[PL] Impreza CofC'owa

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Post by Ana »

ech tyle czekałam na to spotkanie i już po :?
Ale ubawiłam się :lolsign: Z Kacpero ponarzekaliśmy na trudy dyplomowe, z Przemoszem głównie wymienialiśmy głupkowate uśmieszki ;) bo grał ... ale wcześniej obejrzałam malowanie bandy i na żywo robi równie dobre wrażenie ... z dudkiem111 w przerwach zachwalaliśmy wypiek Asi :D a Gazza dzielił się swoją miejscówką, bo czasem udawałam że maluję. Ale tak naprawdę to gadanie pochłonęło mnie tak, że nie zauważyłam jak się zrobiło rano.
Ale miło wspominam mózgi na Asi talerzu, miodek ... i nawet brak korkociągu zdaje się nie być przykrym wspomnieniem ;) Pokaz malowania pigmentami Illusionripa był zachęcający i nie straszna mi była różnica poglądów odnośnie malowania światłocienia na ostrzu malowanym przez Szarego :P Mahoń zdecydowanie poprawił jakość malowania na odwiecznie malowanym modelu - bardzo mi się podobało.
Dzielnie nie przysnęłam choć przez to do dziś chodzę jak mucha na wiosnę
Dziękuję wszystkim za świetną zabawę, a Warszawiakom nie wypominam braku ich obecności :lol:

PS. @Demi_morgana: Wyzdrowiałeś bo wszyscy poświęcali się i pili Twoje zdrowie ;)
-- Ańa

Image
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Post by Demi_morgana »

eeej, mieliście pisać ze bylo beznadziejnie i wogóle do d*** :snooty:
a co do mnie to srednio wyzdrowiałem - w pracy dzis rano ktoś mi powiedział ze wyglądam jak zombie :lolsign:
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

a nie o to ci chodziło, Demi? ;)
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
dudek111

Post by dudek111 »

Bardzo dziękuję wszystkim za mega pozytywny wieczór w doborowym towarzystwie.

Co prawda dla mnie impreza skończyła się "o jedno piwo za daleko" :roll: Pierwszy raz od dawna miałem okazje na spokojnie posiedzieć i się wyluzować przy czteropaku, mam nadzieję że pod koniec mojej obecności nie byłem męczący :D:D:D.

Żałuje tylko że znowu nie spróbowałem nauczyć się czegoś jak chodzi o malowanie :oops:, w końcu nauczycieli, i to jakich, nie brakowało.

Wszystkim jeszcze raz dziękuję za imprezkę!

PS Państwu Diaconom gratulujemy sernika . :lol:
Gazza
Posts: 307
Joined: 1 Nov 2005, o 14:27
Location: Poznan, Poland

Post by Gazza »

Kurka, co do sernika - tak się ociągałem z skosztowaniem, że jak już nabrałem ochoty .... to się skończył. :doh:
Ale wyglądał bardzo apetycznie i mogę tylko dołączyć się do gratulacji! :D
Cold "Strobe Light Network"
Post Reply