[PL] Malunki REDAVA

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Czuprynsky

Re: [PL] Malunki REDAVA

Post by Czuprynsky » 28 Jun 2011, o 20:47

Słitaaaaśne te Grej Najty, cukierkowe malowanie FTW!

arctica
Too fast for the rest of us

Post by arctica » 28 Jun 2011, o 21:19

The detailing on these are great and i love how smooth your blends are. The contrast is spot on for my taste and it makes me want to paint a unit of grey knights like yours. So what is after these guys? a whole army? :D

REDAV

Post by REDAV » 28 Jun 2011, o 22:27

arctica wrote:The detailing on these are great and i love how smooth your blends are. The contrast is spot on for my taste and it makes me want to paint a unit of grey knights like yours. So what is after these guys? a whole army? :D
I hope Kaldor Dragio will be the last Grey Knight I will paint hehe. Next up will be a plastic Demon Prince for 40k and I will try to do my best with him. I’m painting those GK Paladins and Demon Prince models for Ebay because I want to have some money for my Dark Eldar army or Infinity Nomads. After those models I will try to paint some stuff that I had long planed for Husar 2011.

Wiedziałem że od razu wam się landrynkowość w oczy rzuci ale tacy własnie mieli być :dance:.

-RED
Image

Maru
Camera Expert
Camera Expert

Post by Maru » 29 Jun 2011, o 00:00

qurcze w pierwszym momęce myślałem że to Jerzykowe -_-' - zrobiłeś czerwony na "jerzyka"
jakoś to śmiesznie wygląda - głowy inne niz korpusy

ogólnie bardzo fajne jak by mi sie tak chciało jak tobie to było by fajnie :)
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image

REDAV

Post by REDAV » 30 Jun 2011, o 15:49

Maru wrote:qurcze w pierwszym momęce myślałem że to Jerzykowe -_-' - zrobiłeś czerwony na "jerzyka"
jakoś to śmiesznie wygląda - głowy inne niz korpusy

ogólnie bardzo fajne jak by mi sie tak chciało jak tobie to było by fajnie :)
W sumie jak mi to wymieniłeś to rzeczywiście jakieś takie Jerzykowe czerwienie i ten srebrny NMM mi wyszedł hehe. Nie chciałem i może mi Jerzyk wybaczy :bonk:.
Ogólnie głowy rzeczywiście są trochę ciemniejsze ale to wina mniejszych powierzchni i jakoś mniej dałem tam tego niebiesko - szarego koloru no ale tak to jest jak maluje się modele w częściach (czego bardzo nie lubię).
A chce mi się bo jakoś tak po prostu idzie chociaż te modele to już wymęczyłem no ale mam nadzieję że ktoś to kupi.

A tu macie fotki skończonych 4 Termitów bo jednemu jeszcze muszę w weekend Baner dorobić. Tyłów puki co nie pokażę bo okazało się że im nie domalowałem tych kratek w plecakach co poprawię jutro.

ImageClick to see full-sized image

Jak poprawię te plecaki to zrobię jeszcze nowe zdjęcia aby nie było że z tyłu ich nie pomalowałem :bonk:.

-RED
Image

Gildor

Post by Gildor » 30 Jun 2011, o 16:05

Jest moc i nie ma lipy! :clap:
Image

Kuzyn

Post by Kuzyn » 30 Jun 2011, o 16:48

REDAV wrote: Jak poprawię te plecaki to zrobię jeszcze nowe zdjęcia aby nie było że z tyłu ich nie pomalowałem :bonk:.
Tylko Bohun maluje przody modeli :mrgreen: :angel: malowanie podoba mi się, ja bym ich widział trochę inaczej ale twoja wersja podoba mi się bardzo. Można by powiedzieć, że podstawki zbyt standardowe itd. ale mi się podobają i gratki :dance: :clap: :clap: :D

Peace!

Ctan

Post by Ctan » 3 Jul 2011, o 22:36

Ja się wyłamię i powiem, że mi się nie podobają :lol: Nie chodzi o stronę techniczną (te przejścia cud miód) ale o klimat, który zupełnie nie pasuje do łowców demonów. Trochę ci goście wyglądają jak takie piankowe chłopki z kreskówki a nie twarde chłopy w mega power armorach z power weaponami i power mocami, ogólnie sam power, moc i potęga.

VS.

Wiem, że tak to ma wyglądać ale nie mogę tego przecierpieć :doh:
Image Image

Maru
Camera Expert
Camera Expert

Post by Maru » 4 Jul 2011, o 00:23

Power Puff Soap Marine ??
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image

REDAV

Post by REDAV » 4 Jul 2011, o 07:08

No niestety same modele nie są zbytnio atrakcyjne a co do kolorystyki to chciałem spróbować zrobić cukierkowych termitów i tak to wyszło. Przy Kaldorze Dragio trochę inaczej powalczę.
Image

Post Reply