[PL] WARSZTAT IRKUCKA - Dark Angel Champion

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

Re: [PL] WARSZTAT IRKUCKA

Post by IRKUCK »

co do papierków to faktycznie mogłem coś tam napisać :whistle:
a co do samych modeli to uważam że Vulkan jest bez polotu, ale rzeźba Lysadera bardzo mi się podoba i jest to jeden z najciekawszych modeli GW dla mnie ofc :)

a tu jak by ktoś chciał pogłosować zapraszam :)
http://www.coolminiornot.com/265670
http://www.coolminiornot.com/265671
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] WARSZTAT IRKUCKA

Post by Flameon »

Ten pierwszy: Fajny tylko jakiś taki "wypłowiały" się wydaje, wina lakieru?
Drugi to samo + brzydka rzeźba :mrgreen:
Ale ogólne wrażenie robią bardzo dobre, czyste eleganckie malowanie :)
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

Re: [PL] WARSZTAT IRKUCKA

Post by IRKUCK »

dobrze zauważyłeś że jest lakierowany, chociaż uważam że lakier poprawia wygląd gotowego modelu (przynajmniej matowy, chociaż można jeszcze pomyśleć o półmacie ?)
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Re: [PL] WARSZTAT IRKUCKA

Post by Gildor »

heja!

Ładne ludziki! Pancerz i złoto robi świetne wrażenie, chociaż mam wrażenie,że na nie których elementach (np. czaszki złote) sobie trochę odpuściłeś.
Co do rzeźb to mam takie same zdanie jak Maru =]

Dobra robota.
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] WARSZTAT IRKUCKA

Post by Slawol »

Typowe Irkuckowe malowanie :clap: Podoba mi się rozmieszczenie kolorów na poszczególnych elementach, wszystko się ładnie komponuje i ni się nie gryzie ze sobą.

W sumie jedyną poważniejszą uwagę mam do łusek i papierków u Vulkana - przypominają za bardzo NMM...

Czaszka z wieńcem u Lysandera jest ciut za ciemna, poza tym zlewa się z papierkiem. Mogłeś się także pokusić o jakiś freehand na wew. stronie jego płaszcza :) Pancerz i twarz najlepsze! No i zielony sznurek też ma żywy odcień.

Gdzieniegdzie także ten NMM troszkę szorstki.

Poza tym cacy :)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

Re: [PL] WARSZTAT IRKUCKA

Post by IRKUCK »

co do łusek to się zgadzam w pełni bo one nigdy nie były moją mocną stroną :P a raczej malując modele do 40tki sporadycznie trafiają się :P
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
Wojto
Posts: 351
Joined: 2 Apr 2009, o 19:49

Re: [PL] WARSZTAT IRKUCKA

Post by Wojto »

Ładne modele .Podoba mi się ich kolorystyką , sam odcień pancerza jest świetny .Jakich użyłeś kolorów do jego malowania ? NMM ładny ale nie ma tego błysku .Czerwień trochę uboga , chociaż z drugiej strony dobrze że nie wybija się poza resztę modelu .Na tym dowódcy razi mnie krzywo przyklejona czaszka z wieńcem i na tym samym zdjęciu [z tyłu ] lekko wylewająca się farba przy maksymalne rozjaśnieniu tego kwadratowego elementu pancerza [plecaka?].Podstawki są dla mnie nieczytelne nie widzę dokładnie co tam jest .Ogółem bardzo ładne figurki :clap:



Pozdrawiam
Zbuduj z nami nową lepszą ePolske
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

Re: [PL] WARSZTAT IRKUCKA

Post by IRKUCK »

Farby na pancerz to midnight blue, codex gray i space wolves gray :)
a co do czaszki to się cieżko nie zgodzić... miałem z nią prześcia i teraz jest efekt....
podstawki w sumie racja może za ceimne ale miały być brudne i kontrastowe dla modeli ( żeby nie odciągać uwagi od modeli :P)
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

Re: [PL] WARSZTAT IRKUCKA

Post by IRKUCK »

Zapraszam do odwiedzenia GALERII trochę modeli do Space Hulka ( niektóre ponad standardowe modele ) komentowania itd :)
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
JerzyK
Posts: 601
Joined: 13 Oct 2009, o 09:20
Location: Krakow

Re: [PL] WARSZTAT IRKUCKA

Post by JerzyK »

Super prace! Szczególnie biorąc pod uwagę ich ilość. Najbardziej podoba mi się NMM, który chciałbym mieć tak opanowany jak Ty...
Ja razie pomalowałem 8 termosów z SH i mam dość, a Ty w tym czasie machnąłeś całego boxa (i jeszcze trochę). Respect! :wink:
Post Reply