[PL] Figurken

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
smok

Re: [PL] Figurken

Post by smok »

asusowy, w lapku :P
no nie wiem, cos mi po prostu nie lezy ;/ :P dobra nieważne :P
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile

Post by Slawol »

Wy i te Wasze kijowe monitory ;)

Model wyszedł naprawdę dobrze, a że malowany inaczej, niż większość ludzi robi - taki styl, naturalny i bez wodotrysków. Przy tym trzeba się namęczyć więcej z naturalnymi cieniami i kolorami, a to nie jest takie łatwe.

Co miałaś z nim zrobić, to zrobiłaś. Konkurs to już jednak co innego i nie zawsze się trafi, więc malować pod sędziów to też chyba nie do końca radocha z hobby. Ale jednak sukces medalowy jest! :clap:

@Maru - bordowy i turkusowy na tym modelu? Dżizys :D
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Marta

Post by Marta »

@Smok: Fakt, na monitorze od lapka znacznie bladziej wyglada Menius, no ale takie sa uroki publikowania prac w necie, nigdy sie nie ma pewnosci na czym sa ogladane;] A ze cos Ci nie lezy? no trudno, odbior prac jest czysto subiektywny i tez nie da sie na to nic poradzic. Moze gdybys mial szanse zobaczyc model na zywo, potrafilbys uscislic co Ci w nim nie pasuje.
Inna sprawa, ze ja po prostu tak maluje, dobieram dosyc naturalne barwy i nie przepadam za dyskoteka na figsach. Nawet moje komiksowe modele nie sa bardzo krzykliwe jak sadze.

@Maru: zbroja ma sporo zielonych glazow, wiec mysle ze wprowadza to troche urozmaicenia. Nie chcialam tez robic z niego ozdoby choinkowej, do modelu pasowala mi bardziej taka surowosc i oszczednosc barw. Tym bardziej, ze suknia stanowi spora czesc modelu, powiedzialabym nawet wrecz przytlaczajaca, i jakbym dala jakis mocny kolor na zbroje to wyszlaby pstrokacizna.

@Slawol: jak to milo Slawolu, ze uwazasz ze jestem Inna:P Naprawde dziekuje:D

'eM
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile

Post by Slawol »

Marta wrote:@Slawol: jak to milo Slawolu, ze uwazasz ze jestem Inna:P Naprawde dziekuje:D
Ależ nie ma za co, sam wiem coś o byciu innym :bonk:
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
smok

Post by smok »

haha... to ja tez do tego grona innych sie pisze/naleze ;)

no tak to jest, ze jednym podoba sie kniady a nie kary :P (kto kojaży film??)
ja najbardziej lubie ogladac modele na zywo, bo na monitorach itd to bardzo duzo zmiennych jest, zaczynajac od aparatu i ustawien, przez obrobke a na wyswietlaczach konczac.
przyklad: mam lapka, i tel htc desire, zdjecia, filmy itd wole ogladac na tel, wyświetlacz typu amoled rządzi ;D
Marta

Post by Marta »

Przenosze butlasa tutaj bo i tak juz z nim nic nie zrobie.
ImageClick to see full-sized image

Jak ktos jest zainteresowany to:
Cmon ->> this way
Inne/ciut wieksze foty ->> tutaj

pzdr
'eM
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Flameon

Post by Flameon »

Bardzo udany model, polecałbym jedynie dodanie sporej ilości lakieru błyszczącego na zęby, i język ;)
Marta

Post by Marta »

Dawno nic tutaj nie wrzucalam, bo jakos nie idzie mi konczenie minisow;p
Ale ze sam fakt skonczenia jakiegos projektu poprawia mi samopoczucie malarskie, to postanowilam wykonczyc wreszcie markiza od Smart Maxa.
Model pomalowany w znacznej wiekszosci prawie rok temu, jednak z jakiegos powodu nie potrafilam uznac go za skonczony. Chyba caly czas mialam nadzieje, ze kiedys przejdzie mi niechec do niego i go porzadnie odpicuje;p
Niestety tak sie nie stalo, wiec postanowilam tylko poprawic co wieksze babole (np brak cienia pod markizem) i odlozyc dziada na polke ze skonczonymi minisami;p

Oto wiec i on, Markiz de Carabas, we wlasnej irytujacej osobie:

ImageClick to see full-sized image
Dla zainteresowanych ->> Cmon

W sumie nie moge powiedziec, zebym uwazala model za calkowicie nieudany. Sporo sie przy nim nauczylam, jestem tez calkiem zadowolona z podstawki, czy np butow:)

pzdr

'eM
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Kero

Post by Kero »

Genialna figurka! Bardzo mi się podoba, zwłaszcza buty i świeczki, wyglądają bardzo realistycznie.
Jak długo trzeba malować żeby dojść do takiego poziomu?
Grabz

Post by Grabz »

Model średnio podchodzi za to wszystko inne najwyższej klasy. Podstawka wyśmienita, dwupoziomowa i te świece które na pewno nie ułatwiły malarskiej roboty. Doprawdy świetna robota :clap: .
Z czystego czepialstwa :twisted: troszkę nie rozumiem ostrza szabli.
Post Reply