[PL] Galeria qc

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
quidamcorvus
Posts: 1078
Joined: 18 Apr 2009, o 18:15
Location: Żory/Katowice, Silesia, Poland

Re: [PL] Galeria qc

Post by quidamcorvus »

Image
quidamcorvus
Posts: 1078
Joined: 18 Apr 2009, o 18:15
Location: Żory/Katowice, Silesia, Poland

Re: [PL] Galeria qc

Post by quidamcorvus »

Zebrane z tygodnia #374.

Witam szanowne państwo-draństwo na DansE MacabrE i zapraszam do lektury oraz komentowania kolejnego wydania Zebranych z tygodnia, cyklu który na blogu ukazuje się od #374 tygodni.

Znajdziecie tutaj galerie, nowości, poradniki oraz recenzje, podsumowania i ciekawostki związane głównie z uniwersum Warhammer Fantasy, choć nie tylko...

http://quidamcorvus.blogspot.com/2018/0 ... -week.html
Image
quidamcorvus
Posts: 1078
Joined: 18 Apr 2009, o 18:15
Location: Żory/Katowice, Silesia, Poland

Re: [PL] Galeria qc

Post by quidamcorvus »

Image
quidamcorvus
Posts: 1078
Joined: 18 Apr 2009, o 18:15
Location: Żory/Katowice, Silesia, Poland

Re: [PL] Galeria qc

Post by quidamcorvus »

Zakończyłem malowanie modelu Hobgoblina do kompanii Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul.

W roli Hobgoblinów użyłem modeli z zestawów Goblins Warband oraz Goblin Warriors set #1 i Goblin Warriors set #2 od Scibor MM. Natomiast tarcza pochodzi z zestawu Shield od Rotten Factory.

ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
Image
quidamcorvus
Posts: 1078
Joined: 18 Apr 2009, o 18:15
Location: Żory/Katowice, Silesia, Poland

Re: [PL] Galeria qc

Post by quidamcorvus »

Dziś na łamach bloga DansE MacabrE szanowne państwo-draństwo będzie miało (nie)przyjemność zapoznać się z postem, w którym prawdopodobnie nie pojawi się ani jedno zdjęcie figurki. Prawdopodobnie, bo obiecać nie mogę, natomiast na pewno pojawi się bardzo dużo odnośników do różnych miejsc na blogu, do klikania w które bardzo serdecznie drodzy czytelnicy Was zachęcam!

Gervaz, który na co dzień prowadzi poczytnego bloga bitewniakowe pogranicza (gdyby ktoś z Was mili moi znalazł dłuższą chwilę, to zachęcam do lektury publikowanych przez gospodarza #45 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego wpisów), zaproponował aby w maju polscy bloggerzy bitewniakowi spełnili swoje marzenia, a że zgodnie z umieszczonym powyżej cytatem marzenia mają chłpcy, a mężczyźni tylko i wyłącznie plany, to poniżej pozwolę sobie napisać co nieco o moich planach zarówno tych związanych z grami bitewnymi, a konkretnie Warheim FS oraz grami fabularnymi, w tym przypadku Warhammer FRP.

Więcej na znajdziecie na blogu DansE MacabrE!

Image
Image
quidamcorvus
Posts: 1078
Joined: 18 Apr 2009, o 18:15
Location: Żory/Katowice, Silesia, Poland

Re: [PL] Galeria qc

Post by quidamcorvus »

Dzień podły!

Dziś mam dla Was cztery odnośniki do wpisów opublikowanych na blogu DansE MacabrE​.

Pierwszy wpis, to #376 wydanie Zebranych z tygodnia, do lektury którego serdecznie zapraszam.

Znajdziecie tam model tygodnia pomalowany przez Riccardo Agostini - Miniature Painting​, recenzje od Najmita.net​, Spikey Bits​, nowości od Privateer Press​, Rotten Factory​ i Hexy​, poradniki od James​a i Dominik​a, kolejny wywiad opublikowany na Bitewniakowe pogranicza​, a także podsumowania przygotowane przez Volomir​, Mengel Miniatures​ i Erpegowe Piekiełko​ oraz ciekawostki z Kwantowo.pl​ i ABC gier fabularnych​.

http://quidamcorvus.blogspot.com/2018/0 ... ek_27.html

Przypominam, że szanowne państwo-draństwo może wesprzeć DansE MacabrE i Warheim FS​ na kilka sposobów.

Po pierwsze zachęcam do polubienia i udostępnienia wpisu, dzięki temu zasięg posta zwiększa się wielokrotnie!

A jeśli ktoś chce i może, to zapraszam na Patronite.pl​, gdzie możecie postawić mi kawę lub dobry obiad. :)

https://patronite.pl/quidamcorvus

Dwa kolejne wpisy, o których chcę Wam przypomnieć to galeria, w której możecie zobaczyć zdjęcia Trollobójców i Upiorów do Warheim FS.

http://quidamcorvus.blogspot.com/2014/0 ... ta-ii.html

http://quidamcorvus.blogspot.com/2013/0 ... piory.html

Ostatni wpis, to recenzja zestawu Kamienny mur od Mini Monsters​.
http://quidamcorvus.blogspot.com/2016/0 ... inbox.html

Pzdr,
qc
Image
quidamcorvus
Posts: 1078
Joined: 18 Apr 2009, o 18:15
Location: Żory/Katowice, Silesia, Poland

Re: [PL] Galeria qc

Post by quidamcorvus »

Przy okazji malowania Hobgoblinów do kompanii Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul postanowiłem wygrzebać z pudełka bitsy (między innymi od GW oraz HQ Resin i Ristuls EM, a także Reaper Miniatures) i zrobiłem znaczniki, które docelowo ozdobią dioramę na której wystawione będą modele Dawi Zharr.

Efekty na podstawkach to farby technical od GW oraz chemia i pigmenty od AK Interactive oraz Vallejo.

ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
Image
JerzyK
Posts: 601
Joined: 13 Oct 2009, o 09:20
Location: Krakow

Re: [PL] Galeria qc

Post by JerzyK »

Super znaczniki :clap: Zawsze podziwiałem Twoją pomysłowość.
quidamcorvus
Posts: 1078
Joined: 18 Apr 2009, o 18:15
Location: Żory/Katowice, Silesia, Poland

Re: [PL] Galeria qc

Post by quidamcorvus »

Witam szanowne państwo-draństwo na DansE MacabrE i zapraszam do lektury oraz komentowania kolejnego wydania Zebranych z tygodnia, cyklu który na blogu ukazuje się od #377 tygodni.

Znajdziecie tutaj galerie, nowości, poradniki oraz recenzje, podsumowania i ciekawostki związane głównie z uniwersum Warhammer Fantasy, choć nie tylko...

Zebrane z tygodnia #377.

Image
Model tygodnia: dwarf slayer wild cheftain by Sadowski Miniature Painting
Image
quidamcorvus
Posts: 1078
Joined: 18 Apr 2009, o 18:15
Location: Żory/Katowice, Silesia, Poland

Re: [PL] Galeria qc

Post by quidamcorvus »

Image
Post Reply