[PL] Malunki C'tana

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
smok

Re: [PL] Malunki C'tana

Post by smok »

łoo... podoba mi sie ogrun, dobor kolorow i rozlozenie rozjasnien ;) najs ;D
Maru
Camera Expert
Camera Expert

Post by Maru »

Wright wyszedł ci pinktastyczny .. i tyle natomiast Ogrun najlepsze malowanie tego modelu jakie widziałem , szkoda że podstawka "game lvl "i tyczka taka od czarna
- skóra trochę 'schodkowo" zrobiona
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
Ctan

Post by Ctan »

Maru wrote:Wright wyszedł ci pinktastyczny .. i tyle natomiast Ogrun najlepsze malowanie tego modelu jakie widziałem , szkoda że podstawka "game lvl "i tyczka taka od czarna
- skóra trochę 'schodkowo" zrobiona
Ogrun już się zdążył wyobijać na stole, jak się jeszcze bardzie poobija to go poprawię ;)

a teraz czas na nowe chłopki (dziwne jak jasna cholera, ale pomalowane mi się już podobają)

ImageClick to see full-sized image
Image Image
Maru
Camera Expert
Camera Expert

Post by Maru »

a tia trochę inne malowane niż to od Alexis Z. chyba nawet bardziej pasujące od post apokaliptycznego świata .. tyle że na artach Broma to prawdopodobne jest lekko różowa skóra + czarna skóra na ciuchach (taki styl SM BD ... ) jak patrzę na te dwa melony u tej pani to myślę że to modele Wernera Klocke ...
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
mahon
Super Villain
Super Villain

Post by mahon »

te dark age i ogruś to mi się podobają. ale coś ty wymyślił z tym szkieletorem? to miał być król cukierków? zamiennik zamiast tortu ślubnego? a może ozdoba komunijnego stołu? a może ktoś w rodzinie wyprawiał "sweet sixteen"?

to nawet po sobie, Ani i Namelessie razem wziętych bym się nie spodziewał tak "odważnej" kolorystyki...
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Ctan

Post by Ctan »

mahon wrote:te dark age i ogruś to mi się podobają. ale coś ty wymyślił z tym szkieletorem? to miał być król cukierków? zamiennik zamiast tortu ślubnego? a może ozdoba komunijnego stołu? a może ktoś w rodzinie wyprawiał "sweet sixteen"?

to nawet po sobie, Ani i Namelessie razem wziętych bym się nie spodziewał tak "odważnej" kolorystyki...
Postarałem się o to żeby był mega cukieraśny jak cukierki w cukierni :lol: Jedyny taki, o! Oryginalny hahahahahahahahahahhaha! Nie no po przeczytaniu Twojego komenta mam dobry humor na cały dzień :lol: Dzięki!

Image
Image Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile

Post by Slawol »

Dziwaczny model, jakoś mnie nie zachwyca, ale parę momentów ma, które mi pasują :)

Za to z malowania podoba mi się światełko a'la Cyclops i krew, krew, krew :twisted: Ale nie ma jej na podstawce niestety ;)

No i rdza nieźle wyszła.

I kolory ciekawie dobrane.

Szkieletowy król w moich oczach wypada podobnie, jak u Mahonia ;)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Ctan

Post by Ctan »

Nowe ludki do armii, już mają swoje dwie pierwsze bitwy za sobą, super się z nimi gra :)

Image Image
Ctan

Post by Ctan »

Finiszzzzzzzzzzzz eldarów, nareszcie bo już powoli przestawało mi się chcieć na nie patrzeć ;)

Image Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile

Post by Slawol »

Tym razem postaram się krótko:

Pistol Wraithy - podobają mi się cali kolorystycznie. Model podoba mi się ten z lewej. Płaszcze są chropowate, ale pamiętam swojego PW i też tak wyglądał. Nie wiem, czy to zamierzony efekt producenta, żeby szmata była poszarpana, czy też można by to zalepić i wygładzić. Uważam jednak, że do klimatu pasuje taka powierzchnia.

Fuegan - podoba mi się ostrze topora i cała głowa.
Maugan Ra - podobają mi się czachy na naramiennikach i zielone ostrze oraz klejnoty.

Reszta zupełnie "nie taka", jeśli o mnie chodzi :)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Post Reply