[PL] Szukam malarza, ciekawe modele

Offtop - wiecie, wszystko i nic...
Post Reply
puppetswar

[PL] Szukam malarza, ciekawe modele

Post by puppetswar »

Witam

Szukam malarza, który pomaluje pojedyncze figurki na 2/3 lv. Modele do malowania są oryginalne i bardzo ciekawe. Chodzi o stałą współpracę. Jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę piszcie na puppetswar (at) gmail.com. Przesyłajcie również swoich prac i ile byście chcieli za pomalowanie tych modeli. Skontaktuję się z paroma osobami i porozmawiamy o współpracy ;)

Pozdrawiam
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [b][PL][/b] Szukam malarza, ciekawe modele

Post by Nameless »

moze troche wiecej konkretow, zeby kogos zainteresowac? :)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
puppetswar

Re: [PL] Szukam malarza, ciekawe modele

Post by puppetswar »

Założyłem sklep internetowy, który będzie sprzedawał figurki oraz części do konwersji. Produkty, które oferuję są dosyć oryginalne. Sam jako gracz 40k mam dosyć "poważnych" modeli GW i moim celem jest stworzenie alternatywnych modeli z "jajem". Modele, które zostały by pomalowane przez malarza, który by ze mną współpracował znalazły by się w galerii naszych produktów. Oczywiście na stronie umieściłbym, kto mi je maluje ;)
Nie chcę za bardzo pokazywać na forum wszystkich modeli, bo sklep dopiero ruszy za jakiś tydzień, a w dodatku nie wszytskie produkty są wprowadzone na stronę.
Jest parę modeli na coolmini i od miesiąca sprzedajemy na ebay'u jedne z pierwszych modeli i bez żadnej reklamy w sumie jest zainteresowanie ;)
profil na ebay'u - puppetswarshop
profil na coolmini - puppetswar

chętni niech piszą, nie gryzę ;)
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Szukam malarza, ciekawe modele

Post by Slawol »

A może przejrzyj po prostu forum i galerię w poszukiwaniu malarza? :) Zobaczysz, kto jak maluje i może w ten sposób łatwiej Ci będzie znaleźć wykonawcę.

Aha - ja się zgłaszam, ale poniżej lvl3 nie schodzę :) Jeśli chcesz, możemy pogadać przez PM lub mail.
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Post Reply