[PL] Pytanie o projekt:)

Jak ktoś osiągnął ten efekt? A jak ja bym mógł to zrobić?
Post Reply
maciejrusztyn

[PL] Pytanie o projekt:)

Post by maciejrusztyn »

Z racji tego ze chce poporacowac nad sobą(przede wszystkim), nad plynnoscia przejsc, rozkladaniem swiatla, czytoscia malowania itp. chce sie wziasc za projekt malej armii(?) moze bandy. Powiedzcie mi co najbardziej by sie nadawalo do tego celu? Mi sie wydaje ze cos marinso podobnego bylo by ok. Zapraoponujcie cos. Mam na ten cel nie za duze fundusze wiec chcial bym sie zmiescic w załóżmy 500 600zł. Bede z tego wszystkiego robil oczywiscie fotorelacje kazda bedzie podpisana innym tematem i bede dążył do zrealizowania założonego w temacie celu:) A Was bede pewnie prosil o jakies sugestie i komentarze:)
Czekam na odpowiedz :) Jestem ciekawy Co w ogóle o tym sądzicie?
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

Re: [PL] Pytanie o projekt:)

Post by IRKUCK »

jeżeli chcesz poćwiczyć i chodzi Ci o SM to myślę że tak kwota w zupełności wystarczy na trochę modeli, czyli jakiegoś librariana, trochę marinsów ( tak z 2 pudełka) jakieś 2 pojazdy i pudełko motorków ?
ew. polecam orki :) na allegro można sporo modeli znaleźć i w dobrej cenie, mają większe zróżnicowanie modeli i co za tym idzie większe pole manewrowe do ćwiczenia :)
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
maciejrusztyn

Re: [PL] Pytanie o projekt:)

Post by maciejrusztyn »

Orki nieee:P"Wrocim po nich pozniej..." Chodzi mi przede wszystkiem o trening SM to byl przyklad jesli nasuwa sie wam cos innego to walcie:) Moze byc tez battl:)
Adasko
Posts: 127
Joined: 9 May 2010, o 15:52
Location: Września, PL

Re: [PL] Pytanie o projekt:)

Post by Adasko »

A może Chaos Space Marines? Samemu korci mnie by właśnie na nich poćwiczyć sobie malowanie - są bardziej szczegółowi, tacy "wypasieni" niż zwykli SM, choć mają zbliżone pancerze. A kupując battleforce wcale nie wychodzą tak drogo (jeśli można tak powiedzieć o czymkolwiek od Genialnego Wytfurcy :twisted: )

Adasko
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Re: [PL] Pytanie o projekt:)

Post by Ana »

hmmm nie wiem, czy rzeczywiście będziesz potrzebował całej armii, żeby przećwiczyć przejścia (czy Ci się to nie znudzi), ale jak dla mnie to pancerze 40-kowe są dobrym miejsce na to :)
Byle by to nie był zakon Nurgla, bo tam raczej gładkość światłocienia ma drugorzędne znaczenie :twisted: chyba nie ma sensu, żeby fluff Cię odciągał od istoty projektu.
-- Ańa

Image
maciejrusztyn

Re: [PL] Pytanie o projekt:)

Post by maciejrusztyn »

W takim razie wezmę sobie jeden oddzial SM :) Bo rzeczywiscie celem nie bedzie oddanie fluffu tylko ćwiczenia:) No cóż skoro juz wszystko ustalone to zamawiam figsy i jak skocze to co mam do skonczenia to biore sie za projekt od konca czerwca:)
Pozdrawiam i dziekuje:)
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Re: [PL] Pytanie o projekt:)

Post by Ana »

POWODZENIA! Czekamy na WIP'y :D
-- Ańa

Image
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Pytanie o projekt:)

Post by Maru »

kup sobie budrzetowo SM z AOBR .. - tanio dużo tesko ......

a w ogóle lufki GW to nie są dobrej jakości i malował bym coś innego ...
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Re: [PL] Pytanie o projekt:)

Post by sea.man »

rozumiem, że nie chcesz tej armii do grania, więc czy musi ona być koniecznie z GW? Na modelach do Warmachine jest równie dużo miejsca oraz powierzchni do wykazania się ;-)
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
Post Reply