[PL]Prawko

Offtop - wiecie, wszystko i nic...
Galharen
Posts: 1031
Joined: 25 May 2005, o 10:28
Location: Poznań / Poland
Contact:

[PL]Prawko

Post by Galharen »

Aloha :)
Przed chwilą zdałem na prawo jazdy :lol:
Może moja radość z tego powodu wyda sie wam nieuzasadniona, ale nie wiem czy wiecie, że Leszno ma najmniejszy odsetek zdjących w całej Polsce, ok 30% rocznie :shock: :roll:
Może potwierdzeniem tych słow moze być fakt, ze za pierwszym razem koles oblał mnie tylko za krzyżowanie rak na kier. i nie spodobało mu sie to, ze wchodzac w zakret skrecam jedna reka z druga zmieniam bieg np.
Sory, ale dla mnie to jest chore.
Wiem, ze np. w Poznaniu duzo łatwiej zdac, duzo osob jezdzi z leszna do poznania wlasnie robic prawko.

Ten post to ewidentny off top, ale mialem ochote sie pochwalic i pomarudzic troche :P :)
Image
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

RE: [PL]Prawko

Post by Demi_morgana »

ja tam zdalem za pierwszym razem :pimp:
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

[PL]Prawko

Post by Slawol »

No i gratulacje! :clap: Najwazniejsze, ze juz masz, reszta to historia.

A tak przy okazji - ja tez sie zapisalem na kurs w tym tygodniu :mrgreen: Wreszcie... :roll:
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Marek
Posts: 533
Joined: 30 Jun 2008, o 15:56
Location: Lublin

RE: [PL]Prawko

Post by Marek »

Gratulacje :clap: i bezpiecznej drogi!
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

RE: [PL]Prawko

Post by Nameless »

1. pogratulowac!
2. chocbys byl kubica, krzyzowanie rak i zmiana biegu na zakrecie jest bledem. czy wystarczajacym do oblania egzaminu, to juz zupelnie inna sprawa. nas jednak na kursie nauczyli podstawowej rzeczy - nie daj egzaminatorowi powodu do oblania cie. jak juz bedziesz mial prawko, bedziesz sobie zmieniac biegi gdzie chcesz :)
3. ja tez za pierwszym razem :P
4. Slawol - powodzenia :)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Kotlet_Schabowy

Post by Kotlet_Schabowy »

U nas w Gdańsku ,a właściwie w całym trójmieście też zdaję się ciężko. To czy zdasz ten egzamin czy nie w dużej mierze zależy od szczęścia i znajomości tras egzaminacyjnych. Taki przeciętny Kowalski przecież nie będzie wiedział ,że za raz przy wyjeździe z ośrodka znak ustąp pierwszeństwa schowany jest za drzewem po to by egzaminatorzy nie musieli długo męczyć się ze zdającym.

Co do krzyżowania rąk i jednoczesnej zmiany biegów również uważam to za nie porozumienie. Tym bardziej,że gdy odbierzesz już prawo jazdy to i tak będziesz jeździł po swojemu. Ja np. raczej nie trzymam się wytycznych instruktora: "Jedynka do ruszania, trójka od 30 i 4 od 50" Również przenoszenie ręki na kierownicę po wrzuceniu pierwszego biegu jest raczej niepraktyczne.
Sam muszę się pochwalić ,że zdałem za pierwszym razem ,nie mniej uważam ,że 30 godzin jazdy to jest tak naprawdę nic. Ci zdolniejsi jakoś sobie poradzą natomiast wiele osób mimo zdania egzaminu w dalszym ciągu boi się jeździć samemu. Z resztą tyle jest chamstwa na drodze ,że po zakończeniu jednego kursu zaczynasz robić drugi ,indywidualny kurs "Jak jeździć po polskich drogach"

No ,ale tak czy inaczej gratulacje Ci się należą. Dzisiaj piątek ,powód do oblewania zatem masz zacny :)
Galharen
Posts: 1031
Joined: 25 May 2005, o 10:28
Location: Poznań / Poland
Contact:

Post by Galharen »

Teraz juz mam na nich przyslowiowe wyjeb....e :wink:
ad. 2 - fakt, to jest błąd, ale czy do oblania egzaminu to juz nie wiem.
Dzisiaj jednak poszlo wszystko sprawnie, nawet sobie z egzaminatorem porozmawialem troche :wink:
Ale faktem jest, ze zdac u nas jest naprawde ciezko.
Image
Galharen
Posts: 1031
Joined: 25 May 2005, o 10:28
Location: Poznań / Poland
Contact:

Post by Galharen »

Kotlet_Schabowy wrote:
No ,ale tak czy inaczej gratulacje Ci się należą. Dzisiaj piątek ,powód do oblewania zatem masz zacny :)
Hehe, zdecydowanie musze Ci przyznac racje. :twisted: :)
Image
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Post by Nameless »

racja, Kotlet. polski kurs prawa jazdy jest nieporozumieniem. uczy sie kursantow parkowania na parkingu zamiast zachowania na drodze.
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL]Prawko

Post by mahon »

Galharen wrote:Wiem, ze np. w Poznaniu duzo łatwiej zdac, duzo osob jezdzi z leszna do poznania wlasnie robic prawko.
haha
za moich czasow bylo dokladnie odwrotnie. :P

ale GRA-TU-LU-JE!!
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Post Reply