[PL]Poszukiwania w Lublinie - prośba o pomoc

Offtop - wiecie, wszystko i nic...
Locked
Ctan
Posts: 364
Joined: 14 Jun 2010, o 09:12
Location: Kraków / Proszowice
Contact:

[PL]Poszukiwania w Lublinie - prośba o pomoc

Post by Ctan »

Hej, otóż ten temat do najprzyjemniejszych nie należy, bowiem chodzi tutaj zniknięcie figurek.
Zwracam się do Was z prośbą o informacje o użytkowniku m.ike co się z nim dzieje i czy można go gdzieś znaleźć (mam jego adres i tel jednak mieszkam za daleko od Lublina).
Cała historia zaczęła się miesiąc temu kiedy zaproponowałem Michałowi współtworzenie mojego hobbystycznego bloga fantasygames.com.pl. Wiele obiecywał, artykuły, szmery bajery - na tym się skończyło. Dałem mu zgodę na oznaczanie fotek moim logo, obrobiłem mu też kilka zdjęć. Parę dni temu odezwało się do mnie kilku ludzi z prośbą o kontakt do m.ike'a. Telefonów nie odbiera, nie odpisuje na maile. Po prostu zniknął. A razem z nim kilka wartościowych (kolekcjonerskich) figurek i pieniądze które dostał przed ich pomalowaniem. Prawowity właściciel jest Włochem i ma małe szanse na to, żeby szukać ich na własną rękę. Przesłał natomiast zdjęcia zaginionych modeli. Być może ktoś z Was coś o nich wie, widział je u kogoś, bądź kupił na aukcji. Dajcie znać jeśli będziecie coś wiedzieć. PM/mail kontakt@fantasygames.com.pl / tel 535 000 561

tutaj macie fotki modeli:
ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image
Image Image
Ctan
Posts: 364
Joined: 14 Jun 2010, o 09:12
Location: Kraków / Proszowice
Contact:

Re: [PL]Poszukiwania w Lublinie - prośba o pomoc

Post by Ctan »

sprawa się już wyjaśniła, wybaczcie taki post ale nie miałem innego wyjścia. Proszę o zamknięcie tematu. Podziękowania dla Irkucka, który pomógł wyjaśnić całą sprawę.
Image Image
Locked