[PL] Problem ze sprzedawaniem na eBay

Offtop - wiecie, wszystko i nic...
Post Reply
JerzyK
Posts: 601
Joined: 13 Oct 2009, o 09:20
Location: Krakow

[PL] Problem ze sprzedawaniem na eBay

Post by JerzyK »

Chciałem sprzedać na eBay dawniej pomalowane figurki, które "odstają" jakościowo od obecnie malowanych i tylko zajmują niepotrzebnie miejsce na półce.
Postanowiłem wystawić na eBay.com (większa ilość użytkowników, wyższa cena ?), nie na polskim. Po wpisaniu wszystkich danych (tytuł, zdjęcie, opis,..) klikam "Save and preview", po czym pojawia się komunikat:
Thanks for your interest in selling internationally on eBay. To sell items on eBay sites outside of the country where you live, we ask our members to confirm their identity. Before you can continue, we need a little more information from you.
We'll ask you to confirm your identity by linking your account to PayPal or by providing us with additional information.
Please click the button at the bottom of the page to continue.
Klikam "List your item", po czym przenosi mnie na stronę potwierdzenia tożsamości, z 3 opcji wybieram "Link your verified PayPal account to your eBay account" (jest jeszcze "Provide your bank account information" oraz "Provide your debit or credit card information", ale tych wolałlbym nie podawać eBay), loguję się do PayPal-a (mam zweryfikowane konto - powiązane z kartą), klikam "Link Your Account". Pojawia mi się info:
Łączenie Twoich kont jest prawie zakończone. Aby dokończyć proces łączenia swoich kont eBay i PayPal, kliknij poniżej przycisk Powrót do serwisu eBay.
Klikam "Return to eBay" i wracam na stronę Podglądu wystawianej aukcji, ponownie wybieram "List your item", a eBay znowu przenosi mnie na stronę potwierdzenia tożsamości i koło się zamyka...

Czy ktoś miał podobny problem? Jak to rozwiązać?
Z góry dziękuję za pomoc.
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Problem ze sprzedawaniem na eBay

Post by mahon »

nie miałem takiego problemu, dziwię się że przy takich opłatach pozwalają sobie na utratę sprzedających.
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
JerzyK
Posts: 601
Joined: 13 Oct 2009, o 09:20
Location: Krakow

Re: [PL] Problem ze sprzedawaniem na eBay

Post by JerzyK »

Po 2 dniach dostałem odpowiedź od eBaya :? Jej sens sprowadza się do zdania:
Rozwiązanie, które proponujemy to oczyszczenie pamięci podręcznej i folderu plików Cookie w przeglądarce.
po czym następuje wyjaśnienie co to takiego te pliki cookie i pamięć podręczna... :lol:
Hmmm, na to rozwiązanie wpadłem od razu (dodam - nie pomogło).
Myślę ,trudno ale jeszcze raz sprawdzę czy mogę wystawić coś na sprzedaż. Poszło bez problemu, nawet nie usuwałem tempów i cookie.
Wniosek jest taki, że mieli błąd i naprawili go nie przyznając się do tego :clap: Ale najważniejsze, że już działa.
Post Reply