[PL] Galeria qc

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce

Moderators: Nameless, Slawol

Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
quidamcorvus

Re: [PL] Galeria qc

Postby quidamcorvus » 21 Jun 2017, o 16:10

Przykleiłem Pomnik Gloria Invicta do podstawy Mauzoleum Morra, pana umarłych i snów oraz osadziłem drzwi w kamiennych bramach.

Drzwi zrobiłem tak jak wrota do domu bogatego mieszczanina.

Przy użyciu farb akrylowych i chemii modelarskiej pomalowałem ściany i zrobiłem zacieki na kamieniach.
Image
Click to see full-sized image

Zobacz wpis także na DansE MacabrE.
Image

quidamcorvus

Postby quidamcorvus » 28 Jun 2017, o 09:02

Dziś mam dla szanownego państwa-draństwa zdjęcia pomnika Gloria Invicta oraz Mauzoleum Morra. Jest to kolejny ukończony moduł, który wejdzie w skład makiet do miejskiego stołu Oldenlitz do Warheim FS. Krótką historię powstania pomnika i mauzoleum możecie przeczyta powyżej, a więcej informacji na temat powstawania makiety znajdziecie na łamach bloga DansE MacabrE.

Image

Image

Image

Image
Image

JerzyK

Postby JerzyK » 28 Jun 2017, o 12:49

Podoba mi się dioramka, widać że dużo pracy w nią włożyłeś. Na duży plus zasługuje różnorodność kolorystyczna poszczególnych kamieni/cegieł. Dzięki temu wygląda naprawdę ciekawie.

quidamcorvus

Postby quidamcorvus » 28 Jun 2017, o 22:29

JerzyK wrote:Podoba mi się dioramka, widać że dużo pracy w nią włożyłeś. Na duży plus zasługuje różnorodność kolorystyczna poszczególnych kamieni/cegieł. Dzięki temu wygląda naprawdę ciekawie.

Dzięki. To prawda, trochę roboty z tymi kamienia miałem ale efekt jest zadowalający. :)
Image

sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors

Postby sea.man » 30 Jun 2017, o 08:24

esencja Dark Warhammer ! Fajnie to wyglada.
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22

quidamcorvus

Postby quidamcorvus » 10 Jul 2017, o 16:33

Image

sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors

Postby sea.man » 11 Jul 2017, o 07:14

Oj panie... to chyba jest jakis krasnal, ale malo to czytelne i zlewa sie to wszystko w jedna kupe.
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22

quidamcorvus

Postby quidamcorvus » 11 Jul 2017, o 17:16

sea.man wrote:Oj panie... to chyba jest jakis krasnal, ale malo to czytelne i zlewa sie to wszystko w jedna kupe.

To prawda. Raz, że ciężko gada dobrze sfotografować, a dwa że nie miałem na to czasu. Zasadniczo na tle brudu i rdzy ma się wyróżniać czerwone oko, które zresztą też słabo uchwyciłem na zdjęciu :mrgreen:
Image

quidamcorvus

Postby quidamcorvus » 26 Jul 2017, o 19:48

Jak zapewne wiecie nie jestem wielkim zwolennikiem wydanej przez GW gry AoS oraz nowej stylistyki dedykowanych do gry modeli. Jednak nie zamierzam obrażać się na GW i z uwagą śledzę nowości co jakiś czas odnotowując warte uwagi modele.

I tak też było z Arkanaut Frigate oraz całą linią Kharadronów do AoS. Model fregaty kupiłem i skonwertowałem, a dla Kharadronów planujemy stworzyć zasady Klanu szkutników z Barak Varr i zaadaptować do Warheim FS.

Przy całej sympatii to Kharadronów nie umiem zaakceptować kul mocy, których stylistyka nijak mi nie pasuje. Dlatego zainspirowany znalezioną w odmętach internetu ilustracją latającej łodzi postanowiłem przy użyciu, głównie krasnoludzkich bitsów z WFB, przebudować fregatę, a kapitanem uczynić model Gnoma z muszkietem od SpellCrow.

Element na podstawce to część zestawu Dwarven Ruins od Scibor MM.

Efekty konwersji możecie obejrzeć poniżej.

A więcej zdjęć znajdziecie na blogu DansE MacabrE.

Image
Image

Return to “Gotowe prace”