Blue seems to be popular – for the beginning

Hopefully soon will show models in other colors too, but for this moment please enjoy most popular blue.

Below you can find some pictures of Marneus Calgar and his Retinue I’ve painted some time ago. I wanted to stick as close as possible to one and only proper (blue) Ultramarine painting. When on the shelf whole squad can be displayed on the special base with appropriate  quote.

Poniżej kilka zdjęć Marneusa Calgara z obstawą, których popełniłem jakiś czas temu. Ideą przewodnią było pomalowanie ich w jedynie słuszny (niebieski) sposób Ultramarines. Do oddziału zrobiona jest dioramka z odpowiednio patetycznym hasłem.

Marneus Calgar

 

Ultramarine Sgt

 

Ultramarine Standard

 

Ultramarine Marine

 

Ultramarine Marine

 

Marneus Calgar + retinue

Hope you’ve liked them 🙂 Soon more pictures of this squad in my gallery.

Benathai

 

 

 

 

 

 

 

4 thoughts on “Blue seems to be popular – for the beginning”

  1. Bardzo spoko malowanie, ale myślę, że większy kontrast by się przydał. Jest pastelowo, ale nieco za łagodnie. NMM niezły, odcień niebieskiego też mi sie podoba. A scenka udana!

  2. Dzięki za komentarz 🙂 No i to jest odwieczny problem ze zdjęciami – masz rację że wyglądają pastelowo, a w rzeczywistości kolory były o wiele bardziej nasycone. Pancerze mają jeszcze turkusowe przebarwienia, których na zdjęciach nie widać w ogóle.. W dziedzinie zdjęciorobienia jest jeszcze wiele sekretów które muszę pozać…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *