[PL]Cukiereczek-WIP

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Nameless
The Better Choice
The Better Choice

Post by Nameless »

i ten wiele mowiacy usmiech...
chodz malenka do wujka eldanesha :bonk:
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
szczurek_

Post by szczurek_ »

Biale kalesony sa smiechowe ale ten niebieski rozporek czy co to tam jest :lolsign: :lolsign: :lolsign:
Image
Eliash

Post by Eliash »

mi si enie podobają te biale kalesony:P wygladaja jak z plasteliny:P a reszta kozacka;]
mahon
Super Villain
Super Villain

Post by mahon »

Oj, mieliście ciężkie dni, chłopaki... :roll:

Ale rajstopki rzeczywiście wyglądają jak kalesony. Tu nie ma dwóch zdań. Takie ciepłe bawełniane galoty, do latania po webwayu bez spodni...
Chyba gdyby były gładsze wyglądałyby bardziej rajstopowo.

Za to bardzo podoba mi się NMM na pistolecie, oraz posotałych złotych elementach. Na klacie przydaloby się wyrażniejsze rozjaśnienie, a nie tylko podkreślenie krawędzi - chyba, że to nie NMM. Kolorki ładnie ze sobą grają i wszystko pasuje. Poza kalesonami drażni mnie tylko tył prawego rękawa - coś nie tak tam z tymi fałdami....

Pióropusz na plus, niebieskie stringi na minus.
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Ana
Painting Mum
Painting Mum

Post by Ana »

:doh: A ja naiwna do tej pory widziałam tu jedynie "górolskie podrygi"

:plzdie:
-- Ańa

Image
Nameless
The Better Choice
The Better Choice

Post by Nameless »

oj, kalesony chyba do legendy przejda :lol:
jak sie przestane chichrac, to moze cos skomentuje Przemosz. na razie wybacz, co tu zajrze, to nic madrego mi do glowy nie przychodzi... dumny wojownik z tajemniczej kasty harlekinow ... w kalesonach od mamusi znalezionych pod choinka?... hihihi....
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
mahon
Super Villain
Super Villain

Post by mahon »

To są dziedziczne kalesony mocy. Bez komentarza. :silenced:
-- Mahoń

Image

Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile

PL]Cukiereczek-WIP

Post by Slawol »

Kalesony nocy... ekhm, mocy... :D

Buahahahaha :lolsign:
Mahon wrote:Takie ciepłe bawełniane galoty, do latania po webwayu bez spodni... Chyba gdyby były gładsze wyglądałyby bardziej rajstopowo.
Tudzież bardziej "jedwabiście pończosznie" :mrgreen: I kto tu miał ciężkie dni... ;)

Bardzo ładne te nowe zdjęcia. Sam chyba się skuszę i zabawię przy okazji z jakimś tłem...

A tak w ogóle, to chyba jest to jeden z najszerzej ostatnio opisanych "konstruktywną krytyką" modeli na Cofc :D Nie wchodzę w ten temat już :twisted:

Pozdrawiam
Sławol
mahon
Super Villain
Super Villain

RE: PL]Cukiereczek-WIP

Post by mahon »

Przecież było konstruktywnie - kalesony budzą powszechną reakcję... Są gorąco dyskutowane... :oops:
-- Mahoń

Image

Flameon

Post by Flameon »

Ten niebieski najajnik to już totalny hardcore :D chyba kolorystyka dla kaleson jednak niezbyt szczęśliwa ;) ale spoko, amerykanom nie starczy wyobraźni na to aby stwierdzili ,że jest w tym coś dziwnego ;) a tak poza tym to malowanie całkiem fajne, w sam raz na Ebay ;) życzę powodzenia na aukcji ;)
Post Reply