[PL] cool mini or definitely not?

Offtop - wiecie, wszystko i nic...
romek

Post by romek »

ja na przykład teraz mam gorsze oceny na figsach niz jak zaczynałem na zdrybrushowanych warriorach. a ptzy komentarzach same 5,6 były :roll:
romek

Post by romek »

fajne są te aukcje niektóre http://search.ebay.pl/_W0QQfgtpZ1QQfrpp ... ckQ5fgobbo
popatrzcie za co komentarze są za jakie figsy i za ile poszły :wink: ja nie wiem kto to za tyle kupuje. zdrybrushowani palladyni(erranci) na niedomalowanym korku za 40$.
hashmallum

Post by hashmallum »

Ja juz z takimi baranami walczylem na cmonie - albo ma dynamiczne IP , ale puszcza figurke po znajomych z gg ;) Tyle no , to jest Cmon , walic oceny - nie ma sie co nimi przejmowac ;) Sporo kupiastych ludkow ma dobre oceny , i to sporo ludkow ludzi ktorzy udzielaja sie na forach np. Dragonsreach - dobry tabletop , a ma po 8-9 ;) No i sporo 'artystow' i innych podlizuchow, ma poprostu oceny za znajomosci - wedlug mnie niezasluzenie :P Ale to cmon jest , nie ma sie co przejmowac - wazne zeby sie dobrze bawic przy malowansku ;) Blackgobbo :censored: i kazdy to wie ;) zreszta jak Mantra - gorzej sie juz nie da. A jeszcze jedno - skomentujesz im figurke, ponizej 6 to usuwaja z galerii zeby na 2gi dzien wrzucic z powrotem ;) Proponuje krucjate przeciwko sprzedawcom kupy :P
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Post by Demi_morgana »

kojarze prace Dragonsreach'a i skłamałbym twierdzac ze sie nad nimi nie zastanawiałem... :think:
widac nie pozostaje nic innego jak tylko traktowac cmon jako platforme e-bay'owo-ogłoszeniowa - na wiele wiecej nie ma chyba co liczyc ... :(
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
hashmallum

Post by hashmallum »

Poza tym Blackgobbo czesto kupuja sami od siebie, co by komenty nabic /podbic cene (kilka znanych osob tez tak robilo kiedys z tego co wiem :P ) wiec total crap i zenada -nie ma sie zastanawiac wogole kto to kupuje.
A tak btw - przez BOB (he he) ostatnio przynajmniej tez sprzedajecie opstro slabiakowe figurki - prawde mowiac nie widzialem tak slabych od czasow master convertera , co mutanty chaosu wyrzezal :P
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Post by Demi_morgana »

hashmallum wrote:Poza tym Blackgobbo czesto kupuja sami od siebie, co by komenty nabic /podbic cene
:shock:
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
hashmallum

Post by hashmallum »

No stary slyszalem z dobrze poinformowanego zrodla :P ze kilka osob robilo tak w przeszlosci - za czasow malleusa - moze nie kupowali od siebie, ale sami sobie podbijali ceny :P Nie bede wytykal paluchami bo nie wypada , i znowu wyjde na chama
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

Post by IRKUCK »

tak przegladalem ebay i natrafilem na 2 nowe :?: studia malarskie z Lublina ??
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... 0039921543 < tu sprzedajacy zamiescial 2 zdjecia ukazujac tylko jedna strone figurki ;) >
http://search.ebay.com/_W0QQsassZgobbossQQhtZ-1
hashmallum wrote: Proponuje krucjate przeciwko sprzedawcom kupy :P
:dance: :angel: :metal:
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Post by Demi_morgana »

:curtain: a'propos bretonczynka na pierwszym zdjeciu: Kuba strasznie sie "ucieszył" ze ma kolona... jak widac wywiera wiekszy wpływ nha malarzy niz mu sie wydawało :roll: :wink:
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
przemosz.
Posts: 1318
Joined: 6 Jun 2006, o 14:55

Post by przemosz. »

Jasny gwint!
Nie wiedzialem ze w srodowisku malaraksim uskuteczniane sa takie procedery:/ To wieksze szambo niz szambo w srodowisku muzyków:/
bleeeeeee fujj
pozdro
Post Reply