

Post by mahon »

przykleiłem temat, przepraszam, że dopiero teraz.
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Konkurs malarski GREY SEER 2011 - Gorzów Wlkp. 13.0

Post by Slawol »

Nie ma o czym mówić. Dzięki! :)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Re: [PL] Konkurs malarski GREY SEER 2011 - Gorzów Wlkp. 13.0

Post by Ana »

Mahoń też jest entuzjastyczny :D Mamy tylko podstawowe pytanie: czy planujesz zorganizować imprezę? Pytam bo nie wiem czy brać malca.
-- Ańa

Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Konkurs malarski GREY SEER 2011 - Gorzów Wlkp. 13.0

Post by Slawol »

Masz na myśli afterparty w lokalu? Owszem, myślałem o tym od samego początku i dopiero chciałem o tym napisać, ale skoro mnie uprzedziłaś... :)

Będzie nas w tym roku trochę, więc można już o tym grupowo pomyśleć, poza tym konkurs będzie w sobotę, więc nie ma aż takich obaw o powrót na czas do swoich spraw.

Jako że impreza będzie się odbywała na terenie szkoły (tej samej), to będzie możliwość przenocowania na sali na górze. Jak to zwykle bywa. Z tego też względu biorę pod uwagę dwie opcje:

1. Każdy (gracze i konkursowicze) się integruje w miarę możliwości po swojemu (sklepy są niedaleko, więc można się zaopatrzyć w co trzeba) albo idzie spać albo jedzie do domu tego samego dnia (uczestnicy konkursu). Wolna amerykanka i kółka różańcowe ;)
2. Organizuję imprezę dla chętnych (czyt. wynajmujemy cały lokal), ale to generuje dodatkowe koszty na pewno. No i integracja, posiłek (jeśli ktoś będzie głodny) i swawole - to też wymaga kasy od każdego. Warunki wynajmu (jakaś szklanka napoju energetycznego dla każdego na zachętę lub coś innego) musiałbym obadać i właściciela odpowiednią gadką zakręcić i coś tam wydębić ;)

Sami robiliście coś takiego w 2008 roku, więc wiecie, o co biega :) Będę szukał na takich samych zasadach: ilość uczestników, koszty, no i dozwolony czas okupacji ;) Mam nadzieję, że się uda to jakoś sensownie rozłożyć.

W takim razie robimy rozeznanie i zobaczymy, co z tego wyniknie. Mamy początek lipca, więc jakiegoś wielkiego ciśnienia nie ma, ale prosiłbym o w miarę świadome deklaracje. Chciałbym po prostu mieć zaklepany lokal chociaż z tydzień przed konkursem i mieć to z głowy, bo przed samą imprezą będziemy jeszcze salę przygotowywać, łapać ostatni oddech i ustawiać wszystko, więc nie będę miał czasu ganiać za tym. Inna sprawa, że nie mogę przewidzieć, czy ktoś inny nie zajmie lokalu, kiedy my się będziemy zastanawiać, a trzymać kierowników za ręce w niepewności też się nie da bez końca.

Konkurs będzie w sobotę, więc można przygarować trochę i powrót sobie zaplanować na niedzielę :twisted:

NO TO OFICJALNIE OTWIERAM LISTĘ IMPREZOWICZÓW PO KONKURSIE!

PROSZĘ CHĘTNYCH O ZGŁASZANIE SIĘ :)


1. Sławol
2.
3.
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Camelson
Jarek Wędrowniczek
Posts: 406
Joined: 13 Dec 2008, o 22:49
Contact:

Re: [PL] Konkurs malarski GREY SEER 2011 - Gorzów Wlkp. 13.0

Post by Camelson »

you have my sword!
Post Reply