[PL] a po co temat?

Jak ktoś osiągnął ten efekt? A jak ja bym mógł to zrobić?
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Post by Nameless »

Rzeźbiarze Reapera praktycznie na co dzień używają istniejących już ostrzy/głowni przy rzeźbieniu broni.
wszyscy rzezbiarze korzystaja ze swoich starych prac ;)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

A tu masz akurat rację - mnie jako konsumenta nie interesuje jak rzeźbiarz doszedł do efektu. Liczy się, że go osiągnął. Mógł korzystać twórczo z gotowych elementów, mógł rzeźbić sam, a mógł też do pracy zagonić samego diabła - jego sprawa. Ja po prostu chcę ładną figurkę i nie wymagam, żeby rzeźbiarz utrudniał sobie pracę.

Używanie główek, szkielecików, gotowych broni, czy wcześniej przygotowanych elementów jest dla mnie całkowicie OK - o ile nie ma nic przeciwko temu autor tych części.

A co do łańcuszka to nie wiedziałem :oops: myślałem, że jako element "pracujący" za bardzo się nie nadaje. Mea culpa et ignorantia....
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Zahor
Posts: 184
Joined: 18 Oct 2006, o 09:43

Post by Zahor »

Ja osobiście uwarzam, że urzywanie pół-prduktów, plastiku i innych rzeczy, nie jest w żadnym razie złe, taki przyklad wykonaie łanicucha, z GS zajmuje godzinkę (około) przyklejenie dopasowanie srebnego hmmm minutę , i tyle !!.
Odbiorcy nie interesuje co urzyto aby było ładnie i dało się odlać, no i w termnie!!
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Post by Ana »

ech to tym razem w pełni się z Wami zgadzam :D
No i nie będę się więcej wstydzić za śmieciowe rozwiązania, skoro żyję w tak mile tolerancyjnym otoczeniu :twisted:

Właśnie pochłaniam Mikołajkowe łakocie i odkryłam świetne formy plastikowe idealne na zrobienie z nich wanny, oczka wodnego, czy jacuzzi!
-- Ańa

Image
elvers

Post by elvers »

A mi się bardzo podobają Sciborowe odciski co nie zmienia faktu iż nie mam pojęcia jak te małe zawijasy odstające malować :)
Mi osobiście nie przeszkadza używanie czegoś co wcześniej istniało, pod warunkiem że autor tego wcześniejszego zgodzi się na użycie / przetworzenie. A jak chodzi o łańcuszki, to zrobiony z GS wymaga więcej pracy, ale wygląda (moim zdaniem) lepiej niż metalowy...
Tomash

Post by Tomash »

elvers wrote:A jak chodzi o łańcuszki, to zrobiony z GS wymaga więcej pracy, ale wygląda (moim zdaniem) lepiej niż metalowy...
Zależy jaki łańcuszek. Jak po raz pierwszy wszedłem do hurtowni (szumna nazwa, zwykły sklep) dla jubilerów, to mi ślinka pociekła :)
Szary
Posts: 1584
Joined: 7 Aug 2005, o 00:15
Location: Czestochowa/Krakow - Poland
Contact:

Post by Szary »

Heh, każdego kręci co innego :P
Szary

Image
Post Reply