[PL] Galeria JerzyKa

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
przemo

Re: [PL] Galeria JerzyKa

Post by przemo »

Dużo lepiej! Ale pierwsza fotka o wiele mniej doświetlona niż druga :)
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile

Post by Slawol »

JerzyK wrote:
Slawol wrote:Ooo, ja też mam ten model!
Nawet wiem skąd ;)
Wszyscy już wiedzą :P

A tak, teraz model ma lepsze fotki. W sumie myślę, że jak na forfanową pracę, to chyba lepiej się nie da :) Jest czysto, starannie, dobrze dobrane kolory i uzyskane efekty bardzo wiarygodne.

Może jedynie włosy bym bardziej oddzielił od skóry i dał zielsko na podstawce gdzieś na tej wyrwanej części.

Mi tam się podoba.
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
JerzyK

Post by JerzyK »

Njal Stormcaller - zaczątek drugiego oddziału kosmicznych wilków przysłanych przez klienta:

Image

...i nie pytajcie się mnie gdzie jest reszta jego ptaka ;)
smok

Post by smok »

spoko nie pytam o ptaka, ale powiedz mi dlaczego runy sie nie swieca?? wystarczy im dodac troche bialych kresek ;)
Flameon

Post by Flameon »

Ajajaj, bardzo niewyraźny model, chyba przydały by się nowe fotki, bo coś nie wierzę żeby naprawdę trzeba było dawać Ci rady typu "okrawędziuj model bo jest rozmyty" :D
JerzyK

Post by JerzyK »

Kolejny wilk - tym razem nie kosmiczny, ale też daje radę. Nemetis ze starej dobrej Konfrontacji, czyli powrót do korzeni. Na to niektórzy czekali z niecierpliwością :)
Kawał żelastwa - największa figurka jaką malowałem od dłuuuższego czasu.

ImageClick to see full-sized image

Z założenia kolory miały być zimne i mroczne - chyba takie wyszły.
Frost

Post by Frost »

Jak ja uwielbiam te modele, bardzo fajnie, że na wilczku jest tak stonowana paleta.
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile

Post by Slawol »

A ja właśnie nie wiem, co w tych modelach widzicie, bo poza Vargharem, reszta jakoś mi nie podchodzi :D

Z malowania to wszystko mi się podoba. Serio. Bardzo ładny fiolet wyszedł. I wreszcie porządne zdjęcia, ostre i z dobrymi kolorami (chyba ;)).

Gratuluję!
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Nameless
The Better Choice
The Better Choice

Post by Nameless »

podoba mi sie! bardzo nawet, chyba twoj najlepszy. a moze po protu rzezba fantasy trafia do mnie bardziej niz puszki z 40k :)
jakbym sie mial czepic, to bialych krawedzi na skorze oplatajacej uchwyt broni. i troche fioletu, za bardzo sie wybija. ten niebieski lepiej wpasowany w ogolny schemat kolorystyczny.
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
LONGER_TOM

Post by LONGER_TOM »

Fajna figurka :o. Już sama rzeźba bardzo mi się podoba, a dzięki Twojemu malowaniu to tym bardziej ;]. Świetny błękit, światło-cień no i fiolet. Już pisali, ale powtórzę - ładna paleta kolorów. Faktycznie, tylko skórzana rękojeść kłuje w oczy :s.
Post Reply