[PL] moze pierwszy GOLDEN DEMON !?!?! ATLANTA 2006 !

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

Theotril wrote:A to taki figs podobny do IRKUCKA :wink:
http://www.flickr.com/photos/68007829@N ... otostream/
KUPIŁ GO NA EBAYU "thor867"
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

Post by IRKUCK »

niewiem co powiedziec :?
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
Trovarion
Posts: 1752
Joined: 16 May 2005, o 14:28
Contact:

Post by Trovarion »

mod wrote:Just a friendly reminder, Trov - it's a Polish forum ;)
But yes, you summarized the whole thread in your post... [/color]
I SHALL TALK POLISH NEXT TIME THEN!!! Oh wait...
DEMON_COLOR

Post by DEMON_COLOR »

AAA!!!! To już mam pewność ze ta figurka nie powędrowała gdzieś dalej ! Moją figurke - tego SHAGOTA - też kupił THOR867 ! ! ! Mahon co możemy zrobić=(((????
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

napisac do GW - to zalatwi sprawe

a ja tymczasem piszę o tym na różne fora :)
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
dead
Posts: 998
Joined: 19 Oct 2005, o 23:41
Location: Wejherowo
Contact:

Post by dead »

Szczerze mowiac to ten szargot lepiej wyglada na tej focie za tym szklem i to zdjatko pokazalo mi jak wypasnie pomalowany jest on ;). Ludzie kto by pomyslal aby na GD takie przekrety ludzie odwalali. Ciekawe co sie stanie jesli ten model wygra jakas nagrode. W jaki sposob mozna dowiesc tego kto malowal itp ... to mnie zastanawia bo my wiemy ale jak im np wytlumaczyc w razie czego ;)? pozdro
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

Post by IRKUCK »

udowodnic mozna bardzo prosto :) galeria na CMON, CofC i oczywiscie aukcja na ebayu:)
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Post by Ana »

Autorstwo udowodnić łatwo, więc nie pozostaje mi nic innego, jak pogratulować chłopakom i potrząsnąć Wami, żebyście się cieszyli :!:
Nie wydaliście forsy na bilet lotniczy a Wasze prace pokazują się na GD, a poza tym, dzięki całej tej sytuacji zyskacie jeszcze rozgłosu :D Darmową reklamę
Nie klnijcie na faceta, bo nie wiadomo czy on rzeczywiście świadomie popełnił to faux pas.
Równie dobrze, to może być z faceta strony błąd z niedoinformowania. Jeśli to nie jest malarz a jedynie np. gracz to może nie zdawać sobie sprawy z poszanowania autorstwa wśród malarzy figurkowych. Mógł nie przeczytać regulaminu - to się często zdarza i w Polsce ... :?
... i może się okazać, że miał szczere chęci, żeby Was doceniono i może w swoisty sposób chciał się pochwalić swoimi cudeńkami :?:
Czasem ludzie z poza kręgu artystycznego, nie zdają sobie z prawy z takich rzeczy.
(Może wziął udział w konkursie nie zdając sobie sprawy z tego, że zrobił coś przykrego.)
-- Ańa

Image
illusionrip
Sonny Crockett
Posts: 1579
Joined: 19 Jun 2005, o 08:48
Location: poznan/poland
Contact:

Post by illusionrip »

dawalym topic na creafigs
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

zasady GD:
- nie pozwalają na zgłaszanie prac których się samemu nie pomalowało
- wymagają osobistej obecności na konkursie

czyli nieważne czy chłopaki-malarze czy gość, który to kupił, by startowali, i tak GW by ich zdyskwalifikowało.

praca Irkucka zroibła tzw. "first cut" ale nie wygrała, a pozostałe prace (Shaggoth Demona i elfowy sztandar na koniu) nawet cuta nie zrobiły. Tzn. tak przeczytałem chyba na CMON.

Mnie kiedyś też spotkało coś tkiego że konkurs wygrała moja praca ale nie jako moja tylko autorstwa właściciela figurki. Cóż, przyznaję że kontakty między nami bardzo to popsuło na dłuższy czas....

(a ja walne o tym newsa na głóną stronę i na electric ocean :twisted: )
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Post Reply