[PL]Cukiereczek-WIP

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
przemosz.

[PL]Cukiereczek-WIP

Post by przemosz. »

Cos w kompletnie nie moich klimatach:
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
Chlopak pojdzie pod mlotek:)
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors

RE: [PL]Cukiereczek-WIP

Post by Demi_morgana »

tylko nie zapomnij go zardzewić i zoxydowac :razz:
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
Nameless
The Better Choice
The Better Choice

Post by Nameless »

o, D_C podszywa sie pod Przemosza :mrgreen:
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
przemosz.

Post by przemosz. »

Jak tylko skoncze polerowac tego heralaka , obiecuje pobrudzic i zoxydyzowac sporo innych modeli :mrgreen:
IRKUCK

Post by IRKUCK »

Mi sie podoba :D w mojej tonacji kolorow :D
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
kacpero

Post by kacpero »

bardzo podoba mi sie czerwony plaszcz i ta niebiesko - turkusowa szata.. moim zdaniem jednak niekorzystnie wyglada doprowadzanie rozjasnien na tych 2 elementach do bieli (a takowe rozjasnienia juz sie na nich zaczynaja pojawiac: 2 biale kreseczki na dole plaszcza z tylu, rozjasnianie krawedzi kolnierza) - zostawilbym je w swojej obecnej formie, ewentualnie walnal tych powierzchniach jakies freehandy..
NMM jak na raie bardzo ok, ladnie sie swieci. mysle ze figurka bedzie prezentowac sie badzo dobrze i bedzie bardzo "ebayowa" heh ;)
Stop competing with others. Start competing with yourself.
Image
DEMON_COLOR

Post by DEMON_COLOR »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

yyy...prawie jak....mój =DD

ale dla mnie spoko :D jak sie komuś podobał i chce podobnego to nie ma problemu :) ale wyczytałem ze na ebay - a ja ze swoim miałem problem na ebayu :) Ze 2 razy chyba musiałem wystawiać :)

Generlanie o samym modelu narazie sie nie bede wypowiadał bo narazie za mało ,żeby cos konkretnego powiedzieć :) może coś przy następnym etapie :)

D_c
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile

[PL]Cukiereczek-WIP

Post by Slawol »

A ja Wam powiem, że się nie znacie i tyle ;) Widziałem dzisiaj na żywo ten model i powiem, że DC powinien się uczyć od Przemosza :twisted: Ot co! :lolsign:

Czyste wykonanie, twarz jest najlepsza, rewelacyjna, płaszcz czerwony bardzo mi się podoba, ale to wszystko jest w proszku, więc obszerniejsza opinia potem ;)

Pozdrawiam
Sławol
Kapikoz

Post by Kapikoz »

A ja trochę krótko: twarz i czerwony płaszcza świetnie wyszły, ale ta turkusowa szata jakoś mi nie pasuje, ale to chyba rzecz gustu :wink: [/list]
DEMON_COLOR

Post by DEMON_COLOR »

no więc chyle czoła i prosze o korkii !!!! :lolsign: :plzdie: :plzdie: :help: :dance: :oops: :oops: :oops: :oops: :juggle: :juggle: :kid: :xmas:
Post Reply