Drewniane podstawki

Jak ktoś osiągnął ten efekt? A jak ja bym mógł to zrobić?
Post Reply
Szymon

Drewniane podstawki

Post by Szymon »

Witam. Czy wie ktoś gdzie w Polsce dostać można te fajne 'pokazowe' podstawki z drewna ?
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

RE: Drewniane podstawki

Post by Demi_morgana »

jesli chodzi Ci o te fikusne, okrągłe to spróbuj w zakładach stolarskich - wiem ze umieją zrobic prawdziwe cuda wyżynarką i innymi maszynkami :wink:
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
Lonewolf

RE: Drewniane podstawki

Post by Lonewolf »

really must stop reading these posts as it just messes with my head :think:
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

RE: Drewniane podstawki

Post by Demi_morgana »

hehehhehehe... :lol:
You haven't seen anything really dreadful so far... :wink:
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

RE: Drewniane podstawki

Post by Ana »

(What could be worse? " Chrzaszcz brzmi w trzcinie w szczebrzeszynie"? "Grzegorz brzęczyszczykiewicz" ??)

Ale wracajac do tematu, to często służą za drewniane podstawki świeczniki z Tesco, albo z Castoramy.
Albo ostatnio kamienną podstawkę Mahon wziął ze sklepu z nagrodami- pucharami, ... takimi tam statuetkami konkursowymi. Postać się odkręciło i był piękny marmurowy postument za 10 zl :D

Odkręcił mi się wczoraj metalowy element od nogi fotela i kusi. Idealnie nadawałby się na postument pod małą podstawkę :twisted:
Fotel nie mój, ale nie mogę tego zrobić przyszłemu lokatorowi (Demon_Colorowi) :wink:
Idąc za myślą, to i w sklepach ze szkieletami do łóżek można coś zaleźć dla siebie :P
-- Ańa

Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

RE: Drewniane podstawki

Post by mahon »

od siebie dodam:
- drewniane ramki do zdjęć i obrazków
- zakończenia różnych mebli, szyn, karniszy, itd.
- robione na zamówienie przez stolarzy...
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
messiah_182

RE: Drewniane podstawki

Post by messiah_182 »

Mój wujek jest stolarzem i zrobienie takiej prostokątnej podstawki to nie problem. Na stolarni leżą tony listewek które pozostały po wycięciu w oknach. Więc jeżeli ktoś ma znajomego stolarza albo gdzieś w pobliżu ma zakład stolarski to radzę iść popytać o pozostałości niepotrzebne już a za grosze albo nawet za darmo będzie można samemu posklejać sobie kupę podstawek.
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

RE: Drewniane podstawki

Post by Ana »

Tak jest rękodzieło w każdym calu :D
Tylko zabejcować i podstawka jak się patrzy.
-- Ańa

Image
DEMON_COLOR

Post by DEMON_COLOR »

NO NO NO ! ! ! Masz racje aniu - TY mi tu nie demoluj mieszkania :twisted: haha...jeżeli chodzi o "podstawki pokazowe" to ja sobie sam robiłem jak jeszcze urzędowałem w szkole plastycznej :D Znajdowałem kawałek drewna ładny, czy to okrągły, kwadratowy bądz prostokątny i dawaj go frezarką :D:D ajt! Wychodziła 1 na 3 :roll: heh... a ten patent Mahonia z pucharami - REWELACJA <brawo>
alvarezwawa

Post by alvarezwawa »

Slyszalem ze w sklepie Tora-Tora w Warszawie sa dostepne. Jest to sklep modelarski mieszczacy sie przy ul Targowej 33a...

Ja jednak preferuje ramki do fotografii - do kupienia na ulicy Mazowieckiej (Warszawa).

Rowniez Andrea produkuje takie podstawki, jak wygladaja nie mam pojecia - widzialem jedynie cennik, wiem ze do sprowadzenia sa.
Post Reply