[PL] Gotowe prace banana

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
banan
Posts: 106
Joined: 28 May 2006, o 11:09
Location: Wrocław, Poland

[PL] Gotowe prace banana

Post by banan »

Jako że nie chcę tworzyć zbyt wielu tematów, wszelkie wipszoty będą pojawiały się tutaj :)
Narazie wrzucam zajawkę Maelyn (oj muszę popracować nad czystością prac):

ImageClick to see full-sized image
Starałem się używać zimnych tonów. Jaki kolorek proponujecie na rajtuzy? Myślałem o czarnym z jakimiś fioletowymi przebarwieniami, ale malowanie czarnego to koszmar :evil:
Last edited by banan on 6 Dec 2012, o 18:04, edited 1 time in total.
my blog:
https://blobofpaint.github.io/

profiles:
puttyandpaint.com/blobofpaint
instagram.com/blobofpaint_minis/
coolminiornot.com/artist/blobofpaint
coolminiornot.com/artist/chiquita
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

RE: [PL] Warsztat Banana :)

Post by Demi_morgana »

moze czarny, połyskliwy latex? :think: :roll:
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

RE: [PL] Warsztat Banana :)

Post by IRKUCK »

swietna skora :D a co do rajtuz podobnie jak Demi ;)
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Post by Ana »

ja bym dała cienkie rajstopy - to by podkreśliło nagość figurki. Grube będą wyglądać jak getry. A co do koloru, to czerń jest ok. A może kabaretki w tonacji zimnych czerwieni?
-- Ańa

Image
Gazza
Posts: 307
Joined: 1 Nov 2005, o 14:27
Location: Poznan, Poland

Post by Gazza »

Dokładnie tak jak napisała Ana! Cienkie, prześwitujące, albo czarny latex - za radą Morgany. :twisted:
Cold "Strobe Light Network"
Eliash

Post by Eliash »

jestem za przeswitującymi:D:D łądna skóra, na razie wiecej niz moge nic napisac:P czekam na wiecej;]
alvarezwawa

Post by alvarezwawa »

swietny kolor skory - trudno sie nie zgodzic ;) Moglbys powiedziec jakich kolorow uzyles?

Co do nogawek, ja jestem za lateksem - niestety te fałdy pod kolanami i przy kostkach przeszkadzalyby nieco w imitacji rajstop:(

Swietnie sie zapowiada, czekam z niecierpliwoscia na ciag dalszy ;)
espoo

Post by espoo »

alvarezwawa ma racje. te faldy psuja koncepcje rajstop(osobisci by wolal ja zobaczyc wlasnie w nich). mnie tez ciekawi paleta uzyta do tej skory.
banan
Posts: 106
Joined: 28 May 2006, o 11:09
Location: Wrocław, Poland

Post by banan »

Malując skórę korzystałem z tutoriala Morsiego o twarzach. Bardzo przydatny.
Pierwsza warstwa to tanned flesh, potem zabawa z delikatnymi glazami gory reda i liche purple, można mieszać z tanned fleshem by nie wyszły zbyt nasycone. Rozjaśnienia powstawały przez dodanie do tanned flesha dwarf flesha, potem elf flesha i na końcu bleached bone. By skóra nie wyszła zbyt ciepło w pewnym momencie zacząłem dodawać odrobinę codex greya.

Za rajstopy zabiorę się w weekend po studniówce (o ile ją przeżyję :)). Postaram się spełnić wasze lateksowe fantazje :twisted:
my blog:
https://blobofpaint.github.io/

profiles:
puttyandpaint.com/blobofpaint
instagram.com/blobofpaint_minis/
coolminiornot.com/artist/blobofpaint
coolminiornot.com/artist/chiquita
Szary
Posts: 1584
Joined: 7 Aug 2005, o 00:15
Location: Czestochowa/Krakow - Poland
Contact:

Post by Szary »

To polecam "lekture" fachowych katalogów temu tematowi poswieconych :P Bo zrobienie dobrego, swiecacego lateksu na tak malej powierzchni to bedzie wyzwanie :D Wyczekuje z niecierpliwoscia :trampolin:
Szary

Image
Post Reply