[PL] Siedziba Flameona ;)

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
IRKUCK

Post by IRKUCK »

skora i metalki sa mega :D tylko jeszcze ciuszki dopracowac i bedzie extra;D
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
kacpero

Post by kacpero »

wyglada.... hmmmmm.... ładnie :D NMM robi wrazenie.. kolory - raczej nie moje klimaty :)
Stop competing with others. Start competing with yourself.
Image
Flameon

Post by Flameon »

Ja to kurcze nic nie umiem skończyć :D prace nad gnoblarem musiałem zawiesić z powodu przypalonej ręki i zakończenia konkursu, więc wziąłem sie za drugi ,tym razem z gatunku wh40k i teraz chyba już wymaluję wszystko do końca bo mnie koleżanka terroryzuje i zmusza do malowania :D tak czy siak mazam teraz jednego ziomka z Death Company i puki co pozwolę sobie na zaprezentowanie podstawki, oczywiście to ciągle WIP ale jestem zadowolony z fresku :) całą figsę wrzucę niedługo bo jest już na wykończeniu a pokazywanie WIPów przynosi mi chyba pecha :P

ImageClick to see full-sized image
elvers

Post by elvers »

Bardzo ładny "święty" (bo nie wiem czy to Jezus czy nie:) )
Ogólnie ten fresk moim zdaniem pasuje do twojego stylu aczkolwiek chciałbym zobaczyć całość.
To co jest narazie- SUUPER
illusionrip
Sonny Crockett

Post by illusionrip »

won't tell anything...but the freehand remind me someone i know in warszaw :D
Galharen

Post by Galharen »

Podoba mi się, nawet bardzo, choć freehand trochę kanciaty jest (moze mi sie wydaje), ale i tak bardzo ładny.
I tak btw. - nie mam zupełnie nic przeciwko malowaniu elementów religijnych na figurkach :wink:
Image
Flameon

Post by Flameon »

I'm not from Warszaw ,so i dont know which fresk this can remind you ;] this fresk is most popular theme at XIV century but i paint this from my head. ufff... sory for my Bad English :P

To nie jest Jezus! :P nie mam pojęcia jak to sie stało ,że tak bardzo go przypomina, nawet moja mama powiedziała ,że to profanacja :P
Galharen

Post by Galharen »

Żadna tam profanacja :P tak czy inaczej ładny freehand :)
Image
Rentall

Post by Rentall »

ja tez nie mam nic przeciwko motywom religijnym na figurkach, ale jednak w niektorych przypadkach jest to zle odbierane, np. tu http://www.coolminiornot.com/122271

Fajna podstawka, czekamy na wiecej
mahon
Super Villain
Super Villain

Post by mahon »

:stop: PO POLSKU PROSZĘ!!!! albo zacznę przydzielać kompromitujące awatary, podpisy i tytuły znacznie gorsze od tego jaki dostał Demi! ;)

a ten pan na fresku to albo święty albo Jezus - nie ma w sobie nic 40-kowego, za to sporo z Jezusa. dla mnie to ładnie pomalowany Jezus :)
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Post Reply