[PL] zamiast kartki

Offtop - wiecie, wszystko i nic...
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

[PL] zamiast kartki

Post by Ana »

W podziękowaniu za kartki z wakacji, chciałabym móc się zrewanżować, ale nie bardzo mogę, bo byłam jedynie na weekendowym wypadzie i na więcej rozpusty się nie zapowiada ;)
Jak będę w stolicy a kogoś zabraknie na WM, to wyślę kartkę z pozdrowieniami :twisted: , a póki co wstawiam zdjęcie z weekendu w Niedźwiadach :D Mam nadzieję, że Benethai i Illusionrip nie będą źli, że naruszam przy okazji ich i partnerek prywatność :roll:

ImageClick to see full-sized image

Wrzucajcie tu swoje fotki z wakacji, to może chociaż kawałek świata zobaczę ;)
-- Ańa

Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

RE: [PL] zamiast kartki

Post by mahon »

a cos ty tak przeczerwienila te fotke? na zdjeciu (dla wyjasnienia) sa LUDZIE nie raki :P
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Samuel

RE: [PL] zamiast kartki

Post by Samuel »

ффьты na jakim ? :)
przemosz.
Posts: 1318
Joined: 6 Jun 2006, o 14:55

Post by przemosz. »

Wyglada na to ze moje wakacje spedze w robocie, sklep muzyczny Wimuz Gorzów Wlkp. :boohoo: :bonk: :
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
Samuel

Post by Samuel »

фду ale fajne zdjiecia diacon benatai tyle osob rozpoznalem
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

Samuel, po co wstawiasz te bukwy przed tekstem? ;)
A poznać powinieneś ze 3 razy tyle osób :lol:

@DiaCon - ech, wy to mieliście fajne wakacje!! przy okazji - dzięki za kartkę :)
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
DiaCon

Post by DiaCon »

DEMON_COLOR

Post by DEMON_COLOR »

Helouł :D Wszystkim i wogóle =PP
Wróciłem z wypaśnego wypadu nad nasze Polskie Morze :D Konkretniej to w Gdańsku byłem - miał byś tydzień a zrobiły się trzy ;) Spałem z kuzynką w jednym łóżku i było fajnie, no prawie bo w sumie 2 kołdry były =PPP hehe :P :wink: A tu wrzucam zdjęcia :) Ania speszjal for ju bo z tego co wiem to kartka do Ciebie i do Michała nie dotarała...JESZCZE =DDD


No więc po kolei :

1.Ja i mój nowy ziomek którego poznałem gdzieś tam na plaży :) Spoko typ. Mało mówi ale jak sie gdzieś na miacho wybieramy to wszystkie drechy się chowają :D

ImageClick to see full-sized image

2. Zaraz po tym jak poznałem tego zioma wyzej to poszliśmy do oceanarium :)Miały być foki ( i to młode =D) i kurde nie było =/// Zawiodłem się strasznie i dla zabicia czasu postanowiłem zabawić się z żółwiem =PP W sumie średnia rozrywka =//

ImageClick to see full-sized image

3. A tutaj to kurde siedziałem z kumplem przy STARYM ŻURAWIU i polowaliśmy na jakieś fajne niunie . I tak czekaliśmy i czekaliśmy i czekaliśmy ...i się nie doczekaliśmy i postanowiłem sobie fotke zrobić :D A co =PP

ImageClick to see full-sized image

4. Po tym czekaniu to strasznie zgłodniałem i udałem się coś zjeść . I co ?!? I ku..... też czekałem. To zdjęcie przedstawia wku...yyy...zdenerwowanego mnie czyli DEMONA - czytaj turystę - który będąc bardzo głodny i zamówiwszy 50 minut wcześniej KEBAB ZESTAW z 3 surówkami - po upływie wyżej wspomnianych 50 min dowiaduje się ,że gość który przyjmował zamówienie zapomniał go podać KUCHARZOWI ! &^%^@&!^&*^#&*^&*&* ! ! ! A tego nie będę tłumaczył... :wink:

ImageClick to see full-sized image

5. Jak już wkoncu pojadłem to sie uspokoiłem i wieczorkiem w całkiem spoko gronie (ja+kuzynka+michał+chłopak kuzynki+jego ziomki...) ruszyliśmy na podbój Sopotu. Zdjęcie owo prezentuje Mnie - DEMONA - w stanie totalnej niewarzkości ( czytaj: totalnie naje...eeee...napruty =P). Zdjęcie robione około godziny 3 nad ranem zaraz po morskiej kąpieli. W tle molo Sopockie którego niestety nie widac . Dla informacji ogólnej - owy stan orbitalny - utrzymał sie do wczesnych godzin porannych :D

ImageClick to see full-sized image

6.Któregoś dnia tam przyjechała moja siostra ( tak ta w środku to siostra Demona ) i jej chłopak ( to ten po prawej =P) i wieczorem jakaś miła pani pstryknęła nam takie oto foto na tle Złotej Bramy :D

ImageClick to see full-sized image

7.Kolejne zdjęcie - DEMON TAŃCZĄCY/WALCZĄCY z FALAmi =)) Więc kurde wchodze po kostki, bo chce ładne foto a tu mnie fala od tyłu w pupe! No to ja :}OSZ TY KU....eee...kurde falo zaraz ci DOKOPIE !" I ten moment własnie jak kopię falę uwieczniony na tym zdjęciu został...

ImageClick to see full-sized image

8.I ostatnie już zdjęcie - krajobraz po walce =)) I wcale nie przegrałem z tą falą =PP

ImageClick to see full-sized image

No to by było na tyle...Miłego oglądania ;)

DEMONEK C.
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

@DiaCon - rozbawiłeś mnie do granic.... :lol:

@Demon Color - czyli jak by tak odliczyć czas czekania na kolejne atrakcje to by ci tydzien wystarczyl (i to z okladem) ;)
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Post Reply