[PL] zamiast kartki

Offtop - wiecie, wszystko i nic...
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

rozpisuj się rozpisuj :)

widzę, że minimalne zarobki wzrosły o jakieś $2 przez ostatnie 13-14 lat... :D
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
przemosz.
Posts: 1318
Joined: 6 Jun 2006, o 14:55

Post by przemosz. »

HEj!
Po dosc ciezkich ostatnich tygodniach jutro spadam nad morze:D
Pozdrawiam Was wszytskich bardzo serdecznie i zycze milej pracy z figuraskami:)Do zobaczenia za jakis tydzien.Oczywiscie wszystko udokumentuje na karcie SD.
nara i do milego:)
Szary
Posts: 1584
Joined: 7 Aug 2005, o 00:15
Location: Czestochowa/Krakow - Poland
Contact:

Post by Szary »

Ten rok mam bardzo zapracowany, w tym i wakacje. Ale mimo to udało mi się wyrwać do samego Gorzowa Wlkp. na Drużynowe Mistrzostwa Europy WFB i WH40k. W zeszłym roku udało mi się nawet grać jako członek reprezentacji Rosji ;) Ale w tym roku nasi wschodni sąsiedzi dopisali, więc mogłem grać już tylko w normalnym turnieju, który był sideboardem.

Moja zabawa zaczęła się już od Opola, kiedy dołączyłem do kumpli z Krakowa, a nastepne 6h spędziliśmy na malowaniu ARMII eldarów. W 3 osoby pomalowaliśmy: 4 tanki, 10 dire avengersów, 2 jetbiki, warlocka i 14 harlekinów (ci byli moim udziałem :))

Nim wszedłem do sali powitała mnie na progu reprezentacja Słowenii słowami: "Hello! Drink it!"
Nie wiem co to było, ale z taką zawartością alkoholu to u nas myje się szyby...

Tak wyglądała hala na początku rozgrywek:
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image

Mój zeszłoroczny przeciwnik z Danii - Polly, w walce przeciw Grekowi. Naprawdę świetny gość, nawet dostał honorowe członkostwo krakowskiego klubu :))
ImageClick to see full-sized image

A tutaj niemiecki "ordnung' ;) ((patrz 3 niemiec w głębi :P)
ImageClick to see full-sized image

Zdarzały się naprawdę cudeńka na stołach, jak np wloski jak pamiętam gigant:
ImageClick to see full-sized image

Albo Bretonnia pomalowana CAŁA w takie zawijaski (tez włoska)
ImageClick to see full-sized image

Nie mozna zapomniec o polskiej reprezentacji, ktora ostatecznia wywalczyla wspaniale 2 miejsce wsrod 16 startujacych druzyn, nie obronili tytulu z zeszlego roku, ktory tym razem wywalczyli Włosi. Reprezentacja polska w 40k rowniez zajela 2 miejsce, ulegajac Niemcom.
ImageClick to see full-sized image

A tutaj na pożegnanie zdjęcie z ziomkami z wysp - Dave`m (UK) i Rogerem (Irlandia)
ImageClick to see full-sized image
A na koniec chciałbym złożyć szczególne podziękowania dla:

Sławola - za miłe towarzystwo i życzliwą ocenę malowania :))
Asmodaia i Hortwertha z MAS - za koleżeńską wymianę doświadczeń (nie tylko malarskich)
Fluffyego, Robaka i Adasia - za wspaniała, 3-godzinną partię "Wiochmen Rejsera" w podróży powrotnej :D

oraz dla całych reprezentacji:
Słowenii - ich trunki nie mają sobie równych :D
Rosji - za wykład historii najnowszej :) zwłaszcza o Moskwie
Danii - europejski wzór fairplaya (i piją na równi z Polakami ;)
Anglii - za dużą inicjatywę integracyjną :))
Szary

Image
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Post by Demi_morgana »

świetna impreza!
zazdroszcze uczestnictwa mimo ze od daaawna nie gram w wfb :)
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

Wygląda zacnie, bardzo zacnie. trochę tłoczno jak na mój gust, ale za to bardzo przyjaźnie.
Gratuluję udanej zabawy :clap:
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Post by Nameless »

podobno kazda podroz trzeba zrobic od pierwszego kroku. To ja ide zrobic swoj :)

do zobaczyska pod koniec sierpnia :)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

[PL] zamiast kartki

Post by Slawol »

Działo się, oj działo :)

@ Szary - dziękuję, wzajemnie :) A co do malowania, to ocena była czysto hobbystyczna, a i tak udało się ustalić prawidłową kolejność dotyczącą jakości i kompletności malowania :wink: No i do tego test wiedzy, który był częścią ogólnej punktacji w klasyfikacji "hobbysta".

Cieszymy się w Gorzowie, że impreza się udała i że uczestnicy miło (mamy nadzieję :wink:) będą ją wspominać :)

Owszem, było dość tłoczno, ponad 200 osób lekko, więc duchota straszna, pomimo dużej hali. Orzeźwieniem było wyjście na powietrze, ale powrót na halę należało okupić chwilą "adaptacji" do atmosfery :) Głośno, gwarno, sympatycznie, naprawdę nie było wielkich problemów.

Oczywiście ludzie dopisali, więc frekwencja graczy, jak i gapiów była spora. Fleszy też od groma, niektórzy jeśli wyrażali taką chęć (jak ja na przykład :D), mogli podejść do jakiegoś reportera/ki, delikatnie zaczepić i porozmawiać nt. fotografii, widząc u nich w rękach ciężki sprzęt fotograficzny :) Przy okazji można było otrzymać cenne rady nt. sprzętu, oświetlenia, no i oczywiście samego robienia zdjęć.

Było naprawdę świetnie :)

Pozdrawiam
Sławol
Post Reply