[PL] cool mini or definitely not?

Offtop - wiecie, wszystko i nic...
Zahor
Posts: 184
Joined: 18 Oct 2006, o 09:43

Post by Zahor »

TAKI PROCEDER WYMAGA KARY :behead: NAJLEPIEJ :metal:
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

hashmallum wrote:A tak btw - przez BOB (he he) ostatnio przynajmniej tez sprzedajecie opstro slabiakowe figurki - prawde mowiac nie widzialem tak slabych od czasow master convertera , co mutanty chaosu wyrzezal :P
Hash, to nie jest miejsce na komentowanie tych prac - jeśli ktoś oczekuje komentarza to wstawia swoją pracę na forum. Obrażasz tu pracę malarzy, dla których te figurki mogły być powodem do zadowolenia. Pozwól, że to my będziemy decydować czy coś nadaje się do wystawienia czy nie, a poza tym klienci zawsze dostają uczciwe zdjęcia i jak widzisz po komentarzach jakoś żaden nie czuł się zawiedziony.

Wydaje nam się, że uczciwy opis i fotografie, oraz odpowiednia cena wystarczająco chronią klientów przed rozczarowaniem, a na przyszłość radzę powstrzymać się od podobnych uwag na forum, bo nie tak zachowuje się dobrze wychowany gość wobec gospodarzy.

Mahoń
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
DiaCon

Post by DiaCon »

Nie bede wytykal paluchami bo nie wypada , i znowu wyjde na chama
nie martw sie na wiekszego juz chyba nie wyjdziesz :) 8) 8)
romek

Post by romek »

IRKUCK wrote:tak przegladalem ebay i natrafilem na 2 nowe :?: studia malarskie z Lublina ??
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... 0039921543 < tu sprzedajacy zamiescial 2 zdjecia ukazujac tylko jedna strone figurki ;) >
http://search.ebay.com/_W0QQsassZgobbossQQhtZ-1
hashmallum wrote: Proponuje krucjate przeciwko sprzedawcom kupy :P
:dance: :angel: :metal:
ten bretończyk jest naszego muzyka i krasnal też.
a co do bofb to faktycznie maon robi takie foty ze nic nei da sie ukryc
ja spzredałem 2słabe krasie za 120(70%) odejmujac koszty figsow i przesylek mam 20zł wiec prawie uczciwie:D
hashmallum

Post by hashmallum »

mahon wrote:
hashmallum wrote:A tak btw - przez BOB (he he) ostatnio przynajmniej tez sprzedajecie opstro slabiakowe figurki - prawde mowiac nie widzialem tak slabych od czasow master convertera , co mutanty chaosu wyrzezal :P
Hash, to nie jest miejsce na komentowanie tych prac - jeśli ktoś oczekuje komentarza to wstawia swoją pracę na forum. Obrażasz tu pracę malarzy, dla których te figurki mogły być powodem do zadowolenia. Pozwól, że to my będziemy decydować czy coś nadaje się do wystawienia czy nie, a poza tym klienci zawsze dostają uczciwe zdjęcia i jak widzisz po komentarzach jakoś żaden nie czuł się zawiedziony.

Wydaje nam się, że uczciwy opis i fotografie, oraz odpowiednia cena wystarczająco chronią klientów przed rozczarowaniem, a na przyszłość radzę powstrzymać się od podobnych uwag na forum, bo nie tak zachowuje się dobrze wychowany gość wobec gospodarzy.

Mahoń
Understood ;) :angel: :silenced: :silenced: :silenced: :silenced:
robacek

Post by robacek »

cmon jest super sprawą jesli chodzi o inspiracje a oceny to zupelnie inna sprawa. czasem ma za wysokie noty przy gorszych figsach a czasem figsy ktore naprawde lubie dostają na poczatku kilka 1 i potem tak ledwo siedzą na granicy 7/8 wiec traktuje cmon jako reklame ebayowa i zbior wielu fajnych figs z ktorych sie ucze.

a co do sprzedawania "kupy" przez najrozniejsze studia to uwazam ze kazdy ma prawo zasmiecac ebay czym chce jedyny warunek to rzetelny opis i dobre zdjęcia ktore pokazują co kupujesz. jesli jest ktos kto kupi tragiczną figurke za 1000$ to tylko gratulowac sprzedawcy zarobku i brau gustu kupującemu. warunkiem są zdjęcia a cena imo to osobista sprawa kazdego malarza jeden chce zarabiac 5zl na godzine inny 30$ na godzine.. a oboje mogą malowac tak samo dupnie:D
alvarezwawa

Post by alvarezwawa »

robacek wrote:jesli jest ktos kto kupi tragiczną figurke za 1000$ to tylko gratulowac sprzedawcy zarobku i brau gustu kupującemu.
Nie zgadzam sie tutaj. Mysle ze kazdy kupuje to co jemu sie podoba, a nie co podoba sie ogolowi. Kupujacy odnosi sie tylko i wylacznie do wlasnego gustu. Ta sama sprawa jest z obrazami. Dobrym przykladem jest obraz Willema de Kooninga UntitledXVI ( http://www.artcritical.com/appel/images ... ed-XVI.jpg ) sprzedany za 15mln usd. dla mnie beznadzieja. widac sie podobalo ;)
Purc

Post by Purc »

hashmallum wrote:Poza tym Blackgobbo czesto kupuja sami od siebie, co by komenty nabic /podbic cene (kilka znanych osob tez tak robilo kiedys z tego co wiem :P ) wiec total crap i zenada -nie ma sie zastanawiac wogole kto to kupuje.
A tak btw - przez BOB (he he) ostatnio przynajmniej tez sprzedajecie opstro slabiakowe figurki - prawde mowiac nie widzialem tak slabych od czasow master convertera , co mutanty chaosu wyrzezal :P

Daj konkretny przykład...
Purc

Post by Purc »

romek wrote:to jest mój kolega zmojego studia i moge powiedziec tyle że on am taki zwyczaj że daje na CMON figsa zeby był podglad do aukcji i prosi zeby dac 10. jak cały lublin i jeszcze inni znajomi da 10 to taka srednia wychodzi :twisted:
jednak mnie się to strasznie nie podoba zwłaszcza gdy figs jest zdrybrushowany
Dlatego też wysyłasz linki do swoich prac z taka samą prośba o 10...
Romek, jestes żałosny... :/ (po raz kolejny...)




MODERTORSKI EDIT:
ostrożnie panowie...
:zombie:
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

@Purc - wątpię, że Hash ospisze bo od jakiegośc czasu go nie widziałem.

a tak jak napisał Zombie-mod - grzecznie proszę :)
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Post Reply