[PL] Spotkania malarskie w Wawie

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
ajduk

Re: [PL] Spotkania malarskie w Wawie

Post by ajduk »

Witam wszystkich,

Jestem nowy na forum i początkującym malarzem. Zostałem wysłany do tego wątku. A piszę dlatego iż mieszkam w Warszawie i poszukuję pomocy ze strony profesjonalistów którzy mogli by podzielić się swoją wiedzą i pokazać co nieco.
Pierwsze figurki nad którymi pracuję, to space marines z Warhammer 40.000 Paint Set.
Bardzo mi zależy na spotkaniu się w cztery oczy. Na żywo myślę że lepiej wchłonę i zrozumiem podstawy niż po przeczytaniu suchego artykuły.
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Spotkania malarskie w Wawie

Post by przemo »

To co, robimy spotkanie? :) Mieliśmy razem porzeźbić! Z tym, że ja to nie mam żadnego dojścia do miejscówek w mieście. Jakieś pomysły? Maru ogarniacz? :)
ajduk

Re: [PL] Spotkania malarskie w Wawie

Post by ajduk »

Na bank są osoby które by się chciały spotkać. Ale największym problemem jest miejscówka. A z tego co widzę na powyższych postach jedną z nich zamknięto. Swojego czasu mieszkając we Wrocławiu i grając w MTG spotykałem się ze znajomymi w KFC. Jednak myślę że to trochę głupi pomysł :P mazać we fast foodzie.
Camelson
Jarek Wędrowniczek
Posts: 406
Joined: 13 Dec 2008, o 22:49
Contact:

Re: [PL] Spotkania malarskie w Wawie

Post by Camelson »

jak bedzie miejscówka to ja sie chetnie spotkam i pokaze jakies techniki mazania chetnie, ale puki co to nie ma gdzie chyba...
Frost
Posts: 96
Joined: 23 Oct 2011, o 23:14
Location: Warsaw, Poland
Contact:

Re: [PL] Spotkania malarskie w Wawie

Post by Frost »

Pokombinujemy z Tulą, gdyby coś mozna u nas by spróbować ogarnąć spotkanie takie na 6-9 osób malujących (na więcej moze być ciasno ciut) Moze to nie jest KFC ale malować się da, ino trzeba gospodarza przekupić i nakarmić pizzą ;]
Camelson
Jarek Wędrowniczek
Posts: 406
Joined: 13 Dec 2008, o 22:49
Contact:

Re: [PL] Spotkania malarskie w Wawie

Post by Camelson »

nie KFC? :/ szkoda...

ja chetnie na spotkanko malarskie sie pisze! :)
Maryjusz

Re: [PL] Spotkania malarskie w Wawie

Post by Maryjusz »

Rzut beretem dynamicznym od Białego. Też się piszę. Czas ruszyć stare kości.
smok
Posts: 105
Joined: 7 Jan 2011, o 20:20
Contact:

Re: [PL] Spotkania malarskie w Wawie

Post by smok »

jak bede mial wolne to tez jestem za spotkaniem ;) bardziej rzezbiarskim ale malowanie nie jest mi obce jak wiecie :P
Tula

Re: [PL] Spotkania malarskie w Wawie

Post by Tula »

nie ma problemu,zróbmy u nas, jako, że nasz salon (szumnie nazwany) i tak zmienił się jakiś czas temu w pracownię jest trochę miejsca do malowania. Tylko lojalnie uprzedzam, że to mieszkanie grafików więc jest bajzel i jesteśmy przed remontem, za to można bez stresu malować, rzeźbić i brudzić ;)
Osoby uczulone na kocią sierść proszone o zabranie wapna ;)

termin- 16-17 albo 23-24 marca pod wieczór pasuje?

EDIT - 16-18 nas nie ma, wiec jeśli marzec to zostaje 23-24
Last edited by Tula on 3 Mar 2012, o 20:49, edited 1 time in total.
ajduk

Re: [PL] Spotkania malarskie w Wawie

Post by ajduk »

Ja bym się pisał na 16-17. Z tego względu iż 23 wyjeżdżam z kraju i dopiero wracam 1 kwietnia. A jak z resztą?
Post Reply