[PL] Galeria Gildora

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Post by Flameon »

Ludzie z zazdrości różne bzdury piszą, lepiej samemu sie przekonać. Ja na tym forum jestem nie za długo ale po przeczytaniu duuuuużej ilości porad i komentarzy mogę śmiało stwierdzić ,że są tu bardzo sympatyczni i pomocni malarze, ;)
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Post by Gildor »

teraz też tak myślę :)
-Muk-
Posts: 169
Joined: 5 Apr 2007, o 21:19
Location: Zielona Góra

Post by -Muk- »

Hehe, ja wcale sie nie obraziłem za przekręcenie mojego nicka (chociaż myślałem, że jest tak prosty, ze to nie może się zdążyć). :) Co do nauki malowania to tka jak napisałem w sobotę pierwsza lekcja :)

Jak już mamy mówić o "życzliwych" to ostatnio na BP się dowiedziałem, że moje gretchiny są pomalowane na Table Top. :shock:
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Post by Nameless »

:curtain: bo sa?

:P
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

no są :P
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Post by Ana »

Patrząc na table top np. Szarego :lol: to prawie każda jakość mieści się w tym pojęciu.
-- Ańa

Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

[PL] Galeria Gildora

Post by Slawol »

Widzę, że znów się zaczyna :twisted: :D Czyżby od naszej ostatniej dyskusji nt. tabletopu coś się diametralnie zmieniło? Podwyższamy poprzeczkę? :bonk: Hahahahaha :D

Pozdrawiam
Sławol
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

RE: [PL] Galeria Gildora

Post by mahon »

Szary pokazał swój tabletop i tak już zostało :D

Ja tma mogę robić powtórkę z dyskusji ;)
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Post by Gildor »

Ups sorki zły link.
http://img217.imageshack.us/my.php?imag ... 945rb6.jpg
To jest ten. Proszę admina o usunięcie poprzedniego postu

EDIT: Zrobione :)
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

[PL] Galeria Gildora

Post by Slawol »

Idzie Ci całkiem nieźle. Dobre wymieszanie i nakładanie farby to najważniejsze rzeczy przy malowaniu figurek, a mniemam, że tu malowałeś na czarnym podkładzie białą farbą. Wyszło całkiem nieźle, proponuję Ci tylko baczniej kontrolować czystość malowania, bo widzę tam trochę paprochów i grudek na figurce ;) Nie wiem, czy to już ostatnia warstwa, ale naprawdę nie jest źle :)

Staraj się od czasu do czasu płukać pędzelek, żeby Ci się nic nie poprzyczepiało do pędzla (oraz żeby farba nie zaschła na nim) i nie wpadło do przygotowanej farby. Włosów od pędzla nie widzę na figurce, więc chyba pilnujesz tej sprawy ;)

Poza tym jest sympatycznie :) Próbujesz już tam zostawiać ciemniejsze zagłębienia, pomalutku się uczysz :) Gdzieniegdzie jednak potrzebna jest jeszcze jedna warstwa białej farby, żeby dokładnie pokryć przebarwienia poprzedniej, ale sądzę, że to nie będzie dla Ciebie problemem ;) I trochę więcej wody do farby dodawaj :)

Pozdrawiam
Sławol
Post Reply